Recent reviews by Mrufka.

< 1  2  3 >
Polecam, ale tylko na promocji. Za cenę regularną się nie opłaca. Gra posiada ciekawą, ale krótką historię. Sama mechanika i wykonanie pozostawia wiele do życzenia, czuć, że każdy krok jest oskryptowany i jesteśmy prowadzeni za rękę przez wszystkie "misje" przez co gra traci trochę swój urok.
Posted January 16.
git wysciguwy leganckie
Posted November 24, 2023.
Jest git, można głaskać kotki.
Posted February 18, 2023.
Misja "Bilety, prosze" jest tak zbugowana (druga wieża z nadajnikiem), że totalnie wyprowadziła mnie z równowagi - jak nie jakieś platformy uciekające mimo, że na nich stoję to bohater łapie się powietrza jakby łapał normalnie platformę - dawno nie spotkałem się z tak słabo zrobionym systemem platform. Dodatkowo optymalizacja do niczego.
Posted February 12, 2023.
Najpierw plusy:
- grafika
- mechanizmy sterowania wszystkimi pojazdami
- mechanizmy samej postaci (strzelanie, akcje typu wspinaczka, wingsuit)
- ciekawe niektóre misje poboczne, zwłaszcza te ze skrytkami
- możliwość gry co-op lub multiplayer

Teraz minusy:
- wymuszone w randomowych momentach misje fabularne
- sztuczne wydłużenie czasu gry poprzez zmuszanie do robienia misji pobocznych żeby wbić wymaganą ilość pkt. do danego pod-bossa,a finalnie do bossa (zwykle gra zmusza do tych gorszych misji typu rozwalenie ukrytych po mapie wabików lub uwolnienie ludzi z pojazdów)
- niezrozumiałe dla mnie akcje typu mdleje i nagle budzę się w pomieszczeniu gdzie muszę biegać i zabijać przeciwników na czas i ta sekwencja powtarza się kilka razy. Totalnie nie ma to sensu względem całej fabuły.

Reasumując spoko gierka, kupiłem na promocji więc nie żałuję. Grało się przyjemnie, ale po skończeniu fabuły odinstalowałem i już raczej nie będę wracać. Polecam kupić "tygrysi" helikopter - ma fajne działka i jest OP. Można sobie tym pół gry ułatwić (Zarówno bitwy z wrogami jak i podróż z punktu A do punktu B) :D
Posted December 17, 2022. Last edited December 17, 2022.
Zdecydowanie lepsza jest stara wersja - optymalizacja tutaj jest niczym optymalizacja gta 4 w czasach gdy wychodzilo na rynek. Może za 10 lat będziemy mogli cieszyć się portalem w wersji RTX jak komputery z nasa przejdą na ogólny rynek. Na ten moment średnio się gra z 20fps gdzie każda inna gra chodzi na minimum 40 w najwyższych ustawieniach
Posted December 13, 2022.
takie se
Posted November 28, 2022.
Gra świetna pod względem mechanik, grafiki jak i fabuły. Minusem jest powszechny problem z zacinającym się dźwiękiem, który niestety również mnie dotyczył. Po wyłączeniu nakładki origin (którego swoją drogą nienawidzę, liczyłem, że po zakupie na steam nie będzie musiał zostać użyty) oraz zmianie jakości odtwarzanego dźwięku ze studyjnego na jakość CD błąd został wyeliminowany, a ja dalej mogłem cieszyć się czystym dźwiękiem wraz z towarzyszącym mu świetnym wręcz kinowym dubbingiem. Czas w grze szybko mi ucieka, lokacje wyglądają pięknie mimo tego, że gra nie jest pierwszej świeżości. Momentami czuć prowadzenie za rękę, ale nie przeszkadza to zbytnio w ogólnym gameplayu. Multipayera szczerze mówiąc nie testowałem, interesuje mnie jedynie fabuła, ale z ciekawości po skończeniu zerknę czy jest tak fatalnie jak wspomina wiele osób. Na promocji jak najbardziej polecam
Posted January 2, 2022.
Rozszerzenie portala o kolejny wymiar, w którym gracz ma możliwość się bawić było strzałem w 10. Gra zyskała multum możliwości, a sam mod jest dopracowany i nie odbiega poziomem wykonania od oryginalnej gry.
Posted December 16, 2021.
I love you too <3
Posted June 25, 2021.