Recent reviews by Sarakat (CZ)

< 1  2  3 >
Nejsem žádný recenzent, hry hodnotím podle jednoduchého kriteria, jestli mne baví, a OUTRIDERS mě opravdu, mmm, ale opravdu baví. Jsou tam sice občas nějaké ty technické zádrhele, ale to hře rád odpouštím. Co ji ale odpoštím s těžkým srdcem (skoro bych řekl, že jí to neodpouštím :), je absence češtiny.
Posted November 30, 2021.
1 person found this review funny
Hra chce svůj přístup a pak umí odměnit. Jsou tam opět technické chyby, ale já se i tak skvěle bavil.
Mapy nejsou nic extra, dokonce mám podezření, že min. v jednom případě jde o přeskinovanou mapu z jedničky, ale já se i tak skvěle bavil.
Mohlo toho být víc. No, zkrátka to není žádná hitparáda, ale já se i tak skvěle bavil.
Jsou "oceňované" hry, ale já je mám spíš jako demoverze, prostě mě nechytnou. CI Games jsou obecně hanění vývojáři, ale faktem je, že jejich hry mě vždy zabaví. A i tato nebyla výjimkou.
Už jsem se zmínil, že jsem se u této hry skvěle bavil? A bavil jsem se v češtině.
Posted June 10, 2021.
Early Access Review
Líhne se nám z tohoto titulu opravdu zajímavá hra. Do vydání je ještě mnoho času, takže... A v ČEŠTINĚ?
Posted November 27, 2019. Last edited June 8, 2021.
20.0 hrs on record
Hře jsem věřil, ale nějak se mi podařilo ji pár týdnů přehlížet, pak vyšlo demo rovnou s akcí za 30€ a nebylo co řešit.
A můj názor po dohrání? Pro mne hra roku. Jednoduché principy, nádherné prostředí, krásná grafika a hlavně poutavý příběh. Doufám v pokračování, nebo podobný kousek.
P. S. Doporučuji hrát ve francouzském znění, ten rádoby francouzský přízvuk je otravný a nepasuje mi tam, stejně jako angličtina do Kingdom come. Brrr... Někdo fakt nemá všech pět pohromadě.
Posted September 18, 2019.
1 person found this review helpful
Tiráci, jak se patří. Trochu jsem se sice pral s hledáním nastavení Steam-cloudu a mezitím 3x ztratil vyjezděné prašule, ale u hry, jako je tato, to prostě nevadí. A to mluví samo za sebe.
Posted June 30, 2019. Last edited November 24, 2023.
Super střílečka starého typu.
Posted November 23, 2018.
1 person found this review funny
Kdo miloval Mordor, nemůže nemilovat Válku. A češtinu najdete na G+ češtiny do her
Posted November 23, 2017. Last edited November 21, 2018.
V tuto chvíli sice nemám mnoho odehráno, ale zatím je vše na nejlepší cestě, aby se pro mě hra dostala do top 10 letošního roku.
Posted November 23, 2017.
Early Access Review
Pravda, moc jsem toho zatím nenamašinfíroval, ale tady není co řešit. Skvěle to vypadá, skvěle se to hraje, hudbu si tam můžete přidat dle vlastního gusta... Splněný sen mé generace ve věku počítačů.
Posted October 6, 2017.
Po zhruba 10 hodinách mi nezbývá, než hru doporučit. Nabízí přesně to, co od her očekávám - zábavu. Demo verze udělala hře spíše medvědí službu, původně jsem si chtěl hru koupit "automaticky" a doplnit tak sbírku dílů, ale právě po odehrání dema jsem si to rozmyslel. Nyní, kdy byla ve slevě jsem nevydržel a hru zakoupil a opravdu se mi hraje báječně, Možná záleží na stylu hraní, já zvolil spíše kradmý a paráda. Technické problémy jsem zaznamenal spíše se zvukem, ale nic, co by mě iritovalo. Občas narazím na problémy s texturami, ale je to poměrně velký svět, takže je to pochopitelné, a jednou jsem se zasekl v odpadní rouře, ehm, a pomohl jen rychlý přesun (opět žádná tragédie). Je vidět, že tvůrci hru dolaďují, přesto hru doporučuji.
Posted July 9, 2017.
< 1  2  3 >