Recent reviews by Doris

< 1  2 >
Gra ma mniej więcej stałą liczbę graczy, jest łatwa do nauczenia się ale trudna do opanowania w 100%, od ostatniej rozgrywki (2018) poprawili system dropu, dzięki czemu można szybciej zarobić metal. Na TFie można również zarobić w o wiele ciekawszy sposób niż w CSku, są strony, handel między graczami i cała giełda nieuzależniona od Valve. Polecam zagrać, i się przekonać. Może nawet zarobić ;)
Posted November 25, 2020.
Symulator mapy z aktualizacji na aktualizację staje się coraz bardziej nielogiczny. Mechanika okopania ciągle pozostaje dla mnie zagadką bo według gry dywizja piechoty oblewa się zbrojonym betonem o grubości 40 metrów.
Poza tym mechanika floty jest specyficzna, bo grając Wielką Brytanią musisz konsumować całą ropę świata. Gra jest bardzo fajna i przynosi wiele radości szczególnie w trybie multiplayer. Polecam grać ze znajomymi.
Posted November 7, 2020.
Gra na samym początku wymaga dwóch usprawnień, w opcjach uruchamiania należy wpisać /lang 0 oraz wyłączyć nakładkę Discorda w grach, wtedy w grze nie pojawi się czarny ekran w losowych momentach. Te dwa proste triki pozwolą na cieszenie się tą wspaniałą grą przez długie godziny, i mimo że w momencie pisania tej Recenzji mam tylko 7 godzin w samej grze, to mogę śmiało powiedzieć że na PSP mam przynajmniej 4 razy tyle. Polecam każdemu spragnionemu dobrej rozgrywki.
Posted December 2, 2019. Last edited December 14, 2019.
To Kurestwo spaliło mi zasilacz
2/10. Recęzja użytkownika Szkalownik idealnie opisuje grę z mojej perspektywy.
Posted April 3, 2018.
No, co mogę powiedzieć. Gra jest świetna i na 4GB ramu też pociągnie, oczywiście nie mówiąc o planetach.
Posted January 25, 2018.
Ogólnie to gra jest dobra. Rozbudowany system tropienia zwierząt, satysfakcja gdy już widzi się zdobycz. Tylko jest jedna rzecz z którą miałem problem, a mianowicie: Po 30 min. tropienia Jelona mam go już na celowniku, naciskam lewy przycisk myszki i nic się nie dzieje, myślę sobię może źle wycelowałem, to poprawiam tak żeby się zgadzało na siatce celownika znowu naciskam i nic, myślę ,,co jest kurna zaciął się czy co?'' no to przeładowuję broń i znowu nic. Wyszedłem z serwera i pokazuje się komunikat w stylu ,,hola hola a licencię kupiłeś żeby zapolować na jelonka?'' no to nic, sprawdzam cenę a tu 15 euro. ,,Ok'' myślę ,,tu już grze podziękuję, bawiłem się przednio ale nie na moją kieszeń*''. Wyszedłem z gry, odinstalowałem bo co ma zbędnie na dysku siedzieć i już do gry raczej nie wrócę, (patrz po wyżej*). Podsumowując, jeśli chcesz zapolować na jelona lub fikuśną kaczuszkę nie mając na sumieniu ich życia w realnym świecie to ta gra jest dla Ciebie. Nie czekaj, Kup już DZIŚ!
Posted July 13, 2017.
CS:GO Review
po 550 godzinach zmieniłem zdanie, każda broń ma rozrzut porównywalny z rozrzutnikiem gnoju. Ogólnie to strzela się fajnie, nie za dobrze nie za źle, nawet optymalnie. Polecam :)))))
Posted June 1, 2017. Last edited February 26, 2021.
Gra moim zdaniem fajna czasem spotykam rodaków. Ale byłem ofiarą ciekawego wypadku gry gdyż z rangi 5 gra wbiła mi od razu na 6 więc polecam i wcale nie trzeba płacić tylko mieć nerwy kufa ze stali i przede wszystkim się Nastrzelać.
Posted August 13, 2016.
Powiem tak, Ta gra ma klimat to raz, dwa - gra cieszy oko i serca fanów serii Fallout lecz w porównaniu do 1 i 2 jest to zupełnie coś nowego. Trzy - nie jest wymagająca ale cieszy oko a ponad to system właściwie wszystkiego przypomina nam znane już TESy i jest to moim zdaniem plus, cztery - gra nie waży dużo oraz nie wymaga aktualizacji :) . Czyli podsumowując WARTO!!
Sama podstawka jest ok ale i tak polecam ,,Game of the Year Edition,, gdyż są tam wszystkie dodatki.
Więc ogółem 10/10
Posted August 9, 2016. Last edited August 10, 2016.
Gra świetna, polecam każdemu kto teraz lub w młodości grał w Legutkowe gry. :)
Posted January 1, 2016.
< 1  2 >