Recent reviews by GigaSlayer

Pierwsza gra, która chciałem ukończyć no 100%. Nie żałuję ani sekundy
Posted August 24, 2022.
fajna ale animacje w porownaniu z H3 sztywne
Posted July 30, 2022.
Gra wyśmienita, co więcej mówić. Zjadłem na niej co prawda ogrom nerwów (zważając na próbę przejścia gry na ultra nightmare), ale tylko to dowodzi, jak bardzo potrafi wciągnąć. A zatem, jeśli lubisz gry akcji, z niesłabnącą ,,masakrą", na ekranie, przy akompaniamencie więcej, niż genialnych sound-tracków, to jest to gra dla ciebie. No i oczywiście, wiesz jak wygląda myszka i klawiatura, oraz nie jesteś recenzentem IGN
Posted April 2, 2021.
well... nie powiem, mało jest gier, które by mnie tak wciągnęły. Dobrze rozplanowany system skradanie (ekhem), świetne animacje, oraz brzmienie broni (to ostatnie, to może nie do końca, ale dźwięki nie są złe). Nie można zapomnieć o świetnej kampanii marketingowej i tego, co najbardziej wzbudza mój podziw w tej produkcji. Chodzi oczywiście, o soundtracki. Dodają niespotykanego efektu, podczas gry na cicho, jak i na głośno. Pod tym względem, overkill dało z siebie wszystko (pomijając nieco inne elementy). Grafika na powala... częste bugi mogą być utrapieniem, ale w tym całym gąszczu akcji, nie zwraca się na nie po prostu uwagi. Jeśli już o akcji rozmawiamy... mój Boże, te starcia dostarczają tyle satysfakcji i pozytywnych emocji (tych negatywnych też). zależnie od poziomu trudności, można wybrać banalny, bądź też ,,death sentence" w trybie ,,one down". Takowy, może ostro dać w kość. Nie będę się rozpisywał dokładnie, bo to tylko recenzja i to na steamie, ale grę jak najbardziej polecam.
Posted November 27, 2018. Last edited August 12, 2020.
Gra sama w sobie jest nawet dobra, jednaże nawet teraz jest problem ten sam co w wersji beta czyli:
> Drętwe animacje
> Serwery a raczej brak wolnych. No może czasami się trafi ale po chwili wywala
> Mała ilość scp
> Silnik unity. Wiem czepiam się no ale ta gra ma potencjał i żeby go rozwinąć należało by przenieść tą grę na lepszy silnik serio.
> Mało samouczka znaczy po chwili grania (jak wbijesz na serwa) można się połapać no ale tak czy siak.
No, to wszystkie jake znalazłem ale pozatym gra całkiem fajna pomimo tych błędów.
Dla mnie takie taktycznne 6/10 :)
Posted January 31, 2018.
To do tych graczy którym nie chce się uzbierać na naprawę ekwipunku. No cóż to dziwne bo ja nie wydalem na to ani centa i tak w 1 dzień potrafię uzbierać na naprawę ekwipunku równego ponad 7000 tej waluty gry. Wystarczy tylko ciągle zajmować 2 lub 1 miejsce wdeathmatchu lub grać w szturm. Cóż a teraz o grze, gra zarąbista i huj w dziób którzy twerdzą inaczej BARDZO POLECAM gram w to już dlugo i nadal mi się nie znudzilo
Posted November 13, 2017.
CS:GO Review
A więc ta gra była kiedyś może nawet była fajna, ale cóż to kiedyś. Teraz to zamiast poprawiać grę zmienić silnik poprawić hitboxy to oni co? Gówno dodają jakieś skrzynki skiny by wydoić kasę od zjebanych gimbograczy odświerzają mapy przez co nie chodzi na słabszych kompach (znaczy ja na maksymalnych ustawieniach mam 200 fps), nawet nowej broni niechce im się nie chce dodać tylko jakieś nowe operacje za które oczywiście trzeba płacić no bo jak? Pozatym grają jakieś male dzieci z rakiem mózgu i bardzo wólgarne jedyne co to móżna się nauczyć za darmo rosyjskich przekleństw ale to chyba jedyny puls. Oczywiscie nie moglem zapomnieć o cziterach z którymi nic nie robią sami tylko dają jakieś służby by GRACZE sprawdzali czy ktoś czituje. Nie polecam, już lepiej zainstalować tf2 lub warface te gry przebijają cs-go o wiele
Posted November 13, 2017. Last edited November 13, 2017.