Recent reviews by AronEx

Ukończenie tej gry na 100% razem z dwoma DLC zajęło mi 84 godziny i muszę przyznać że ani jednej nie żałuje. Oprócz kampanii fabularnej twórcy oferują nam zwiedzanie ogromnej mapy starożytnego Egiptu. Mamy na niej do czynienia z "setkami" znaków zapytania oraz ogromną ilością zadań pobocznych.
Po raz pierwszy w serii "Assassin’s Creed" zastosowano rozwiązanie wprowadzenia elementów RPG ; tj: levelowanie postaci , gromadzenie coraz to lepszego ekwipunku , możliwość zmiany wizerunku bohatera (ubogi). Moim zdaniem Origins wprowadził dobre odświeżenie dla serii i zdecydowanie zasługuje na tytuł Gry Roku 2017 :).
Posted April 24, 2019.
Jak dla mnie zdecydowanie za łatwa , a poziomy trudności ( jest ich 3) tylko wydłużają rozgrywke .
Jednka mimo wszystko polecam .
Świetna gra do zabicia czasu .
Posted January 1, 2019.
Ktoś może powiedzieć , że nie opłaca się wydawać pieniędzy na "pierdoły" w kabinie . Jednak spójrzmy na to z innej strony ; jak długo przebywamy w trybie pierwszoosobowym podczas jazdy .

Doskonały dodatek pod względem upiększania i modyfikowania wnętrza naszego pojazdu .
Posted November 1, 2016.
Nietypowy cs z trybami zombie i ciekawymi propozycjami skinów oraz różnorakich broni
Posted September 26, 2016.
Świetny sandbox ,FPS z dodatkiem craftingu
Choć tytuł ma swoje lata , może nadal zapewniać świetny gameplay na kilkanaście godzin. Polecam ;)
Posted June 28, 2016.
Po przebyciu setek godzin w Counter Strike : GO dobrze jest wrócić do starszej odsłony serii i odpocząć od toksycznej społeczności.
Posted June 28, 2016. Last edited November 26, 2019.
Pomimo drobnych niedociągnięć i wpadek Outlast staje na wysokości zadania.W horrorach ważniejsze od grafiki jest jednak udźwiękowienie i pod tym względem Outlast prezentuje się wybornie.Nawet gdy nic specjalnego na ekranie się nie dzieje, muzyka buduje napięcie i stwarza nieustanne poczucie zagrożenia. Fabuła gry zaczyna się bardzo obiecująco, ale z czasem nabiera coraz więcej cech sztampowej opowieści. Zwłaszcza jej ostatnia faza pozostawia wiele do życzenia.
Moim zdaniem Outlast to najlepszy przedstawiciel gatunku od czasu Amnesia: Mroczny Obłęd.
Posted March 8, 2016. Last edited November 24, 2016.
Jest to FPS stawiający na kooperację czterech graczy, którzy biorą udział w misjach z konkretnymi zadaniami. Napady na banki czy też mniejsze sklepy jubilerskie czy spożywcze wiążą się z ogromną współprcą graczy przy której towarzyszy dobra zabawa.Wybieramy najbardziej odpowiednią nam klasę jaką jest np: enforcer czy nawet medyk. Między napadami udoskonalamy postać ,kupujemy też nowe bronie i ulepszenia do nich .Oprocz tego zdobywamy doświadczenie a wraz z nim poziom swojej postaci
Posted February 6, 2015. Last edited November 22, 2018.
Jeden z najlepszych symulatorów w którym wcielamy się w prawdziwego "truckera". : 10/10

+Ogromna mapa
+Piękne widoki
+realistyczne modele ciężarówek oraz przyczep
+dodatkowo mozna udoskonalić gre dzięki modom które można ściągnąć
Posted February 6, 2015.
Studio Volition po raz kolejny popuściło wodze fantazji, serwując dawkę zupełnie szalonego, odjechanego i maksymalnie absurdalnego humoru, w którym próżno szukać choć niewielkiej namiastki normalności. Mimo że nadal autorzy potrafią zaskoczyć nietuzinkowymi pomysłami i serwują masę absolutnie zwariowanej rozgrywki, to często czuć, że większość z tego gdzieś już wcześniej widzieliśmy.
Posted February 5, 2015.