Recent reviews by Dogee

< 1  2 >
Great game for every fan of classic stalker series. I wasn't have great expectations but near 70 hours of my free time disappeared before i realize it.
Posted November 21, 2023.
Jeden z najlepszych RPG w jakie dane mi było zagrać
+Piękna grafika, czasami wręcz zahaczająca o fotorealizm.
+Świetne odwzorowanie czasów pocz. XV wieku, rozwarstwienia społecznego, problemu bandytyzmu czasu ciągłych wojen.
+Bardzo przyziemna i "ludzka" fabuła. Nie jesteśmy królem, baronem czy nawet rycerzem tylko trochę lepiej ustawionym chłopakiem z plebsu i gra nam często o tym przypomni. Nie walczymy o zdobycie innego kraju, zaszczytów itp. tylko o zniszczenie lokalnej hanzy bandytów którzy wykorzystują powstały chaos i pomszczenie rodziców.
+Masa misji pobocznych (również ukrytych) z wieloma zakończeniami i fabułą często nie gorszą niż główna.
+Doskonale modele pancerzy i broni, ich ilość. Najbardziej realistyczny system walki w grach AAA gdzie jeśli zabijemy nawet zwykłego piechura czujemy cholerną satysfakcje.
+Filmowe cutscenki, dialogi, kreacja postaci i ogólny klimat opowieści ( która zajmie nam wiele godzin)
+Humor i masa easter eggów które sami musimy odkryć a nie jak niektóre gry wrzucające pytajniki na mapie gdzie się tylko da.
Są też i wady jak w każdej grze, ale zasadniczo żadna z nich nie jest znaczna
-Wymagania, tutaj raczej bez naprawdę dobrego kompa lepiej nie podbijać. Bo o ile przy zwykłej eksploracji nic się nie stanie to może zaboleć przy większej potyczce.
-Okazjonalne bugi, chociaż mi w ciągu 100+ godzin zdażyło się ich może kilka i nie były to błędy uniemożliwiające gre.
+- DLC są świetne pod względem fabuły jednakże bardzo krótkie( po kilka godzin), są tanie ale lepiej na przecenie kupić wersje z wszystkimi dodatkami.
Rozpisałem się jak na maturze z polaka ale skracając, dla fanów historii, RPG czy ogólnie medieval set-u, pozycja obowiązkowa a dla każdego innego gracza co najmniej warta zakupu.
Posted August 30, 2023. Last edited August 30, 2023.
3 guys took the best of battlefield, added realistic aspects(bleeding,bulletproof armour, time to kill) and battles for 256 people. I'm a BF veteran, I've played every game of the series and I can say the guys did a great job. 20+ maps, tactical atmosphere like in BF2, modifications like in 4 and destruction, scale that cannot be compared to any part. See you on the battlefield!
Posted June 18, 2023.
Rats Souls: Prepare for Frog edition
Posted November 25, 2022. Last edited September 11, 2023.
Oficjalnie najlepsza część niemieckiej serii została stworzona przez Polaków.
Na ten moment mam 12 godzin ale już widzę że samodzielny mod pobił pod każdym względem grę do której został stworzony, chociaż nazywanie tego modem to niedoszacowanie i to olbrzymie. Kroniki to osoba gra z świetnymi lektorami, podrasowaną ale wciąż klasyczną grafiką i świetnie udżwiękowiona produkcja. Ja mam w co grać najbliższe tygodnie i wam polecam to samo.
Do zobaczenia w Archolos.
Posted December 11, 2021.
W mojej opinii najlepszy Dank souls.
Najdłuższy z soulsów z dodatkami spokojnie 60+ godzin.
Bardzo klimatyczne lokacje i świetny klimat , od majestatycznych zamków przez zamglone lasy z niewidzialnymi wrogami, miasta w ściekach, morskie fortece i wieleee więcej.
Piękny soundtrack (któż nie zatrzymał się chociaż raz w kapliczce amany posłuchać śpiewu albo charakterystycznego podkładu w majuli?)
Fajne wątki postaci NPC
Wysoki poziom trudności ale ja ukończyłem grę na myszce i klawi więc się da ;P
Cóż jeśli to cię nie przekona do sprawdzenie się to nie wiem co.
Posted June 26, 2020.
Najlepsza karcianka na rynku.
-Piękne artworki z niepowtarzalnym brudny wiedżmińskim klimatem
- 5 Zupełnie innych frakcji mających po ok 150 kart (rycerze,szpiedzy,przestępcy,potwory i wiele więcej)
-Personalizacja profilu i możliwość dobierania awataru,tytuły i ramki
-Różne wyzwania w każdym sezonie(co miesiąc)
-Ścieżka dżwiękowa i plansze
-Liderzy z różnymi klimatycznymi skórkami
-Co roku conajmniej 2 Dodatki dodające nowe mechaniki i 70-80 kart każdy.
I wiele więcej...
Posted May 20, 2020. Last edited November 25, 2020.
Bardzo dobra gra.
+Wysoki Stopień trudności
+Niepowtarzalna inspirowana gotykiem grafika
+Genialny klimatyczny lektor i jego teksty
+Świetne lokacje
+Bardzo dobre DLC Crimson court o długości porównywalnej z samą grą
+Niezłe DLC color of madness
Polecam
Posted June 29, 2019.
Świetne połączenie dungeon crawlera z klasycznym hack n'slashem w bardzo ciekawej kartonowej grafice.
Posted December 27, 2018.
Cheeki Breeki iv damke.10/10
Posted November 23, 2017.
< 1  2 >