Recent reviews by Silverfish003

< 1  2  3 ... 13 >
1 person found this review helpful
Tahle hra automaticky dostává palec dolů a to jen za to, že vývojář této hry, 'HopFrog', se chová velmi neeticky a to je věc, která mi hodně vadí.

Dva roky sliboval multiplayer - ten po dvou letech zrušil. Oznámení, že se tak děje, nebylo ani veřejně dostupné, oznámil to totiž platícím uživatelům na Patreonu, takže kdo neplatil, ten se to nedozvěděl. Pak řekl, že Forager není mrtvý a že se něco chystá - dnes jsou to dva roky a pár dní od toho oznámení na jeho Discordu - takže další lež. Mimochodem, podle jeho slov, multiplayer nezvládli, protože to bylo "moc obtížné". Proč teda sliboval, že multiplayer bude, když pak absolutně nic nedodal?

Abych to zkrátil, tak ještě uvedu jednu věc - celou dobu LHAL o tom, že je to sólo projekt. Dokonce měl v úmyslu na GDQ mluvit o tom, jak hru sám celou vyvíjel - ale není to pravda, protože na hře pracoval celý tým lidí a například ani drtivá většina grafiky vůbec není jeho práce. Vše za něj udělali ostatní a ze smrti hry obvinil právě onen tým, který si zasloužil credit nejvíc.

Takže jinými slovy - nedoporučuji, jen kvůli vývojáři. Hra je jinak dobrá.
Posted May 12. Last edited May 12.
2.1 hrs on record
Zaměstnavatel je průměrný soutěžící v Prostřenu, který kontroluje i nejtemnější zákoutí, zda-li tam nedej bože je prach. 86% zřejmě není adekvátní, přitom jsem celou mapu prošel čtyřikrát a žádný další nečistoty jsem nenašel. Že ti hovno padne na perfektně čistou podlahu.
Posted April 22.
0.9 hrs on record
Od hry jsem nic neočekával, ale náramně jsem se bavil. Spousta kreativních nápadů s příjemnou grafikou a super rozhraním! Přesouvání se mezi bludišti funguje přesně jako překlikávání mezi okny ve Windowsech :D
Posted April 20.
1 person found this review helpful
Vždyť tam vůbec nic není?
Sice mě něco dvakrát zabilo po asi 5ti minutách AFK, ale nic jiného jsem neviděl. Žádné instrukce.
Posted April 20.
2.7 hrs on record
Krátká nádherná logická hra.

Netřeba nic dodat.
Posted April 15.
30.2 hrs on record
Zákeřná insane precision plošinovka s myšlenkou, která docvakne až později. Doporučuji hrát na nejvyšší obtížnost (easy), jinak se o hodně ošidíte :)
Posted April 15.
Už dlouho jsem nebyl tak nadšený z nějaké hry.

Obtížné logické hádanky, napínavý příběh (i když má pár diskutabilních zvratů...), super dabing, BOŽSKÝ SOUNDTRACK!!! Spousta collectiblů. Na vše jsem přišel sám, nemusel jsem si nic vyhledávat. A když vyřešíte těžkou hádanku, budete si připadat jako super génius, to je jeden z důvodů, proč tuhle hru miluju.

Jediný menší zásek mám u příliš velkých vzdáleností na mapě. Pokud se rozhodnete přejít z jednoho konce mapy na druhý, tak to trvá strašně dlouho, na to narazíte, pokud se rozhodnete řešit monumenty.
Posted April 14.
0.0 hrs on record
K nákupu DLC jsem měl dva důvody:

1) Lost level - což měl být exkluzivní level s hádankami, které v konečném Talos Principle nebyly. Jde o maličký svět se čtyřmi "hádankami", a nazvat je hádankami je odvážné, zvážím-li, že se jedná spíš o test preciznosti - všechny obsahují ty červené jezdící nepřátele a ve velkém množství - precizní načasování nutné, i tak byly všechny velmi jednoduché (jen ta poslední byla mírně otravná). Na konci každé "hádanky" jsou sigils, které ale není kam dát.

2) DLC je vyžadováno pro funkčnost některého workshop obsahu. Pokud se nepletu, v tomto DLC je JEDNA textura, která v základním Talos Principle není, ale často je vyžadována.

Pokud mám ohodnotit i zbytek, tak bohužel - jde opravdu jen o totožné levely z Talos Principle, jen ve starém.

Koupit pouze ve slevě za jedno euro a to jen za předpokladu, že chcete hrát workshop levely, jinak to nestojí za to.
Posted April 12. Last edited April 12.
The key to enjoying this game is to not taking it seriously.
Posted April 2.
0.0 hrs on record
24 nových, nejzákeřnějších z nejzákeřnějších hádanek které Talos Principle může nabídnout, klobouk dolů level designerům, protože odvedli fantastickou práci. Já velmi obtížné logické hry přímo vyhledávám, takže toto DLC jsem si parádně užil. Pokud i Talos Principle 2 dostane obdobné DLC, bude must have.

Všiml jsem si ale velké části lidí, kteří si právě na velmi vysokou obtížnost stěžují. Pokud jste nedokončili Talos Principle nebo jste ho dokončili tak, že jste si googlili řešení, tak toto DLC zcela jistě nedohrajete a DLC si nepořizujte. Pokud jste Talos Principle zvládli bez googlení, tak Road to Gehenna dohrajete, ale chce to trpělivost a čas - přístup "pokud puzzle nevyřeším do 15 minut, tak si to vygooglím" není vhodný.
Posted March 22.
< 1  2  3 ... 13 >