Recent reviews by Chicky

< 1  2 >
Gra jest ok, fajna grafika model strzelania itp. Jednak jestem rozczarowany że po przejściu z Battlenet (zakupiłem grę na blizardzie wraz z 2 dodatkami) gracze nie dostają nic w zamian :)
Posted October 1, 2019.
Po tragicznym starcie gra powstaje z kolan. Kupiłem na premierę strasznie się zawiodłem i odstawiłem tytuł , po kilku miesiącach wróciłem i gra się świetnie. Smuci mnie tylko ilość graczy na serverach... ogólnie polecam!
Posted June 4, 2019.
premiera tej gry to jakieś żarty, 600 zł wydanę na gre + nie mogę przez 2 dni odpalić w spokoju a jesli jakimś cudem się uda to wywala servery. Szkoda że w tych czasach krzyczą za tak niedopracowane tytuły tyle pieniędzy :)
Posted May 29, 2018.
Beznadziejna gra ciągłe problemy z serwerami, cały pierwszy dzień nie dało się grać :) Z resztą tyle negatywnych komentarzy mówi samo za siebie. Pozdrawiam fan-bojów marki :””:
Posted February 27, 2018. Last edited February 27, 2018.
Bardzo fajna gra miałem przyjemność pograc w betę i od razu zakupiłem pre-order.
Jednym słowem mniej arcadowe i bardziej taktyczne H1Z1.

+ duży content jak na początek
+ dogra grafika
+ mału bugów jak na early access
+ dobry balans broni
+ możliwość grania solo/duo oraz w większym gronie znajomych
+ czytelne sprawdzanie statystyk
+ system SPECTATOR

- średnia optymalizacja (dla osób posiadających kilkuleni sprzet mogą być problemy z utrzymaniem stałych klatek na wysokim poziomie)

Podsumowanie:

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS to naprawdę świetna gra która może pochłonąć was na wiele godzin intensywnej rozgrywki. Duża mapa z ciekawymi , bardzo zróźnicowanymi lokacjami nie pozwala nam się nudzić podczas eksplorowania. Potężny arsenał broni sprawia że każdy może dostosowac swój ekwipunek do preferowanego stylu gry. Chcesz być snajperem i zdejmowac swoich przeciwników z dalekiego dystansu ? nie ma problemu masz do wyboru kilka karabinów snajperskich. Chcesz RUSH'ować domki w celu szybkiej eliminacji jeszcze nie wyfarmionych przeciwników znajdziesz 3 rodzaje shotgunów które Ci to umożliwią! Kolejnym dobrze przemyślanym elementem jest minimapa dokładnie wiemy w którą stronę się poruszamy, za ile i w jakiej strefie będzie gas. Na uwagę zasługuję możliwość reanimacji swoich kompanów! Tryb SPECTATOR umożliwia wam śledzenie postępów swoich kompanów z drużyny po śmierci więc nie będziecie się nudzić jeśli polegniecie w walce! Ostatnim elementem są skrzynie którę można kupić za punkty które zdobywamy grając potyczki. ilość punktów które zdobędziemy uzależniona jest od pozycji jaką zajmiemy oraz ilości fragów!

Przy aktualnej cenie 30$ warto zainteresować się tą pozycją na markecie steam oby gra była tak dobrze wspierana jak zapewniają to deweloperzy.

Do zobaczenia na serverach PUBG!
Posted March 23, 2017. Last edited March 24, 2017.
Bardzo ciekawa gra, dobra grafika , mega płynność rozgrywki!
Posted November 24, 2016.
Nice game, especially after the update Wild Run.
+ nice graphics
+ pleasant arcade driving model
+ large open world

-micropayments
-problems with the connection to the your CREW (friends)
-problems Ubisoft
-game is on the steam requires additional launch Uplay

Except for a few flaws recommend the game.
Posted September 13, 2016.
Great game, its alfa but looks like the full version!
Posted April 28, 2016.
Nice game!