Products
in account

Recent reviews by Ořech.

Showing 1-5 of 5 entries
1 person found this review funny
27.5 hrs on record (26.6 hrs at review time)
Early Access Review
Jediná hra kde môžem hrať za Martina Chladného, Kobeho (v hre žije) a mnho iných postáv a to len preto aby ma RAZ kúsol zombík a aby som skapal na infekciu lebo dostávam napiču v pixel hre alebo na to, že som si nevšimol, že krvácam z tepny na krku

overall 10/10 ale aj tak jeblá infekcia, v realite by sa to šurely nikdy nestalo
Posted July 12, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
1,069.4 hrs on record (516.5 hrs at review time)
Uzasna hra gde mozem hrad za lietadla, stihacki, tanki ties a este helikpteri, doporucujem vsetkim pretoze tato hra je fakt bomba a super!!!! Az na lode hlupe lode su pre sprostich ludi
Posted April 25, 2023.
1 person found this review funny
10.4 hrs on record (3.1 hrs at review time)
Early Access Review
Neskutočná pičovina, hlavne keď ťa ♥♥♥♥♥ bije na zemi. Neskutočne nahovno hra, ale zedz kokot.
Posted September 26, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
191.9 hrs on record (180.4 hrs at review time)
Osobne, v tejto ÚŽASNEJ hre som dostal viac krát invade od pojebaného Forlorna ako som dostal friendzonov irl. Keby mám rozprávať o hitboxoch tak je to v skratke. Jednoducho napiču. K tomu poison build je OP :) Táto hra mi zobrala všetok môj sociálny život a stratil som kamarátov. Za Smelter Demona to ale stálo, tak ako aj za to, že som si rozjebal hlavu o roh stolíku. Okrem toho roskopal viac ako 3 klávesnice. Nakoniec by som povedal, že je to VEĽMI úžasne prijebaná hra, ale aj tak doporučujem.
Posted November 4, 2020.
1 person found this review helpful
149.5 hrs on record (125.8 hrs at review time)
Čo si povieme. Jednoducho mi ta hra natrhla riť, rozjebal som polku domu a prišiel o všetky vlasy a chlpy na zadku.
Jednoducho doporučujem.
Posted November 4, 2020.