Products

Recent reviews by gloBali®︻芫------=

< 1  2 >
Showing 1-10 of 12 entries
No one has rated this review as helpful yet
21.7 hrs on record (21.6 hrs at review time)
Ez volt az első CoD, amit megvásároltam. Örök kedvenc marad. Aki még nem próbálta, az sürgősen tegye meg.
Posted September 8, 2023.
17.7 hrs on record
Nekem Pókember után Batman a kedvenc szuperhősöm. Mindenkinek, aki szereti, annak ez egy kötelező játék.
1 person found this review funny
23.9 hrs on record (23.5 hrs at review time)
Ez egy Batman játék. Kell tovább ragoznom? Segítek egy kicsit: a Vásárlás gomb egy kicsit feljebb található. Azt kéne megnyomni :)
8.3 hrs on record
Az előző Outlast játék után kötelezőnek éreztem, hogy beszerezzem ezt a játékot is. A defibrillátort bekészítettem, leültem, és végignyomtam a játékot. Az atmoszféra nagyon ott van. 30 évesen szabályosan rettegtem egy játéktól.
54.4 hrs on record
2015-ben vásároltam a játékot, és el is kezdtem vele játszani.
Volt egy rész, ahol az Istenért se tudtam rájönni, hogy hogyan tovább. Így abbahagytam. Mostanában újra elővettem, megpróbáltam, és sikerült! Ezek után mondom azt, hogy ez a játék valami fergeteges. A Far Cry játékokon kívül nem nagyon szoktam kimaxolni játékokat, viszont ezt megkíséreltem. A mellékküldetések folyton beszippantottak, Volt, hogy napokig nem haladtam a fő szállal, mert csak a mellék küldetéseket csináltam.
Jelenleg a nyári leárazás része, így akinek még nincs meg ez a játék, az most, ha teheti, akkor vegye meg! :)
Posted June 30, 2020.
18 people found this review helpful
4 people found this review funny
44.0 hrs on record (40.5 hrs at review time)
Itt szeretném megjegyezni, hogy én még azelőtt vásároltam meg, mielőtt ingyenes lett volna az Epic Store-ban.

A játék kiváló. Képes hosszú időn keresztül lekötni az embert. 40 óra alatt játszottam ki a játékot úgy, hogy 65 %-ig jutottam. (a fő sztori véget ért, már csak a mellék küldetések maradtak)

Most, hogy ingyenes, mindenkinek meg KELL tapasztalnia a GTA 5 élményt! Sok sikert! :)
Posted May 16, 2020.
4 people found this review helpful
1 person found this review funny
27.6 hrs on record
GRAFIKA:
A játék szép, viszont ahhoz képest, hogy egy 2017-es játékról van szó, a 2014-es grafikát idézi.

TÖRTÉNET:
A történet teljesen érdektelen. Én nem is igazán értettem, hogy miről van szó. A közepe tájékától már rendszerint átugrottam az átvezető videókat. A vége az kifejezett csalódás volt.

JÁTÉKMENET:
A játék open world lett, ami eléggé meglepő ahhoz képest, hogy az első két rész nem volt az. LÁtszik, hogy van mit tanulnia a CI Games-nek a Ubisoft-tól, ha továbbra is szeretne nyílt világú játékokat fejleszteni. Viszont ezek a outpost foglalások, mellék küldetések meg gyűjtögetések annyira nem kötöttek le, hogy csináltam a főküldetéseket, amiket a safehousban egy laptophoz dokkolva vehettünk fel. Ugyanitt tudtuk feltölteni az aktuális fegyvereinket lőszerrel, tudunk craftolni, illetve aludni is.
A kifejezetten bosszantó volt számomra az az, hogy minden küldetést az éjszaka közepén kezdtünk el, így sötétben kellett volna sniperkodni. A játék becsületére legyen mondva,hogy ha beállítjuk az órát pl. 12:30-ra, akkor alszunk fél 1-ig, majd felébredünk, és máris nappal van. Arra viszont nincs magyarázat, hogy a felvett küldetés, ami nappal kezdtél el nem sikerül, közben meghalsz, majd a játék betölt az utolsó checkpointnál, akkor miért van megint este. Ha már a checkpointnál tartunk. A játékban nincs manuális mentés, hanem automatikusan ment. A mentési rendszer katasztrofális. Ha meghalsz, akkor jóval távolabb éledsz újra, és ez sokszor idegőrlő tud lenni, mert lesz olyan küldetés, ahol sokszor meg fogsz halni.Az viszont külön tetszett, hogy az ellenfelek tag-elése egy drónnal történik. Baromi kényelmes, pontos és gyors. Ez külön díjat érdemelne.

ANIMÁCIÓK:
Az animációknak szentelek egy külön részt, mert megérnek egy misét és nem éppen jó értelemben. A legnagyobb bajom az volt velük, hogy lassúak. De nagyon. Annyira lassúak, hogy már valahol a játék eleje környékén kikapcsoltam a bullet camera-t, mer túgy éreztem, hogy rengeteg időt vesz el az életemből. Arról még nem is beszélve, hogy mire beszáll a autóba vagy felkel az ágyból, ott is eltelik egy élet. Arról meg nem is beszélve, hogy az arcanimációk gyakorlatilag nem léteznek. Ha valaki fejbelősz, majd a bullet camera-val végignézed, akkor lehet látni, hogy az áldozat, nem is reagál arra, hogy fejbe lett lőve, arca se rándul össze.

BUGOK:
Az az igazság, hogy bugokkal nem nagyon találkoztam, viszont egyet lénytelen vagyok megemlíteni. Kipucoltam egy outpost-ot,majd mentem is kilootoltam az áldozatokat. Már éppen az utolsó előttinél jártam, amikor az egész outpost feltámad. Respawn-oltak, amitől annyira meglepődtem, hogy reagálni se tudtam, így megöltek.. Illetve amikor sikerül is elfoglalni egyet, az a következő belépéskor újra elfoglalásra váró outpost, Ez is elég gyakran előfordul.

ÖSSZEGZÉS:
Mindezek ellenére azt mondom, hogy ha elég nagy akció van rá, akkor érdemes tenni vele egy próbát, de a teljes árat nem éri meg.
Posted February 29, 2020. Last edited February 29, 2020.
No one has rated this review as helpful yet
17.3 hrs on record (5.7 hrs at review time)
Nagyon jó játék, az egyik kedvencem :D Mindenképpen megéri az árát.
Posted December 30, 2016.
1 person found this review helpful
21.6 hrs on record (0.2 hrs at review time)
A játék nagyon para! Csak ajánlani tudom! :)
Posted December 29, 2016.
1 person found this review helpful
16.0 hrs on record (12.2 hrs at review time)
A rendszerkövetelményt kiegészíteném egy defibrillátorral. Az egyik legjobb horror játék, amivel valaha játszottam!
Posted December 1, 2016.
< 1  2 >