Recent reviews by Evander

< 1  2 >
Gra dostaje ciągłe aktualizacje. Już na początku była świetna, a z każdą kolejną aktualizacją jest lepiej :)
Posted November 22, 2017.
Gra genialna w swojej prostocie. Jak wspominały inne osoby oparta na manipulowaniu czasem oraz próbie wyprzedzenia lub ominięcia następnego ruchu przeciwnika tak by go trafić, a samemu nie zostać trafionym. Nie spotkałem się do tej pory z grą w takim wydaniu i jestem pod wrażeniem.

Polecam każdemu by w nią zagrać!
Posted March 31, 2017.
Świetna gra multiplayer na odstresowanie się po ciężkim dniu w pracy :)
Posted November 23, 2016.
Bardzo ciekawa gra. Rozpoczynasz grę jako młody obicujący bokser, który zmaga się ze swoją przeszłością, która ma ogromny wpływ na jego przyszłe losu. Zaskakujące zwroty akcji, które cechują tą grę nadają jej ciekawego klimatu. Jest to gra bardzo wciągająca i interesująca. Zdecydowania warta zakupu. Oby więcej tego typu gier! Gorąco polecam!
Posted November 9, 2016.
Co tu dużo mówić? Świetna gra zwłaszcza dla fanów ostrzejszych brzmień!

Plusy:

+ Świetna muzyka
+ Jack Black w roli głównej(postać też wyraźnie go przypomina po twarzy, bo muskulatura to inna sprawa :P)
+ Świetni kompani
+ Pełna pozytywnego humoru
+ Za dużo tych plusów by wszystie wymieniać

Minusy:

- Brak możliwości skakania, który momentami bywa upierdliwy. Zwłaszcza gdy utknąłem między teksturami i musiałem wczytywać punkt kontrolny
- Kiepska sterowność pojazdów

Ogółem:

Gra bardzo mi się podoba i spokojnie mogę ją ocenić na 9/10(przez te 2 małe braki). Sprawia ona wielką radochę!
Posted October 14, 2016.
Świetna i wciągająca gra! Kupiłem ją dziś rano i nie mogę się odciągnąć. Genialny pomysł i wykonanie. Właśnie tego typu gry od jakiegoś czasu mi brakowało by pograć. Skusiłem się na nią dzięki promocji -75%!

Plusy:

+ Fabuła
+ Pomysł na grę
+ Zróżnicowanie postaci
+ Megaaa wciągające

Minusy:

- Brak ciekawej ścieżki dźwiękowej :(

Polecam!
Posted October 12, 2016. Last edited October 14, 2016.
Zdecydowanie nie polecam jeśli nie masz kumpli grających w tą grę. Długie ładowanie, a potem szybka śmierć. Tylko to Cię czeka. Jeśli masz z kim grać śmiało kupuj.
Posted October 11, 2016.
Wciągająca gra, którą warto zakupić. W skrócie musimy dokonać morderstwa doskonałego wybierając odpowiednią broń oraz dowód, który będziemy musieli komuś podrzucić. Dodatkowo podczas przesłuchania nie możemy wzbudzić podejrzeń detektywa. Bardzo ciekawa gra, w którą będę grał póki nie przejdę jej na wszystkie możliwe sposoby.

Polecam!
Posted October 11, 2016.
Magiczny klimat! Mało, która gra sprawia, że czuję ciary na plecach! Muzyka i dźwięki godne docenienia. Grę zakupiłem na promocj i nie żałuję! Warta swojej ceny! :)
Posted October 7, 2016.
Właśnie zacząłem grać w Injustice i powiem szczerze, że zaczyna mnie wciągać. Póki co bawię się jedynie w STAR Labs, a za fabułę dopiero mam zamiar dopiero zabrać się od jutra. Jedynę do czego mogę się przyczepić to sposób sterowania, który dla mnie osobiście jest mało wygodny i często mylę klawisze(grałem dość dużo w Mortal Kombat może dlatego). Poza tym nie widzę póki co minusów, a z tego co czytałem najsilniejszą stroną tej gry jest fabuła, więc pora za nią się zabrać :)
Posted September 22, 2016.
< 1  2 >