製品を

broNa の最近のレビュー

< 1  2 >
12件中 1-10 を表示
このレビューが参考になったと投票した人はまだいません
記録時間: 9.6 時間 (レビュー時に5.3時間)
Luxusní záležitost ... zatím mi to přijde ,že to je taková light metroidvania (ovšem pozor, tím nemyslím ,že je to jednoduchá hra. Spíš mi zatím přijde, že to dost vede, a já mám radši metroidvanie kde se vedu sám (např. Hollow Knight nebo samozřejmě původní Super Metroid, AM2R atd.. :D). Spíš bych to označil za velmi kvalitní platformer s prvky průzkumu. Vzhledem k tomu ,že hra se dá ukládat prakticky kdekoliv pořád tak nějak postupujete, jakoby po částech kupředu (částí myslím většinou skákací / logickou / enemy pasáž). Na konci každé ze dvou částí co jsem zatím hrál byl opravdu skákací chalange a docela jsem se i zapotil.
Příběh je výbornej, u první scény div mi neukápla slza. Grafika je neskutečná..
Myslím, že tu někdo psal, že je to umělecké dílo..
A ano je to opravdu pastva pro oči. Stejně jako hudba, která krásně doplňuje atmosféru, ale zase to není tak, že bych si některou skladbu vyloženě pamatoval.

Opravdu za mě 9/10.
投稿日 2020年1月27日. 最終更新日 2020年2月1日
このレビューが参考になったと投票した人はまだいません
記録時間: 18.1 時間 (レビュー時に7.0時間)
Je to fakt něco jinýho a i hodně zábavnýho .. ěkoda ,že Cadence of Hyrule není i na PC, ale to dvá smysl ,že ? :D
投稿日 2020年1月23日.
このレビューが参考になったと投票した人はまだいません
記録時間: 8.2 時間 (レビュー時に7.5時間)
Jako je to hodně zábavné. Není to nějak komplexní ani těžká hra, Ale zatím mě opravdu dost baví. Má to takové zvláštní kouzlo. Grafika je opravdu nádherná. No a přepínání trigger buttonem v kteroukoliv chvíli na "původní hru" je něco co jsem ještě nikdy neviděl a někdy mě jen tak baví to přepínat a zkoumat jak se to změnilo.
投稿日 2020年1月19日.
このレビューが参考になったと投票した人はまだいません
記録時間: 33.7 時間 (レビュー時に1.8時間)
Zatím hráno jen pár hodin, ale už můžu s klidným srdcem říct ,že je to opravdu výborná hra a spolu s Dead Cells zatím to nejlepší co jsem za poslední dobu v tomto žánru hrál !

Pozn.: Hraji přes Steam Controller ,ale ovládání luku je trošku problém. Spíš doporučuji ovladač s druhým analog stickem. Případně doufám ,že se brzy objeví nějaký lepší profil.
投稿日 2019年9月3日. 最終更新日 2019年9月13日
記録時間: 7.4 時間
Výborná hra. Za těch pár euro výborně strávené dva večery.
投稿日 2019年9月1日.
3 人がこのレビューが参考になったと投票しました
記録時間: 11.6 時間 (レビュー時に5.4時間)
Konečně! Jedna z nejlepších her mého dětství se dá znovu hrát (původní verze už nefungovala) a je pořád stejně tak úžasná jako tenkrát! Už se na ni podepsal zub času, ale kdo potřebuje hyper mega 3D grafiku? Já evidentně ne! Hlavně, že to má pořádnou atmosféru. A na té se nic nezměnilo ani po letech.
投稿日 2019年3月16日.
このレビューが参考になったと投票した人はまだいません
記録時間: 77.1 時間 (レビュー時に16.5時間)
Prostě páradá. U hraní mám úplně stejnej pocit, jako jsem měl u hraní Bladur's Gate, jenže to už je hodně let zpátky a tenkrát jsem se dokázal do her o dost víc zažrat. Takže tím je to ještě o dost lepší. Po dlouhé době vedle Torment: Tides of Numennara hra co mě opravdu chytla. Můžu jen doporučit.
投稿日 2019年1月15日. 最終更新日 2019年1月15日
このレビューが参考になったと投票した人はまだいません
記録時間: 47.4 時間 (レビュー時に31.8時間)
Takové diablo na kola s velice pěknou "386kovou" grafikou! Opravdu velice zábavné a silně návykové.
投稿日 2016年4月1日.
このレビューが参考になったと投票した人はまだいません
記録時間: 11.9 時間 (レビュー時に4.2時間)
Ultimatni mlaticka s RPG prvky... kazdopadne jedna z nejlepsich co jsem kdy hral.
投稿日 2015年11月15日.
2 人がこのレビューが参考になったと投票しました
記録時間: 8.8 時間 (レビュー時に7.2時間)
Umělecké dílo... nádherná grafika, hudba,hlasy, příběh, vlastní styl hraní (arkáda-rpg+turn based strategie), který ovšem funguje perfektně .... výborné ovládání na gamepadu. Bastion byl ultimátní zážitek (schválně nepíšu hra, protože jak Bastion, tak i právě Transistor jsou něco víc ...) ,ale tohle je podle mě ještě o něco lepší!!
投稿日 2015年9月29日.
< 1  2 >