Recent reviews by Ntero

Poprzednie odsłony NFS wydane w ubiegłych latach są zdecydowanie lepsze według mnie HEAT i PAYBACK. Niestety fabula w tej grze jest strasznie krótka i według mnie słabo zrobiona. Niemniej jednak mogę polecić tą grę. Być może nie każdemu odpowiada klimat animowanej kreskówki ale idzie się przyzwyczaić. Wielkim minusem jest to że samochody zdobywane na singlu nie przechodzą na multi i tam oddzielnie trzeba wszystko zdobywać.
Posted November 21, 2023.
Jedna z najlepszych części jakie wyszły na steamie. Polecam zagrać w oczekiwaniu na AC VALHALLA.
Posted November 23, 2022.
Szukałem jakieś gry podobnej do final fantasy 15 bo się wciągnąłem w te klimaty i muszę przyznać ze ta gra jest godna zagrania. Posiada ona pewne elementy z ff15 które dodają smaczku do tej gry. Świetna historia która w pewnych momentach powoduje nie lada emocję. Nawet sporo zadań pobocznych które zawsze tą podnoszą ilość godzin spędzonych w grze.

Kilka rzeczy jest na minus to znaczy (to są moje minusy):
*Sterujemy tylko jedną postacią (możemy się przełączać nimi) podczas chodzenia, fajnie by
było gdyby zostało to tak zrobione że pozostałe postacie podążają za nami tak jak to było w
ff15.
*Kolejną rzeczą jest brak głosu npc w misjach pobocznych wraz z naszymi bohaterami
(czasami zdarzają się wyjątki).
*Ostatnią rzeczą jaką mnie boli to brak spolszczenia, da się oczywiści zrozumieć całą historię
gry, no ale momentami są jakieś dialogi które można nie do końca zrozumieć.

Mechanika walki jest obłędna na dodatek mamy możliwość zmieniania skili jak i postaci. Jedno mnie tylko boli, wydarzenia które zostały ukazane w ostatniej misji fabularnej dają duże pole do popisu aby zrobić kontynuacje tej historii, jednakże takowej zapewne nie będzie a szkoda bo to co się tak zadziało to prosi się o kontynuacje. Niemniej jednak naprawdę polecam gierkę, świetnie się przy niej bawiłem.
Posted July 20, 2022. Last edited July 20, 2022.
Jedna z najlepszych ścigawek na rynku. Nie potrzeba w cale mieć jakiegoś dobrego sprzętu aby móc zagrać w tą grę. Polecam kupować grę w wersji ultimate aby nie wydawać nie potrzebnie pieniędzy na dodatki jeżeli ktoś by chciał w przyszłości je kupować to zbliży się do kwoty ultimate. Poza tym polecam kupować na promocji wersje ultimate bo płacenie 400 zł za tą grę nie jest opłacalne. A dodatki zawsze na plus bo dodają nam więcej rzeczy do roboty w tej grze.
Posted September 8, 2021.
Najlepsza część odsłony z gier Devil May Cry. Wiadomo bo wyszła jako na razie ostatnia, Polecam ogólnie też inne części z tej serii aby poznać co nieco bliżej fabułę. Mechanika gry z poprzedniej odsłony Devil May Cry 4 sporo się zmieniła zwłaszcza w stylu gry Dante co trzeba przyznać budzi spory podziw bo comba wykonuję się lepiej niż w poprzedniej odsłonie. Grafika jak i efekty walki stają na najwyższym poziomie a to wszystko pięknie komponuje się z nowymi soundtrackami które po prostu są genialne. Gra jest naprawdę wciągająca a zarazem minusem tych typu gier jest krótka fabuła jak ma to miejsce w Resident Evil. Gra posiada wiele trybów trudności które odblokowują się wraz z przejściem gry na uprzednim poziomie. Niemniej jednak naprawdę gorąco polecam ten tytuł osobom które lubię takie odsłony serii jak DMC lub tudzież ludzi którzy lubią gry które zawierają niezliczone comba.
Posted May 6, 2020. Last edited November 25, 2020.
Jeżeli ktoś grał w poprzednie odsłony z tej serii to nie może przejść obojętnie wobec tego tytułu. Gra ma niesamowitą fabułę jak i sama grafika jest bardzo dobra. Na pewno lepsza niż w Tomb Raider z 2013 roku. Polecam tą grę na pewno się wam spodoba.
Posted June 29, 2019.
Jeżeli grał ktoś z was poprzednie części dmc to nie powinien pomijać tej części gdyż jest dość prytnie zrobiona. Tytuł ten jest zrobiony na zasadzie zdobywania coraż lepszego comba i efektywnym wykonywaniu likwidacji przeciwników. Comba te są dość trudne do wykonania ale z podstawowymi kazdy powinien sobie poradzić.
Posted November 22, 2018.
Fajna giereczka każdemu fanowi survivali + zombie polecam ta grę
Posted February 7, 2018.
Fajna Gierka Polecam Piotr Fronczewski