Recent reviews by slavi

Kozak zabijacz czasu! Nawet się nie spodziewałem, że aż tak
Posted April 11, 2019.
1,855.2 hrs on record (1,334.5 hrs at review time)
CS:GO Review
Gra niby spoko ale społeczność 1/10 i to niszczy tą grę (jeśli masz cierpliwość do ciągłego pregrywania bo twój team wychodzi albo wyzaywa się między sobą przez cały mecz lub też praktycznie co mecz jesteś pierwszy ale średnie k/d raitio reszty teamu wynosi 0.5 to spoko kupuj sobie) JA OSOBIŚCIE NIE POLACEM

DNO.
Posted July 5, 2018. Last edited July 18, 2018.
Ogólnie gra wydawała się znośna i miała się rozwijać, więc kupiłem to coś i to był mój mega błąd (już lepiej było sobie kupić cokolwiek innego) Ta gra umarła nie jest aktualizowana występuje wiele bugów, gameplay wygląda tak że skacz i strzelaj ogólnie strata czsu a tym bardziej pieniędzy - gdybym tylko nie przekroczył 2 godzin (które były spowodowane bugiem ponieważ nie byłem w stanie nawet wbić a mi naliczało godziny) oddałbym to coś już dawno

^W skrócie DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO)^
Posted May 1, 2018.
Fabuła jest niesamowita! Grafika, efekty specjalne oraz ścieżki dźwiękowe powodują to że czuje się jakby się tam było! Naprawdę genialna gra (najlepiej wydane moje 0.36 zł w moim życiu) <3
Posted December 2, 2017. Last edited March 30, 2019.
Gra bardzo godna polecenia! naprawdę przyjemnie się gra, fakt czasami ciągłe porażki irytują ale jeden lepszy meczyk i od razu poprawia humor
Posted November 23, 2017.
Najlpesza gra do rozerwania się i zabicia nudy
Posted August 1, 2017.
2,057.6 hrs on record (130.7 hrs at review time)
Gra jest w 100% godna polecenia, gra się mega przyjemnie, mecze nie są tak długie jak w CS:GO ale uważam to za plus ponieważ jak się trafi słaby team to nie męczy się przez 40 minut. Ogólnie dużo lepsza od CS gra się przyjemniej i jest bardziej realistyczna. Podsumowaując duuuży plusik :)
Posted August 1, 2017.
1,230.7 hrs on record (137.5 hrs at review time)
Naprawde śwetna gra polecam można grać godzinami i nie nudzi sie ponieważ emocji dodaje walka z innymi graczami budowanie raidowanie i wiele innych rzeczy
Posted August 14, 2015.