Products
in account

Recent reviews by Ru[S]ty[K]

Showing 1-8 of 8 entries
9 people found this review helpful
1,138.7 hrs on record (77.3 hrs at review time)
Tento posledny Battlefield bol ako stovka klinec do Battlefield serie. Sterilne mapy. Nevybalancovane zbrane ktore sa pri kazdom dalsom loadingu mapy spravaju uplne inak (teda ako ktora). Samozrejme o OP niektorej techniky radsej ani pisat nebudem. Niekedy hraci po ktorych strielate padaju ako keby si sami davali redeploy inokedy nie a nie zomriet. Fyzika objektov az extremne prehnana do takej miery, ze cim viac je mapa "rozbita" tym viac tam toho nefunguje a server sa sprava ako keby uz isiel z posledneho. Tak isto su hrozne tie dlhe animacie pred startom kola ktore Vam prerusia akykolvek pohyb v menu ci uz pri nastavovani attachmentov na zbraniach alebo postavy.

Prvy Battlefield v ktorom nemam odohrane este ani 100 hodin a niesom si isty ci sa dostanem aj k 200ke :)
Neviem ci to je Forsbite enginom alebo vyvojarmi ktory natom pracovali no takto novy Battlefield ktory uz bol zamerany aj na nove konzole by nemal vyzerat.
Posted June 24, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
256.8 hrs on record (254.7 hrs at review time)
Zaujimave pribehy. Ak ste napr. na PNke dobre na zabitie casu.
Posted November 28, 2016.
0.2 hrs on record
Napad dobry, ale cele zle. Je tam dost nerealnych situacii. Proste taky mensi Hollywoodik.
Posted February 14, 2016.
5 people found this review helpful
53.1 hrs on record (21.7 hrs at review time)
Dying Light na mňa zapôsobilo celkom pozitívne. Je to taký mix Dead Islandu, Mirrors Edge, Borderlands, Left 4 Dead a možno aj niečo iné. Hra má 24hod režim. Cez deň sú ulice plné rôznych zombíkov a ľudí ktorým treba pomôcť alebo ktorých treba zabiť aby nezabili oni Vás. V noci (21:00 do 06:00) sa Vám síce násobia XP, ale na povrch vychádzajú zombie runnery na ktorých základné domáce náradie nestačí takže doporučujem sa vždy niekam skryť (zatiaľ). Dostanete aspoň body za prežitú noc ak nespíte. Osobne túto hru veľmi doporučujem hráčom ktorý majú radi zombíkov a COOP (nie Jednotu). Graficky by som to ohodnotil na 9/10. Systém upgradu a oprav zbraní je taký 50/50 v porovnaní s Dead Island. Jediné mínus ktoré by som dal tejto hre je systém climbingu. Niekedy fakt žasnem čo robí tá postavička hlavne ak šplháte na stožiare.

PS: Áno sú tu aj strelné zbrane no používajte ich s rozumom. Robia hluk a nábojov nieje veľa.
Posted January 29, 2015. Last edited January 29, 2015.
2 people found this review funny
24.9 hrs on record (22.2 hrs at review time)
Naskriptovaná pičovina. Ten pojebaný votrelec sa Vás bude držať ako malé decko. Útočí len na Vás. Enemy ani Androidi ho nezaujímajú. Občas zabije nejakých ľudí. Situácie keď Vás chce zabiť Android a je v blízkosti aj Alien a nieje iná možnosť len vystreliť tak ihneď pribehne Alien a s Androidom si Vás budú hádzať ako loptičku. Jediná možnosť je Aliena plašiť plameňometom. Androida zabiť tiež nejde ľachko. Takže muníciu si šetrite na iné situácie. Nejde zabiť ani zozadu na ranu. Ak budete hrať hru ako by ste naozaj mali tak celé to prečupíte ako kokot a polka odohraných hodín bude len to, že budete skrytý niekde v skrini či pod stolom aby Vás neobjavili. Amma máte naozaj veľmi málo no ocenil by som keby ten pojebaný Alien išiel zabiť. Neraz sa Vám stane, že sice pojdete potichu a zrazu sa vedľa Vás otvoria dvere a vnich stojí Alien. Proste také prekvapko.
Posted October 9, 2014. Last edited October 9, 2014.
No one has rated this review as helpful yet
52.7 hrs on record (40.6 hrs at review time)
CS:GO Review
Prvé CSko z ktorého sa smejem. Pre starých CSkárov ako 1.5 a možno aj 1.6 odkazujem len to, že zabudnite na streľbu ktorú ste naučený. V CS:GO stým nebudú padať také hlavy. Sem tam síce nejaká padne, ale nebude ich toľko ako ste zvyknutý. CS:Go má úplne iný systém streľby tak sa Vám môže zdať, že i ked corsshair je na ňom nedáte mu ani hit. To čo sme považovali na smiech u hráčov ktorý si čupli a začali fullatiť je tuna normálna vec. Tu už nerozhoduje aim a rýchle reflexy.
Posted September 3, 2014.
10 people found this review funny
0.8 hrs on record
Každý správny sedlák musí mať túto hru :)
Posted July 5, 2011.
1 person found this review helpful
7.8 hrs on record
Hra ma docela zaujimavy pribeh. Miestami vas bude nudit stereotyp chodieb a priestorov. AI nepriatelov je miestami k smiechu. Ak ste v minulosti hrali S.T.A.L.K.E.R.A a bavil vas tak odporucam si pocas volnych chvil odbehat aj tuto strielacku medzi anomaliami.
Posted December 19, 2010.
Showing 1-8 of 8 entries