Recent reviews by Domino

FAJNE MOZNA GRAC Z KOLEGAMI!!!!1111oneoneoneone
Posted November 25, 2020.
1,295.4 hrs on record (840.1 hrs at review time)
Mimo że kocham tą grę to nienawidzę ich twórców oszukują ludzi przy każdej wyprzedaży w sklepie. Niektóre eventy są nie do zrobienia. Zależy im tylko na kasie mimo że gra jest free to play. Gra polega na pay to win. Wszystko przez GAIJIN i ich durną politykę. JEBAĆ WAS.
Posted November 2, 2020.
Jeśli ktoś lubi alternatywną rzeczywistość to gra jest idealnie dla niego. A jak nie to gra ma grafika zacofaną o parę dobrych lat, murzyni w Wehrmachtcie (mogli dodać jeszcze oddziały Jude Kommando), kobiety w tej samej armii, bronie których z lunetą nie dałoby się załadować naraz do pełna (pewnie przechodzą w czwartą gęstość), brak swastyk, celownik kolimatorowy na broniach (takich celowników używali wtedy na samolotach), nie czuć klimatu IIWŚ co chwile crashuje. Polecam kupić pierwsze dwie części call of duty wraz z dodatkiem, i world at war (można pobrać mapy do zombie mod za darmo), i nie ma tam czegoś takiego jak poprawność polityczna. Nie polecam nowego COD: WWII

Posted October 1, 2017.
dobre
Posted November 25, 2016.
Czekałem na tą część gry 12 lat. Dostałem to czego chciałem: dużo brutalności, krwi, ładniej grafiki, długiej kampani.
Gra ma też swoją wade, dosyć duże wumagania sprzętowe (pierwsza gra od 4 lat która tnie mi na ultra).
Mimo tego gra jest wspaniała na multiplayer czułem się trochę jak na Quake 3, a w kampani jak w Doomie 1,2 (nieważne czy jest fabuła czy jej nie ma ważne czy jest kogoś zabic).
Posted May 14, 2016.
Ta gra jest świetna