Products

5.7 hrs on record
москальська гра
Posted May 12.
30 people found this review helpful
44.9 hrs on record (43.5 hrs at review time)
Як багато ти знаєш про Японію? Час перевірити твої знання.

Знятки: https://steamcommunity.com/id/UKRA1NIAN/screenshots/?appid=1475810

Плюси:
1. чудова можливість зберегтись відкривши будь який "магазин" в т.ч. кота, автомат, телефон, це що стосується автозбережень. також є варіант зберегтись в меню створивши новий(і) слот(и) для збережень
2. зручний стелс, але на жаль "босів" лише на третину/половину "коцає"
3. невразливість при падінні з будь якої висоти
4. велика кількість прокачки/бафів в т.ч. від їжі, браслетів
5. можна "знищувати" ворогів не лише магією, а й вчасно натиснутим блоком + пурж поки лежить, підкрадатись ззаду(це доповнення до пункту 2) та луком, який знімає мало хп(тому треба цілитись в хед) і всього 10 стріл, які ніяк не фармляться, тільки купуються в "магазинах", або знаходяться на сюжетних локаціях
6. монети, їжу можна знаходити в смітниках, просто на підлозі, лавці, левітуючи в повітрі
7. не дивлячись на вагу гри - чудова графіка, ефекти і взаємодія
8. я в захваті від скілу швидкого пуржу з повітря, застрибнувши на щось і підпригнувши, з даху, в польоті і таке інше https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3237460409
9. можна читати думки: собак, котів, єнотів, годувати собак, гладити котів і собак
10. нагодувавши собаку вона може "копнути" монет або привести до колекційного предмету
11. "Spectral vision" натисненням клавіші "Tab" завдяки чому можна бачити колекційні предмети/ворогів і таке інше за стінами в радіусі 40 метрів+(регулюється скілами). Також грають спеціальні різні звуки які натякають що поруч є колекційний предмет, "статуї для молитви" або графіті
12. крута змога ставити "точки" на мапі відмічаючи колекційні предмети/сюжетні завжання, щоб бачити де саме знаходиться предмет/вхід і т.п. але на колекційні предмети не завжди працює https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3240779245
13. можливість "помолитись"(за 100/500/5000 Meika) і обрати що саме відкрити: "де танукі"/"де статуя"
Мінуси:
1. під час старту гри не реагує на перше натискання клавіші "Enter"/мишою щоб розпочати гру, доводиться натискати двічі, те саме коли з гри виходиш в головне меню щоб вийти треба так само натискати "Exit" двічі, якщо почекати декілька секунд після входу в це меню то все натискається з першого разу... лікується очікуванням поки зайде в акаунт bethesda над головним меню
2. КК(https://ghostwiretokyo.fandom.com/wiki/KK) спілкується з ҐҐ під час бою, якщо гравець афк, постійно одні й ті самі фрази...набридає
3. вороги можуть ходити крізь перешкоди, але не через стіни. інколи вороги застряють поміж перешкодами https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3238128077
4. длс відкриває нові вбрання які актуальні лише для фоторежиму в режимі "селфі"
5. баґи з дверима
6. немає варіанту отримати одразу всі фіґурки з автомату фіґурок і досягнення за всі отримані фігурки
7. dx11 версія гри працює з баґами і фрізами, в той час коли dx12 версія просто літає
Posted April 28. Last edited May 22.
20 people found this review helpful
3 people found this review funny
0.1 hrs on record
Максимально жахливе керування + відсутня можливість грати в remote play, хоча технічно це додано до гри
Posted March 27.
47 people found this review helpful
83.8 hrs on record (0.8 hrs at review time)
Знятки:

