Рецензирани

Скорошни рецензии на CZvasam

< 1  2  3 >
Показване на 1 — 10 от 23 записа
2 души намериха тази рецензия за полезна
73.9 изиграни часа (73.4 часа по време на рецензията)
Super "prehistorické sci-fi" se svěží post-apo tématikou. Luky, šípy, kmeny, roboti, hi-tech továrny, ... to vše tam je. Na rozdíl od častého zlozvyku herních studií v tomto žánru (koukám na tebe, Ubi), rozsah a náplň herního světa jsou poměrně vhodně zvoleny. A když už hra ke konci lehce upadá do repetivnosti, přijde před úplným koncem na řadu ještě DLC, které překvapí obtížnosti a osvěží novým lootem.

9/10
Публикувана 5 март 2022.
Все още никой не е оценил тази рецензия като полезна
67.8 изиграни часа (67.6 часа по време на рецензията)
Nedoceněná open world akce s příběhem, který neurazí, fajn hratelností, nádhernými scenériemi a filmovými cutscénami. A samozřejmě nekonečnými hordami zombie, které zde ale nepůsobí lacině a prvoplánově, jak se to v tomto žánru často stává. Za vše mluví, že i já, kdo nejsem fanda současného zombie trendu, jsem si užil každou minutu z odehraných necelých 70 hodin.

8/10
Публикувана 16 януари 2022.
29.5 изиграни часа
Supr singleplayerová marvelovka s hitovým soundtrackem, nádhernou grafikou a fajn hratelností, která ač je ke konci už mírně repetitivní, hře to vůbec neškodí díky vhodně zvolené délce. Ukazuje, že fajn tří áčková hra nemusí být openworld se stovkami hodin hratelnosti. Víc takových her jako Marvel's Guardians of the Galaxy!

8/10
Публикувана 28 декември 2021.
9.0 изиграни часа
Příjemná evoluce jedničky (ve skutečnosti její prequel) s ještě hutnější atmosférou, kterou dotváří oku lahodící grafika a mrazivý sountrack. Hratelnost je podobná, ale se svěžími novými prvky a v průbehu hry se i vyvíjí. Zamrzí jen kratší hratelnost, ale to třeba spraví budoucí DLC.

8/10
Публикувана 20 февруари 2021.
11.1 изиграни часа
Parádní mrazivá jednohubka, s hutnou atmosférou. Příběhová DLC zde považuji za povinnost – oživují hratelnost a dobře o polovinu prodlužují herní dobu.

7/10
Публикувана 20 февруари 2021. Последно редактирана 20 февруари 2021.
Все още никой не е оценил тази рецензия като полезна
23.7 изиграни часа (23.4 часа по време на рецензията)
LiS 1 nastavil laťku opravdu, opravdu vysoko, a druhý díl tak snáší srovnání jen těžko. Ale i tak stojí za to si jej zahrát, zvlášť pro fanoušky LiS univerza.

Příběh emotivní, ale subjektivně hůře se s ním ztotožňuje a místy působí uměle vyhrocený. Grafika prošla příjemnou evolucí, a ač se o fotorealističnost nesnaží, vypadá fantasticky a zejména krajina budí velmi realistický dojem. To i díky opět výtečné práci s kamerou v cinematických scénách. Drobnou kaňkou na této kráse jsou animace postav i lip sync – motion capturing by zasloužil víc pozornosti v tomto typu hry. Soundtrack se opět vydává indie směrem, ale působí chuději.

7/10
Публикувана 3 май 2020.
2.7 изиграни часа
Příjemný předkrm k LiS 2.
Публикувана 15 декември 2019.
1 човек намери тази рецензия за полезна
17.7 изиграни часа (17.7 часа по време на рецензията)
Parádní atmosférická chuťovka. Temný příběh a ještě temnější atmosféra, která dokáže být místy opravdu velmi syrová. Za to vděčí i fantastické grafice, která by se mohla měřit i s leckterými AAA hrami. To vše ještě podtrhuje strhující soundtrack, který zde funguje naprosto na jedničku – dynamicky reaguje na všechno dění, a to způsobem, který jsem snad ani u žádné "tří áčkové" hry nezaznamenal.

Jedinou skvrnkou na kráse jsou mírně kostrbaté animace postav (což se dá samozřejmě vzhledem k formátu hry odpustit) a nepodpora ultrawide rozlišení (renderuje se klasicky v 16:9 s černými pruhy po stranách – viz screenshot níže).

9/10

Obrázek: Černé pruhy po stranách na ultrawide monitorech.
Публикувана 11 август 2019. Последно редактирана 11 август 2019.
Все още никой не е оценил тази рецензия като полезна
16.5 изиграни часа (14.1 часа по време на рецензията)
Ač výrazně nedosahuje jeho úrovně, stále se jedná o parádní "bonus" k původnímu Life is Strange.
Fajn emotivní jízda, která je povinnost pro fanoušky originálu.

8/10
Публикувана 29 декември 2017.
11 души намериха тази рецензия за полезна
8 души намериха тази рецензия за забавна
1.4 изиграни часа
Must-have :D
Snad jediná hra, která nabádá a podporuje cheating! :)
Публикувана 16 юли 2017.
< 1  2  3 >