Recent reviews by Jan

< 1  2 >
WOW MEGA
Posted February 27, 2022.
1,428.1 hrs on record (399.1 hrs at review time)
wszędzie widzę grzyby
Posted April 23, 2021. Last edited February 2, 2023.
Gierka bardzo mi się spodobała jednak przez cziterów których w tej grze jest mnóstwo odechciewa się w to grać....
Posted August 27, 2020. Last edited September 5, 2020.
STO RAZY lepsze od csa i valoranta.
Posted July 16, 2020.
Podobne do tibi trochę ale i tak spoko
Posted January 9, 2020.
To jest taka gra że najpierw sam jesteś potem masz nowe wyspy normalnie friendly family giera wiesz o co chodzi potem napindalasz cora więcej surowców kij a twoja pamięć co miałeś zrobić zanika wszystko ci się miesza ale ty nie byle co tylko prawdziwy polak czaisz dajesz dalej potem masz swoje droidy milion szejset surowców na sekunde odkrywasz nastepne wyspy rozwiazujesz puzzle dajesz przedmioty do kolekcji łolaboga ile akcji nie masz czasu myśleć o życiu realnym bo tyle do roboty olaboga mama mówi janek pomóż nie pomagasz bo musisz zrobić nowe majning rody potem kolejne super nowa łopata ogniowy miecz wszystko hula sikalafom.Gra ma też elementy szatańskie jak behemoth którego mi nie pozwolają słuchać. Taka wyspa wiesz jest że oddajesz serca za jakieś super bonusy ja się troche bałem zasnoc przez to wiesz?
Posted May 9, 2019. Last edited May 9, 2019.
Przez tą grę mama mnie wyśmiała a chciałem jej zaimponować.Spytacie czemu no to mówie czemu chodzi mi o to że próbowałem zrobić tak w realu i byłem tak tego pewien że tak tego powiedziałem mamie ej mama popa jak szybbko to ciupie i próbowałem tak tego zrobić ale nie udało mi się i tylko wyszlem na ciamajde.Ale w sumie dam lajka w góre bo może tera poprawią tą realistyke dzięki ten tego mojej review
ELO
Posted October 14, 2018.
NO SIEMA MORDECZKO PEWNIE JAK TO CZYTASZ TO SIĘ ZASTANAWIASZ CZY WARTO KUPIĆ NO TO JA CI POWIEM NORMALNIE WIESZ O CO CHODZI KUPUJ TĄ GRE BO TO CO SIĘ DZIEJE W TEJ GRZE TO TAKA ZADYMKA ŻE JAPIERNICZE.
WIELKIE ELO
Posted August 14, 2018.
Grę zakupiłem jakoś 2/3 tygodnie po premierze z powodu takiego że potrzebowałem jakiś urozmaiceń w moim wirtualnym życiu i po kupowaniu praktycznie co rok Fify zakupiłem Pesa.Pes2018 szybko przypadł mi do gustu i zacząłem powoli przyzwyczajać się do mechaniki gry itd i wciągnąłem się na dobre jednak problem z tą grą mam taki że to co cieszy mnie najbardziej to tryb multi ale granie multi w pesie odbiera całkowicie ochotę na egzystencje gdyż z serwerów wyrzuca cały czas.Dzisiaj na przykład miałem sytuacje która skłoniła mnie do napisania owej recenzji a mianowicie wyrzuciło mnie z trzech meczów z rzędu i meczu nie zaliczono.
Także podsumowując jeśli grasz w Pesa głównie singleplayer czy na domówce z Brajanami i Dżesikami mogę grę polecić ponieważ gameplay w grze jest na prawdę przyjemny jednak gdy chcesz pobawić się w grę multiplayer musisz mieć stalowe nerwy dlatego że co chwile będziesz skazany na komunikat o problemie z łącznością.
Pozdrawiam
Posted December 8, 2017. Last edited March 19, 2018.
Całkiem fajne ale podobne do GTA SA
Posted November 13, 2017.
< 1  2 >