УВАГА СПОЙЛЕРИ

1. графіка, оптимізація, кількість налаштувань - 10/10
2. за потреби можна пропустити кат сцену натисненням клавіші пробіл, а не довгим затисненням як в багатьох інших іграх
3. натиснення клавіші "V" тепер показує не тільки ворогів навколо, а ще й маршрут на гору https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3216097715
4. покращена система хілки, ягоди можна збирати не тільки для швидкого використання, а ще й в інвентар
5. інвентар предметів розділений по категоріям, що втричі зручніше ніж було в Zero Dawn
6. зрозуміло доступна система покращень інвентарю
7. швидке переміщення можливе одразу, і не тільки до таборів збереження, а майже до усіх відкритих місць
8. можливість виконати "silent strike" в перші 2 секунди, як тільки ворог помітив ҐҐ, навіть коли enemy вже в стрибку для удару
9. нові прикольні анімації диких тварин
10. чарівний голос Елой
11. цікава міміка під час розмов. всіх, окрім ҐҐ
12. величезний відкритий світ
13. майже від будь якої атаки можна ухилятись клавішею "CTRL"
14. ваш персональний "кінь" наприклад Charger - автоматично регенерує здоров'я коли їм не користуєшся, також зручно викликати клавішею "R"
15. яскравий підводний світ
16. в одному з таборів відкривається "Herbalist" у якого можна придбати всі необхідні для покращення місткості інвентарю позиції, наприклад: кістки, пір'я, рибу і таке інше
17. зручна опція "Create Job" щоб відображало в "Quest" і відповідно зліва під час гри що, де і скільки мені ще треба зібрати щоб виконати те чи інше покращення! https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3217030991
18. величезна кількість квестів, завдань, позасюжетних місць. скучати не доведеться
19. крута можливість "підхвату" натисканням клавіші "R", коли завербував "Sunwing", навіть в польоті з "парасолькою" в руках + робити "strike from above" коли стрибаєш з завербованого літуна над ворогом!
20. та сама гра де спочатку треба пройти хоча б якусь частину сюжету щоб можна було пройти побічні завдання, а не навпаки!

Плюси=мінуси:
1. потрібний сетинг: https://imgur.com/a/GhDFGoK, але авто лут інколи не працює з деревиною і коли запас лікарських ягід вже повний. але при натисненні "Е"(збір) - бере в інвентар
2. деякі вороги тепер чують кроки навіть коли крадешся
3. для покращення, крафту зброї тепер необхідно використовувати "workbench"
4. влучені у ворогів стріли не збираються назад до інвентарю коли підходиш за здобиччю
5. не розумію: нащо при збереженні гри на секунду вмикається темний екран???
6. лут з вбитого ворога може знести течією
7. можна рухатись на "Бігун" до точки на мапі без керування вищезгаданим, але під час спринту на поворотах він застряє/пропускає потрібний поворот і біжить не на точку на мапі, а просто прямо
8. відсутній показник мітки/завдання на мінімапі, він лише веде як gps в обхід, а я хочу зрізати!
9. завербовані машини НЕ долучаються до битви поки вороги їх не почнуть атакувати(це лікується з проходженням сюжету)
10. невразливість до зсувів каміння
11. всього в персонажа 60 рівнів прокачки після отримання кожного відповідно дається декілька скіл поінтів. але після отримання 60 рівня починається інша прокачка. 61 рівень і вище після отримання яких нічого не додається. нащо?
12. відсутня можливість FREECAM під час створення знятку в містах
13. безсмертні "напарники" під час будь яких місій
14. не завжди спрацьовує виклик "літуна" клавішею "R" особливо якщо тільки "заспавнився"

Мінуси:
1. деколи помітно як ҐҐ пролазить руками, ногами в текстури, також при взаємодії з предметами, або візуальний односекундний джамп поміж текстур, приклад: https://i.imgur.com/QJ8zXPC.jpeg
2. ҐҐ дуже любить триматись за "нічого" при стрибках вліво/вправо на стелах
3. при відсутньому кисні під водою не знімається хп поки пливеш на сушу, як в інших іграх, ҐҐ майже одразу помирає
4. інколи знаходжу лут поміж текстур, який неможливо підібрати https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3218005696 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3240615948
5. гра крашнулась ні з того ні з сього вдруге під час використання "workbench"...чекаємо патчі. 1.0.43.0 виправив краші
6. ҐҐ дуже любить походити крізь текстури
7. баґи анімацій, особливо під час користування ліфтом, стрибків
8. в деяких випадках розмови між ґґ і персонажем з квесту йде одночасне аудіо обох учасників бесіди. це габелі.
9. в містах і таборах просідає фпс при спринті
Posted March 22. Last edited May 5.
34 people found this review helpful
1 person found this review funny
24.5 hrs on record (22.7 hrs at review time)
Достатньо цікавий лутер-шутер(хоча більше все ж лутер ніж шутер) з великим відкритим світом, наповненим безліччю різних вампірів, босів, сектантів і Беллветер охороною

Знятки:

УВАГА СПОЙЛЕРИ

Плюси:
1. патч 1.3.2 - вже достатній для стабільного фпс навіть з RTX, текстури завантажуються швидко і без мила як це було раніше: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3185973737
2. дуже зручна снайперка, майже будь якого ворога можна хедом вбити, але автоматична ґвинтівка все ж краще. обожнюю "Cass Special", якою можна будь яку людину хедом вбити
3. якісні текстури, пост обробка, кат сцени
4. не треба збирати лут і йти до купця як майже в усіх іграх, зібраний лут = одразу поінти на баланс
5. в багато будинків можна пролізти без відмичок, закинути "телепорт" у вікно, маленьку щілину, за ґрати
6. немає шкоди від ворогів під час нанесення фінального удару вампірам
7. 2 великі, наповнені мапи, які дійсно цікаво лутати

