Recent reviews by ge0rge

< 1  2  3  4  5  6 >
0.1 hrs on record
Upřímně, není to špatné. Vlastně je to díky fyzikálnímu enginu docela zajímavé zpracování tohoto typu hry. Bohužel to není dodělané, je to nudné, fádní, prostě to působí jako technologické demo ale ne jako hotová hra. Po herní stránce by si to zasloužilo ještě hodně práce. Za sebe doporučit nemohu.
Posted November 27, 2015.
5.4 hrs on record
Bravo, toto je skvělá RPG scifi adventura a bezpochyby si svůj port na SteamOS a Linux zasloužila :-)
Posted November 9, 2015.
0.7 hrs on record
tento laciný a extrémně zjednodušený styl adventur kombinovaných s jednoduchými puzzly mi osobně nic neříká. Příběh jev nich obvykle ještě plitší než v akčních střílečkách, rozhovory s postavami minimální. Ale dovedu si představit že to najde své publikum, především mezi seniory. Pokud chcete vyzkoušet nějakou opravdu dobrou adventuru poohlédněte se jinde, napříkad pro steamOS/Linux jsou k dispozici série Unwritten tales a Deponia, které jsou rozhodně mnohem sofistikovanější a zdařilejší než toto.
Posted November 4, 2015. Last edited November 4, 2015.
1 person found this review funny
3.8 hrs on record
plošinkovka jak má být. Takový another world pojatý s humorem. Chválím za podporu Linuxu (SteamOS, Ubuntu, atd.).
Posted October 28, 2015.
Za tuhle hru musím autorům smeknout hlubokou poklonu. Atmosféra, příběh, hratelnost na špíčkových úrovních. Zvláštní pochvalu dávám za technické zpracování, odehrál jsem pod Ubuntu Linuxem velkou část hry a za celou dobu nenarazil ani na jeden technický problém, tak to má být, hra je svižná a běží bezchybně, což jsem u takto náročného A-čkového titulu skutečně nečekal. Rozhodně doporučuji.
Posted October 1, 2015. Last edited October 1, 2015.
4.0 hrs on record
Je to prostě tradiční fantasy příběh v silně tabletovém zpracování kterém najdeme mágy, kostlivce, krále a jeho armádu, zlotřilé záporáky a jejich armády, které je třeba zničit a blízké zachránit ... jen místo 3D zpracování je tu 2D malovaná krajinka ve stylu původních Settlers. narozdíl od velkých 3D RPG her tady není levelování postav a zbraní je tu jen pár základních, všechno je extrémně zjednodušené až si skoro připadáte, jako byste hráli farmwill - pokud se v případě farmwillu dá vůbec ještě mluvit o hraní v původním smyslu slova. Zůstala práce s inventářem a práce se základními surovinami k jídlu, k lovu boji a pro výstavbu. Hra je celkem krátká, a její ovládání je prostě jen tap-sem-tap-tam uzpůsobená především pro dotykové tablety a telefony - žádný adrenalin ani procvičení reflexů tedy nečekejte. Přesto si myslím že tahle causal záležitost má šanci na dvě - tři hodiny vtáhnout (za tu dobu ji nejspíš dohrajete) a má šanci po tu dobu bavit spíš, než drtivá většina ostatních her optimalizovaných na dotyk.

Potěšila a překvapila plná lokalizace všech textů do češtiny a bezvadná podpora Linuxu.
Posted August 2, 2015. Last edited August 3, 2015.
graficky pěkné, určitě to plní účel uspat a ukolébat, hlavu nezatížit příliš ... hudba by mohla být podmanivější a hlas by mohl být vlídnější, ideálně kdyby zněl jako hlas pohádkové babičky :-) snad v příští verzi tyhle mouchy odladí a bude to perfektní :-)
Posted May 21, 2015. Last edited May 21, 2015.
Awesome Dungeon Keeper 2 modern remake. Thanks for SteamOS/Linux support.
Posted April 4, 2015.
Early Access Review
Hra ještě nutně potřebuje vyladit, na některých místech je menu podivně rozhozené, jako by to po sobě autoři snad ani pořádně netestovali. Je to však předběžný přístup a proto si nechám soudy na později až bude hra odladěná. Prozatím spíše doporučuji ale s výhradami.
Posted February 25, 2015. Last edited February 25, 2015.
Naposled jsem se u 3D akce takhle bavil v MDK. Podobne jako MDK ani zde vůbec nezáleží na grafickém zpracování a podstatné jsou megalomanské scenérie, absurdní scénář ale především zábava která z toho komixového podání absurdního sporu dvou bratrů o mocné spoďáry srší. I když je hra velmi krátká - bez potíží ji totiž otočíte za 3 hodiny - stálo to za to :-) Doporučuji. Na UbuntuLinuxu funguje naprosto bez problému i za to autorům patří plusový bod.
Posted February 24, 2015. Last edited February 24, 2015.
< 1  2  3  4  5  6 >