0.0 hrs last two weeks / 386.1 hrs on record (9.5 hrs at review time)
Posted: Mar 23, 2017 @ 9:26am
Updated: Mar 24, 2017 @ 4:14pm

Bardzo fajna gra miałem przyjemność pograc w betę i od razu zakupiłem pre-order.
Jednym słowem mniej arcadowe i bardziej taktyczne H1Z1.

+ duży content jak na początek
+ dogra grafika
+ mału bugów jak na early access
+ dobry balans broni
+ możliwość grania solo/duo oraz w większym gronie znajomych
+ czytelne sprawdzanie statystyk
+ system SPECTATOR

- średnia optymalizacja (dla osób posiadających kilkuleni sprzet mogą być problemy z utrzymaniem stałych klatek na wysokim poziomie)

Podsumowanie:

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS to naprawdę świetna gra która może pochłonąć was na wiele godzin intensywnej rozgrywki. Duża mapa z ciekawymi , bardzo zróźnicowanymi lokacjami nie pozwala nam się nudzić podczas eksplorowania. Potężny arsenał broni sprawia że każdy może dostosowac swój ekwipunek do preferowanego stylu gry. Chcesz być snajperem i zdejmowac swoich przeciwników z dalekiego dystansu ? nie ma problemu masz do wyboru kilka karabinów snajperskich. Chcesz RUSH'ować domki w celu szybkiej eliminacji jeszcze nie wyfarmionych przeciwników znajdziesz 3 rodzaje shotgunów które Ci to umożliwią! Kolejnym dobrze przemyślanym elementem jest minimapa dokładnie wiemy w którą stronę się poruszamy, za ile i w jakiej strefie będzie gas. Na uwagę zasługuję możliwość reanimacji swoich kompanów! Tryb SPECTATOR umożliwia wam śledzenie postępów swoich kompanów z drużyny po śmierci więc nie będziecie się nudzić jeśli polegniecie w walce! Ostatnim elementem są skrzynie którę można kupić za punkty które zdobywamy grając potyczki. ilość punktów które zdobędziemy uzależniona jest od pozycji jaką zajmiemy oraz ilości fragów!

Przy aktualnej cenie 30$ warto zainteresować się tą pozycją na markecie steam oby gra była tak dobrze wspierana jak zapewniają to deweloperzy.

Do zobaczenia na serverach PUBG!