Products

Recent reviews by Havanji

< 1  2  3 >
Showing 1-10 of 21 entries
No one has rated this review as helpful yet
114.3 hrs on record (29.7 hrs at review time)
Early Access Review
Гра дійсно класна та затягує, зайшов трішки походити по світу, а 6 годин ніби і не було
Прошу добавити Українську
Posted February 1.
1 person found this review helpful
46.0 hrs on record (24.6 hrs at review time)
Класна гра, не поганий сюжет, якщо проходити в co-op, це взагалі супер. Рекомендую.
За 23 години пройшов весь сюжет та зробив декілька допоміжних
Posted June 9, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
21.6 hrs on record (16.7 hrs at review time)
Крута гра, грав раніше в FH, 1-шу чатину ще на XBOX 360, сюжет як я розумію не дуже змінився, ганяйся поки не будеш мати браслет щоб вийти в фінал. Але якщо перший раз грати то супер.
Якщо брати взагалом гру, форза завжди була класна через те що в неї є дуже великий та інтересний автопарк, і особливо коли ви з друзями збираєтесь і граєте разом, чи то на простих картах, чи взагалі придумали свій новий режим і змагаєтесь
Posted January 19, 2023.
2 people found this review helpful
65.8 hrs on record (27.1 hrs at review time)
Гра дійсно класна, особливо коли зі знижкою рекомедую взяти. Там дійсно є чим зайнятись, набриднути не скоро зможе. Зимою пограти на Алясці з друзями саме те. Но є мінуси, це розсинхрони, якщо у вас один провайдер то може не зайти до друзів (якщо декілька, якщо грати удвох все нормально). Але не дивлячись на це море фану, інтересних доріг, цікавих квестів ми вже получили за ці 27 годин гри. А ще скільки буде... Рекомендую
Posted November 27, 2022.
2 people found this review helpful
34.5 hrs on record (5.6 hrs at review time)
Early Access Review
Дуже крута гра від наших розробників! Рекомендую, затягує, з друзями зіграти саме те що потрібно. В цій грі є щось, що відрізняє її від інших, і це круто.
Взагалом чекаємо з друзями продовженням по сюжету. Також важливо відмітити що гра часто обновляється
Окремо хочу відзначити українську мову персонажів і гри взагалом, це шедевр! Гра хоч і в беті, я її з нетерпінням чекатиму її релізу, хочу підмітити що багів як таких серйозних не знаходив, але бували. Надіюсь на процвітання цього проєкту!!!
Posted October 1, 2022. Last edited November 22, 2022.
1 person found this review helpful
10.8 hrs on record (4.4 hrs at review time)
Гра супер, багато класних квестів, як сюжетних, так і додаткових, в світі Відьмак тобі ніхто не дасть занудьгувати, рекомендую цю гру
1 person found this review helpful
12.4 hrs on record (9.7 hrs at review time)
Гра старенька, але інтересна, в ній щось є, уступає тій ж новій радузі, але включайте велику складність і попробуйте пройти якусь місію не дивлячись найди, вот це квести))
10.1 hrs on record
Як вияснилось у мене є декілька та і моя мама багато розвинута людина в різних сферах
Якщо хочете знайти всіх своїх родичів і дізнатись ким вони працюють і ким є, ця гра для вас
2 people found this review helpful
136.5 hrs on record (30.6 hrs at review time)
Напевно найліпша програма для запису, як ігор, так і до прикладу пар
Posted May 12, 2022.
1 person found this review helpful
76.5 hrs on record (8.0 hrs at review time)
Дуже класна гра, затягнула так що при перому запуску грав 5,3 години
Особливо хочу відмітити онлайн який тут дійсно інтересно пеалізований
Posted March 27, 2022. Last edited August 30, 2022.
< 1  2  3 >
Showing 1-10 of 21 entries