Recent reviews by K1ll3r CZ

< 1  2  3 >
Můj první Mass Effect,

Naprosto fascinující hra, pro mě, jako pro milovníka vesmíru, technologií, a objevování, skvělý zážitek, užil jsem si opravdu každou minutu hry, občas mě štvaly ty Remnant sudoku, ale to byla maličkost, jinak opravdu zajímavý příběh, objevování vesmíru a cestování po různých hvězdných systémech, hratelnost skvělá, RPG elementy, postavy a vztahy mezi nimi, hudba opravdu velkolepá, pozemní vozidlo Nomád taky skvělá věc, hodně zbraní na výběr, zbrojí taky, podpora modů, ikdyž je hra ani moc nepotřebuje, ani jich moc není, ale nějaké se hodí. Měl jsem možnost hrát v rámci EA play, opravdu jedinečný zážitek, teď se asi vrhnu na původní 3 díly, které mám jako Legendary Edition dostupné též. 10/10
Posted June 19, 2022.
Je to vpoho, ale když to nemám s kým hrát, tak je to takový horší no, ve více lidech je to prostě lepší
Posted November 27, 2021.
Played hundred of hours on Origin, it's good that they moved it on steam now...

Very good game 8/10
Posted November 26, 2020.
Pořád skvělá hra, ikdyž v betě to bylo lepší... Pak jsem to několik let nehrál a vrátil se, až už byl snad 3. nebo 4. Battle Pass. Jedna z mála her která je ZADARMO a NENÍ PAY2WIN, jediný co si za peníze koupíte jsou skiny, battle pass, spreje a tenhle typ věcí, kterej neovlivní vaší hru.

10/10 Free-to-play, jednoduchá, neP2W hra.
Posted July 17, 2020. Last edited July 20, 2020.
2.6 hrs on record
Hra inspirovaná H.P. Lovercraftem, očekávání splnila, plno bizarností, zajímavý příběh, pěkná grafika.
Jen trochu problém s FPS a taky byla docela krátká, na 15€ ale já jí sehnal za 2€. Za plnou cenu bych nedoporučil, radši si počkejte na slevu.

Posted July 7, 2020.
0.0 hrs on record
Bought it cuz it's some mod's requirement :P

6/10
Posted July 6, 2020. Last edited July 20, 2020.
Od té doby, co mám lepší internet - optický kabel, tak mě hra už neodpojuje, konečně funguje, je prostě náchylná na nestabilní internet no... Jinak super hra, klasická středověká řežba.
Posted June 11, 2020. Last edited November 27, 2023.
RE 6, za mě super díl, dohráno s kamarádem (až na poslední kampaň, nečekaně).
1. Kampaň za mě asi nejlepší... Ale ostatní taky nebyly vůbec špatné, až na určité momenty z 2. a 3. kampaně...
Můžu doporučit, pokud máte kamaráda se kterým byste to hráli, jinak asi moc ne.

8/10
Posted June 1, 2020. Last edited July 20, 2020.
Hele co k tomu napsat, klasická tanková střílečka, hodně tanků, grind od 6. tieru neskutečně zdlouhavý až frustrující, PVE režim, kterej je super, komunita ignorantská, nepřítel si před vámi klidně zmizí kvůli tomu, že má vysoký stealth a je neviditelný ale může po vás střílet, střely létají z prázdného vzduchu. P2W trochu, spíš P2Speed progress... Premium tanky jsou předražené a poměrně zbytečné. Hra se mi taky dost často lagne a do konce bitvy nemůžu nic dělat, problém přetrvává, ovšem nelze s tím nic dělat, protože můj internet neovlivním, ale skoro nikde jinde se to neděje...

EDIT: hra je očividně extrémně citlivá na wifi, od doby, kdy mám optiku už se to nelaguje, jinak zbytek více méně stejný

7/10
Posted May 5, 2020. Last edited May 24.
Dá se sehnat poměrně levně, super MMORPG, s kámošem je to ještě lepší :D Jen je to trochu chaotický a pořád mám trošku problém se vyznat v tom velkým množství možností a po 50 lvl začne být levelování mnohem náročnější, až otravně zdlouhavé.

8/10
Posted January 31, 2020. Last edited May 31.
< 1  2  3 >