Recent reviews by Mole

Was worth it to spend all that time to beat the map 0.02 sec faster to get three stars...
So am I fast enough, Captain?
Posted July 20, 2016.
Spokojna klikajka na ~45 minut. Średnio wciągająca historia, głos MC nie przypadł mi do gustu (może dlatego, że jest to chińska nowelka), wygląd postaci dość oryginalny, scenerie nienajgorsze. Zawarte w dialogach odnośniki do wikipedi (!) wyjaśniają znaczenie miejsc.

Audio 8/10
Oprawa wizualna 7.5/10
Fabuła 4.5/10
Ogólne wrażenia 6/10

Za ~1 euro warto przejść, więcej bym nie dał.
Posted October 25, 2014.
Symulator przetrwania.
Są walki, są emocje, ale co najważniejsze - są czapki, a czapki to coś, co fani Volvo lubią najbardziej. :)
Posted March 24, 2014.
CS:GO Review
CS to zła gra, zwyczajnie zła.
Posted February 7, 2014.
Jeśli szukasz gry na wieczór/dwa, Orcs Must Die! będzie dobrym wyborem. Dzięki dodawanymi wraz z rozwojem nowymi pułapkami i brońmi schematyczna rozgrywka nie nuży tak szybko.
Posted December 19, 2013.
Swego czasu zachwycałem się tą grą, pochłoneła mnie do tego stopnia, że w ciągu tygodnia zakupiłem wszystkie dostępne DLC, by móc cieszyć się pełnią okazałości (kolejny tydzień później DD pojawił się w komplecie z DLC na Humble Bundle :'().
Gra polegająca na przechodzeniu kolejnych plansz przy pomocy siły naszego bohatera, przyzywanych potworów czy zmyślnych pułapek, a do tego wszystkiego elementy rozwoju postaci.
Połączenie shootera, strategi i RPG.
Mnogość kombinacji zapewni długą zabawę, choć bez DLC gra multiplayer może wydawać się zniechęcająca (większość graczy posiada choć najtańsze DLC na postaci).
Posted December 19, 2013.
Pozycja obowiązkowa dla każdego fana RPGów, czy miłośnika zwiedzania. Przejście wątku głównego (około 15h fabuły) zajeło mi ponad 200 godzin! Dlaczego? Nie umiałem skupić się na przejściu gry, gdy na około tyle możliwości, setki misji pobocznych, losowe wydarzenia, czy reszcie sam krajobraz krainy.

+ :P
Posted December 19, 2013.
4,295.3 hrs on record (818.3 hrs at review time)
Doto, gra która skutecznie kradnie kolejne godziny mojego życia. Proste założenia, zaawansowane mechaniki, jeden cel - zwycięstwo!

Jak nie polecić tytułu, na który przeznaczyłem tyle czasu?
Posted December 19, 2013.
Klasyk. Jeśli choć trochę interesujesz się komputerami - pozycja obowiązkowa. Gra może wydawać się skomplikowana, lecz dzięki stopniowemu wprowadzaniu możliwości wszystko jest łatwe do zrozumienia.

Gdzie indziej włamiesz się do banku z własnego mieszkania, do tego kradnąc grube miliony? :P