Recent reviews by CZvasam

< 1  2  3 >
Super "prehistorické sci-fi" se svěží post-apo tématikou. Luky, šípy, kmeny, roboti, hi-tech továrny, ... to vše tam je. Na rozdíl od častého zlozvyku herních studií v tomto žánru (koukám na tebe, Ubi), rozsah a náplň herního světa jsou poměrně vhodně zvoleny. A když už hra ke konci lehce upadá do repetivnosti, přijde před úplným koncem na řadu ještě DLC, které překvapí obtížnosti a osvěží novým lootem.

9/10
Posted March 5, 2022.
Nedoceněná open world akce s příběhem, který neurazí, fajn hratelností, nádhernými scenériemi a filmovými cutscénami. A samozřejmě nekonečnými hordami zombie, které zde ale nepůsobí lacině a prvoplánově, jak se to v tomto žánru často stává. Za vše mluví, že i já, kdo nejsem fanda současného zombie trendu, jsem si užil každou minutu z odehraných necelých 70 hodin.

Posted January 16, 2022.
29.5 hrs on record
Supr singleplayerová marvelovka s hitovým soundtrackem, nádhernou grafikou a fajn hratelností, která ač je ke konci už mírně repetitivní, hře to vůbec neškodí díky vhodně zvolené délce. Ukazuje, že fajn tří áčková hra nemusí být openworld se stovkami hodin hratelnosti. Víc takových her jako Marvel's Guardians of the Galaxy!

8/10
Posted December 28, 2021.
9.0 hrs on record
Příjemná evoluce jedničky (ve skutečnosti její prequel) s ještě hutnější atmosférou, kterou dotváří oku lahodící grafika a mrazivý sountrack. Hratelnost je podobná, ale se svěžími novými prvky a v průbehu hry se i vyvíjí. Zamrzí jen kratší hratelnost, ale to třeba spraví budoucí DLC.

8/10
Posted February 20, 2021.
11.1 hrs on record
Parádní mrazivá jednohubka, s hutnou atmosférou. Příběhová DLC zde považuji za povinnost – oživují hratelnost a dobře o polovinu prodlužují herní dobu.

7/10
Posted February 20, 2021. Last edited February 20, 2021.
LiS 1 nastavil laťku opravdu, opravdu vysoko, a druhý díl tak snáší srovnání jen těžko. Ale i tak stojí za to si jej zahrát, zvlášť pro fanoušky LiS univerza.

Příběh emotivní, ale subjektivně hůře se s ním ztotožňuje a místy působí uměle vyhrocený. Grafika prošla příjemnou evolucí, a ač se o fotorealističnost nesnaží, vypadá fantasticky a zejména krajina budí velmi realistický dojem. To i díky opět výtečné práci s kamerou v cinematických scénách. Drobnou kaňkou na této kráse jsou animace postav i lip sync – motion capturing by zasloužil víc pozornosti v tomto typu hry. Soundtrack se opět vydává indie směrem, ale působí chuději.

7/10
Posted May 3, 2020.
2.7 hrs on record
Příjemný předkrm k LiS 2.
Posted December 15, 2019.
1 person found this review helpful
Parádní atmosférická chuťovka. Temný příběh a ještě temnější atmosféra, která dokáže být místy opravdu velmi syrová. Za to vděčí i fantastické grafice, která by se mohla měřit i s leckterými AAA hrami. To vše ještě podtrhuje strhující soundtrack, který zde funguje naprosto na jedničku – dynamicky reaguje na všechno dění, a to způsobem, který jsem snad ani u žádné "tří áčkové" hry nezaznamenal.

Jedinou skvrnkou na kráse jsou mírně kostrbaté animace postav (což se dá samozřejmě vzhledem k formátu hry odpustit) a nepodpora ultrawide rozlišení (renderuje se klasicky v 16:9 s černými pruhy po stranách – viz screenshot níže).

9/10

Obrázek: Černé pruhy po stranách na ultrawide monitorech.
Posted August 11, 2019. Last edited August 11, 2019.
Ač výrazně nedosahuje jeho úrovně, stále se jedná o parádní "bonus" k původnímu Life is Strange.
Fajn emotivní jízda, která je povinnost pro fanoušky originálu.

8/10
Posted December 29, 2017.
8 people found this review funny
1.4 hrs on record
Must-have :D
Snad jediná hra, která nabádá a podporuje cheating! :)
Posted July 16, 2017.
< 1  2  3 >