Мінуси=плюси:
1. немає авто підбору луту, хотілось би "магнетизм" як наприклад в серії Borderlands (по стоку піднімаються тільки набої до зброї що наразі в руках)
2. збирання луту, продаж+утилізація зброї і т.п. накопичують дуже багато "грошей", які по великому рахунку взагалі не потрібні для гри

Мінуси:
1. знайдена на підлозі їжа не додається до інвентарю якщо наразі максимальний запас здоров'я
2. часто лут знаходиться в максимально несподіваних місцях
3. відсутня можливість відкрити сховище/двері без відмички, яку можна знайти лише лутаючи щось, або придбавши на базах, шкода, що відсутній крафт
4. незрозумілі бліки на деяких текстурах: https://www.youtube.com/watch?v=HQ_XifDOQ4s
5. безглузді рухи, дії ворогів особливо під час перестрілки
6. вилітаючі за межі текстури: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3185972189
7. регулярний баг з ворогами, частина тіла яких в дверях або стіні: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3185989788
8. на карті схованки не відмічені жодним чином що місії в них вже пройдені, доводиться власноруч кожну перевіряти
9. в багатьох позах при використанні відмички баґується анімація відкриття і відкриває декілька разів по колу. врешті решт не відкриється і треба міняти позу. підбирати позу поки не відкриється
10. баґ з використанням неодноразового "Salvage" зброї в інвентарі. робиш те саме в продавця - баґу немає
11. 100 "Grave Lock" ви знущаєтесь??? і жодних підказок на мапі, окрім звукового супровіду, коли знаходишся поруч з ними. пів біди, якби на мапі позначались місця де вже зібрав, але ж ні...
12. для гри необхідне з'єднання з bethesda, нащо? якщо я граю в стим і соло.
13. в деяких випадках баґується мапа і я не можу поставити мітку куди мені треба середньою клавішею миші, також неможливо телепортуватись. спасає лише перезапуск гри
14. баґ відповідності набоїв після смерті. до смерті було 3 - помер відображає 3, натискаю R - не працює, змінюєш туди-сюди зброю - вже 12, а не 3 як показувало.
15. "ґлухі" вороги, йде перестрілка, а за умовних 30-50 метрів їм не чутно і вони не збігаються на допомогу своїм "колегам", те саме й вампіри
16. позначки (не)сюжетних місій ніяк не відображаються на "мінімапі", треба власноруч відмічати на мапі середньою клавішею миші куди ти хочеш йти щоб був показник на мінімапі
17. баґи з заходом в кузови деяких машин
18. після отримання нового рівня, під час показу анімації пройденої місії просідає фпс
19. регулярно зустрічаю предмети з лутом які неможливо взяти через баґ розміщення https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3245617692 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3248122589 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3248122579
Posted March 15. Last edited May 16.
48 people found this review helpful
1 person found this review funny
8.2 hrs on record (3.1 hrs at review time)
Розпакувати вміст модів по черзі в теку з грою
SteamLibrary\steamapps\common\Bully Scholarship Edition

1. Вимикає інтро відео при старті гри
(увійдіть або створіть акаунт щоб завантажити)

2. Фікс вильотів+16:9 екранів+адаптація до новіших версій вінди
додатково треба зайти в файл SilentPatchBully.ini який знаходиться після інсталювання пункту 2 в теці з грою і вписати потрібний вам фпс. за замовчанням йде 30. можна змінити на 60 для більш швидшої картинки

3. Оновлений HUD з усіма плюшками

4. Українізатор
ставити виключно після інсталювання модів, обов'язково має стояти англійська мова гри в стим

Ще можна всередині гри замінити керування клавіш:
спринт на SHIFT
і бій на F
Posted February 15. Last edited April 7.
36 people found this review helpful
2 people found this review funny
4.4 hrs on record (3.8 hrs at review time)
не раджу щонайменше через сюжет, а саме: через ломану російсько-англійську озвучку гри й сюжет зв'язаний з расією і про неї. все інше в грі - ок і заслуговує уваги, якби не сюжет.
Posted February 8. Last edited February 9.
51 people found this review helpful
3 people found this review funny
135.3 hrs on record
настільки чудова гра, що 82% гравців дуже радять гру. перечитавши відгуки я не маю ще щось додати.
10/10
хочеться стерти собі пам'ять і пройти ще раз
Posted January 30.
21 people found this review helpful
2 people found this review funny
0.3 hrs on record (0.2 hrs at review time)
Posted January 29.
20 people found this review helpful