Recent reviews by Librarian_x

Ta gra ma najlepszy soundtrack ze wszystkich gier w jakie grałem! Każdy kawałek to jest małe dzieło.
Mam więcej godzin przesłuchanych soundtracku niż gry ;D
Posted September 11, 2022.
Wciąga jak diabli ;) Fajny pomysł jeszcze lepsze wykonanie. Oby producenci uraczyli nas większą ilością dodatków :)
Posted June 27, 2021.
Jeszcze...tylko...jedna...tura...
Posted February 14, 2021.
Polecam. Wciąga jak diabli. Do tego klimaty 2 Wojny Światowej z pięknie ilustrowanymi kartami i opisami. Ogromny plus również za warstwę dźwiękową. Co do rozgrywki: Jest super. Karty zbieramy dosyć szybko. Dużo opcji taktycznych 7 nacji (Niemcy, Związek Radziecki, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Japonia oraz Włochy i Francja jako sojusznicy)
Jak dla mnie 9,5/10
Posted January 2, 2021.
Zagłada w najlepszym wydaniu ;D
Posted March 31, 2020.
Gdybym miał wybrać jedną jedyną grę ( no dobra 2 ), którą chciałbym zapomnieć i przejść od nowa byłoby to LiS i LiS BtS. Arcydzieło koniec kropka.
10/10
Posted February 16, 2019.
Titan quest Anniversasry Edition to jeszcze lepsza gra. Wiele poprawiono (chociaż można by było podciągnąć kilka rzeczy) dodano semi automatyczny loot oraz wiele innych usprawnień a teraz ocena:

Plusy:
- ogromny świat z pięknymi widokami wypełniony jeszcze lepiej wyglądającymi potworami,
- bossowie,
- zatrzęsienie sprzętu od zwykłego szrotu do potężnych epickich i legendarnych przedmiotów, które można zbierać w sety,
- czuć rosnącą potęge postaci
- grafika (jak na dzień wydania gry)
- dźwięk
- ciekawe realia

Minusy:
- kilka drobnych rzeczy można byłoby poprawić ( wiecej miejsca do przechowywania sprzętu, szybkie kompletowanie relikwi -coś jak w Grim Dawn, więcej informacji dla gracza dotyczących mechaniki np. pokazanie czasu odświeżania tarczy i inne takie duperele ;D)

Ocena 9+/10
Posted September 11, 2016.
Bardzo dobra gra akcji z batmanem w tytułowej roli. Bardzo przyjemny system walki, premujący różnicowwanie stylu walki, dobrze opowiedziana historia nawet przez chwile nie wieje nudą. Ciekawe postacie, znajdźki, wyzwania i wiele wiele więcej. Trza zagrać ;)
Posted February 22, 2016.