Products

< 1  2 >
Showing 1-10 of 15 entries
3 people found this review helpful
3 people found this review funny
105.8 hrs on record (72.4 hrs at review time)
Itt nagyobb élvezettel takarít az ember, mint otthon :D
Posted November 24, 2022.
29.8 hrs on record
Egész jó, csak kár, hogy pay2play :)
Posted November 24, 2022.
5 people found this review helpful
1 person found this review funny
201.6 hrs on record (152.4 hrs at review time)
Már elővételben megvettem, a megjelenés napjától játszom vele. Nagyobb bugokba, hibákba nem futottam bele, apróbb vicces dolgok néha előjöttek. Viszont a történet szuper, a főszál - bár rövid - jól ki van dolgozva, de a mellékszálak sokszor a fő történet fejére tudnak nőni a szó legjobb értelmében. Ennyire tartalmas mellékküldetéseket még egy játékban sem láttam, mindenképp érdemes megcsinálni azokat is. Pláne, hogy a végén minél több mellékszálat csináltál meg, annál több lehetőséged lesz az "endgame"-re.
A legnehezebb fokozatban játszottam elsőre végig, nagyrészt lopakodva, hekkerkedve, nagyon élvezetes volt. Miután saját választásaim szerinti endinget megcsináltam, visszatöltve a mentést befejeztem még pár másik módon is, hogy lássam milyen lehetőségek vannak még. Spoiler: teljesen happy end nem lesz, de ettől a hangulatú játéktól furcsa is lenne az.

Nem volt olcsó elővételben, de utólag azt kell mondjam, hogy megérte az árát. Várom a DLC-ket :)
Posted September 25, 2021. Last edited November 24, 2021.
No one has rated this review as helpful yet
75.9 hrs on record (63.9 hrs at review time)
Páromnak vettem, de van, hogy még én is játszok vele kicsit. Jól ki van találva, hibákkal nem találkoztunk, le tudja kötni az embert.
Posted May 25, 2021.
5.3 hrs on record
Pár óra kikapcsolódás, ötletes rejtvényekkel. A története jól megírt, bár horrornak nem mondanám.
Posted December 8, 2020.
No one has rated this review as helpful yet
65.4 hrs on record (45.5 hrs at review time)
Mai napig kerülnek bele új pályák, achivement-ek, foglalkozik még a fejlesztő a játékkal. Mindenképp megéri kipróbálni, akár pároddal a gép előtt, akár haverokkal online fogod majd játszani (vagy a kettőt kombinálva, erre is van lehetőség), a jó szórakozás garantált! :)
Posted November 25, 2020.
No one has rated this review as helpful yet
13.6 hrs on record (8.8 hrs at review time)
Nagyon szuper játék, figyelmet, logikát igényel. 7 óra alatt kényelmesen, odafigyelve kijátszható, azonban több dolog is csak az első végigjátszás után nyílik meg és az achivement-ek többsége is 2-3 végigjátszást fog igényelni, ahogy nézem. Viszont magával ragadó a játék, aki szereti a Machinarium, Samorost játékokat, ebben sem fog csalódni. :)
Posted June 23, 2020.
No one has rated this review as helpful yet
4.6 hrs on record (3.7 hrs at review time)
Ide már elkéne egy legalább 120Hz-es monitor :D Egyébként jó kis játék, egyszerű, de pörgős játékmenet, szükség van a jó reflexekre :)

Szerk.: lett 165Hz-es, jóval könnyebb :) Viszont kellőképp idegesítő még mindig :D
Posted June 2, 2020. Last edited November 28, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
79.4 hrs on record (72.1 hrs at review time)
Hárman játszottuk végig, kiegészítőkkel. Maga az alapjáték is zseniális, a The Following DLC pedig egy külön játékként is megállná a helyét. Bátran ajánlom mindenkinek!
Posted April 12, 2020.
0.0 hrs on record
Tökéletesen működik, a szoba másik pontján lévő TV-mre van kötve. Adnak hzzá minden kábelt, ami kell, vezetékkel a hálóra kötve pedig egyáltalán nem érezhető késleltetés :)
Leginkább local coopra használjuk párommal és haverokkal, legyen az Speedrunners, F1, vagy bármi más. Kb 6000,-Ft volt postával, aminek a 2/3-át tette ki a postaköltség :D Ennyit bőven megér :)
Posted February 18, 2018.
< 1  2 >
Showing 1-10 of 15 entries