Recent reviews by SillQun

Napiszę tyle ta gra jest na serio średniaczkiem ALE jeśli masz z 2/3 znajomych wolne 5 dni i chęć zagrania w coś nowego razem będą to dobrze spędzone 5 dni waszego życia i raz na jakiś czas podczas jakiejś przerwy będziecie wracać i nadal dobrze się bawić w tej gierce.

Oceniam gierkę solo 5/10 ALE multi gdzie każdy idzie pod innego builda i dąży się do wspólnego celu spokojnie mogę ocenić jako 8/10 :)

PS. Jedynym większy problem w gierce to jej optymalizacja...
Posted December 18, 2023.
Fajna gierka do wychillowania :)
Posted November 21, 2023.
Więc gierka nie jest zła ALE jest 1 wielkie i kilka małych.

Zalety:
- Darmowa (chociaż mógłbym się kłócić)
- Bardzo dobry zjadacz czasu
- Community gry jest spoczko
- Częste update`y

Wady:
- Gacha
- Olbrzymia ilość bugów
- Żeby w tej grze czuć że coś robisz a nie jesteś carrowany co chwilę trzeba wydać sporą ilość pieniędzy
- Nie przyjazna dla nowych graczy (jeśli nie masz znajomych którzy cię wycarrują)
- Strasznie repetywna
- Średnia optymalizacja

No co dodawać gacha jak gacha nic nowego nie pokazała i boje się że może za długo nie pożyć jeśli ktoś jest zainteresowany bardziej casualowym podejściem z podobnym tematem gry polecam Genshina który jest o dużo lepiej dopracowany i nie trzeba zaprzedawać duszy tej grze aby móc się dobrze bawić. Ocena 5/10 więc średniak. Tak będę dalej w to grał bo end game (jeśli ktoś do niego wytrzyma jako nowy gracz) jest znośny i nie muszę płacić za abonament jak w WoWie XD
Posted November 24, 2022.
Jak na pierwsze wrażenia z gry nawet spoczko.
Posted November 28, 2019.
Dla mnie giereczka bardzo zabawowa można tak fajnie bawić się otoczeniem że ta gra bardzo powoli się nudzi ponieważ każda runda nawet na tej samej mapie to inne doswiadczenie. 7,5/10
Posted November 22, 2018.
Zajebista gra polecam każdemu czy to w single czy multi-player :)
Posted November 28, 2016.
Polecam wszystkim jedyna wadą jaka mnie denerwuje to dołączanie na serwer oraz ładowanie się światów które bardzo często się zacina ,ale pozatym ta gra ( jeśli grasz ze znajomymi) jest niesamowita ponieważ jest różnorodna oraz jest tak dużo rzeczy do robienia że nie znudzi ci się za szybko.
Posted July 23, 2015.
Polecam gre niezły ubaw z kolegami. Polecam wszystkim kto chce pograć z kolegami w sandbox`a. Jedyny minus to że multi trzeba samemu robić przez jakiś progeam polecam Tunngle.
Posted March 13, 2014.