zrecenzovaných

< 1  >
Zobrazeno 11–16 z 16 položek
2 osob ohodnotilo tuto recenzi jako užitečnou
2 osob ohodnotilo tuto recenzi jako vtipnou
338.0 hodin celkem (89.1 hodin v době psaní recenze)
Wkurwia bardziej niż FlappyBird. Najlepszy symulator jazdy po mydle.
Odesláno 13. prosince 2015.
1 osoba ohodnotila tuto recenzi jako užitečnou
394.6 hodin celkem (244.2 hodin v době psaní recenze)
Zwalone gówno nie opłaca się pobierać. Idealny przykład jak zepsuć idealny pomysł na zajebistą grę. Nie masz kasy to jesteś nikim i nie umiesz grać. Twórcy gry powinni się za to powiesić że zepsuli tak świetny pomysł na grę która mogła by konkurować z gta 5 online.
Odesláno 20. srpna 2015.
7 osob ohodnotilo tuto recenzi jako užitečnou
0.8 hodin celkem
Jeśli ktoś szuka dobrej gry rpg z świetną grafiką i fabułą to źle trafił po 50 minutach gra poprostu mi się znudziła.O wiele lepsza była część trzecia sam ją polecam ale nie z steam bo bez polskiej wersji językowej to nie to samo.
Odesláno 19. července 2015.
Nikdo dosud neohodnotil tuto recenzi jako užitečnou
14.8 hodin celkem (6.8 hodin v době psaní recenze)
Moim zdaniem gra jest świetna i jest lepsza od trójki i czwórki. Jednak jeżeli miałbym wybierać pomiędzy dwójką a czwórką to wybrałbym czwórkę gdyż Battlefield 2 po zamknięciu serwerów jest bardziej na single player (można też grac na multi ale trzeba pobierać specjalne launchery) i nadaje się do takich bardziej ćwiczeń w strzelaniu.
Odesláno 18. července 2015.
Nikdo dosud neohodnotil tuto recenzi jako užitečnou
13.9 hodin celkem (11.5 hodin v době psaní recenze)
Super gra. Polecam tylko dla osób, które nie są biedakami bo aby grać trzeba płacić.
Odesláno 15. prosince 2014.
5 osob ohodnotilo tuto recenzi jako užitečnou
13.8 hodin celkem (5.4 hodin v době psaní recenze)
Recenze předběžného přístupu
Gó wno , gó wno i jeszcze raz gó wno zapłaciłem za to 120 zł a ta pojebana gra jest tak zlagowana że nie da się grać NIE WYDAWAJCIE KASY NA TO GÓWNO TYLKO CZEKAJCIE DO NOWSZEJ WERSJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odesláno 18. května 2014. Naposledy upraveno 18. května 2014.
< 1  >
Zobrazeno 11–16 z 16 položek