Produits

Évaluations récentes de Silverfish003

< 1  2  3 ... 14 >
Affichage des entrées 1-10 sur 135
0.6 h en tout
Zkoušel jsem hrát tuhle kolosální s r a č k u přes půl hodiny a z toho jsem hrál DVĚ minihry, protože se mi absolutně nedařilo připojit se na server (furt jen načítání), nebo to host ihned leavnul, čímž zavřel server.
Évaluation publiée le 14 septembre. Dernière modification le 14 septembre.
2 personnes ont trouvé cette évaluation amusante
115.0 h en tout (108.6 heure(s) lors de l'évaluation)
I love this game. Amazing gameplay, soundtrack slaps, lots of diversity especially thanks to the mods and the content the three DLC add on top of Rebirth.

HOWEVER...

This game's achievements are ultra broken, all of a sudden all my 188 achievements locked again, effectively restarting my progress. I freaked out after spending over hundred hours playing the game. I entered the secrets menu in game to check if the achievements are still in tact in-game at least at which point all 188 achievements unlocked at once again. So now it shows I unlocked all 188 achievements in one second which looks extremely suspicious to anyone checking my profile whether I got all of them legitimately, because seeing all achievements in a game were unlocked at the same time is the primary strategy how to catch achievement cheaters and now I might get framed for no reason. And I hate it so much. I actually lost interest in playing because of this.
Évaluation publiée le 27 aout.
0.5 h en tout
Otřesná bída. První školka, ve které jsem viděl lanovku nad bezednou díííírou. No pun intended

PS: Opila bird je něco, na co už, bohužel, nezapomenu.
Évaluation publiée le 5 aout. Dernière modification le 5 aout.
0.5 h en tout
O ničem
Évaluation publiée le 22 juillet.
1.7 h en tout
Achievement hunteři od této hry pryč! Achievementy jsou rozbité.

Hra jinak je naprosto super, obtížná strategie, Edmund McMillen, jako vždy, nezklamal. Proslul těmi jeho potrhlými velmi obtížnými hrami, které jsou však velmi návykové. Ale ty nefunkční achievementy mě prostě žerou. Fakt přemýšlím, zda si nechat dát refund nebo ne... :/
Évaluation publiée le 17 juillet.
1 personne a trouvé cette évaluation utile
5.7 h en tout (3.4 heure(s) lors de l'évaluation)
Velmi kratičká hra. V porovnání s jinou hrou se samozřejmě nabízí ihned Stray... Little Kitty, Big City je lepší. A to protože Stray vás velmi limituje v možnostech pohybu. Můžete skákat jen tam, kam vám hra dovolí. Ale v LKBC můžete skutečně skákat jak chcete, kam chcete a obecně to hře dodává mnohem otevřenější a svobodnější nádech.

Čiči je mimochodem velmi roztomilá a překvapily mě velmi realistické animace. Chytání ptáků je docela vtipná věc. Cestu domů jsem našel. Chci najít zbytek secretů!
Évaluation publiée le 13 juillet.
31.5 h en tout
Skvělá hra. Tisíce logických hádanek... největší logická hra všech dob.
Évaluation publiée le 12 juillet.
0.6 h en tout
Hra je bohužel rozbitá. Nelze přesně lít olej na pánev, protože ta lahev se nezobrazuje, ačkoliv by měla být vidět, není!

Toto znemožňuje precizní odměřování a manipulaci s lahvemi a tím pádem je hra nehratelná.

Mimochodem, nejsem jediný, kdo se potýká s tímto problémem, v community hubu i na jejich Discordu je dostatek stížností. A zároveň je toto ve hře, udajně, přes rok. Vývojáři spí a nereagují.

Bugy + ignorující vývojáři + mnoho dalších stížností = refund
Évaluation publiée le 7 juillet. Dernière modification le 8 juillet.
6.5 h en tout
Fantastická hra.

Božský soundtrack, dabing, příběh, artstyle. Hra dokonce má i komentář vývojářů a staré koncepty pro... vlastně úplně vše ve hře. Můžete se tedy velmi detailně dočíst o historii vývoje a jak při něm přemýšleli.

Dvě výtky, které bych měl:

1. Některá spojení indicií mi přijde nesmyslné, nakonec se z vraha vyklubal mega super génius, ale v realitě by takový plán nedal dohromady nikdo se zdravým rozumem
2. Některé minihry (... ty LUPY) jsou přehnaně obtížné.
Évaluation publiée le 7 juillet.
1.9 h en tout
Bohužel, v porovnání s ostatními třemi hrami z této hidden object série je tato nejhorší. Velmi uspěchaný, nesmyslný příběh. Kromě toho jsem se na konec hry dostal již během necelých dvou hodin. Refund - za ty peníze to fakt nestojí. Na bonusovou část se podívám na YouTube a ušetřím 75 kč, které jsem za to zaplatil.

Poznámka: recenze sice ukazuje 2 hodiny odehraný čas, ale skutečný čas je 112 minut. Stále pod dvě hodiny
Évaluation publiée le 6 juillet. Dernière modification le 6 juillet.
< 1  2  3 ... 14 >
Affichage des entrées 1-10 sur 135