Recent reviews by broNa

< 1  2 >
Luxusní záležitost ... zatím mi to přijde ,že to je taková light metroidvania (ovšem pozor, tím nemyslím ,že je to jednoduchá hra. Spíš mi zatím přijde, že to dost vede, a já mám radši metroidvanie kde se vedu sám (např. Hollow Knight nebo samozřejmě původní Super Metroid, AM2R atd.. :D). Spíš bych to označil za velmi kvalitní platformer s prvky průzkumu. Vzhledem k tomu ,že hra se dá ukládat prakticky kdekoliv pořád tak nějak postupujete, jakoby po částech kupředu (částí myslím většinou skákací / logickou / enemy pasáž). Na konci každé ze dvou částí co jsem zatím hrál byl opravdu skákací chalange a docela jsem se i zapotil.
Příběh je výbornej, u první scény div mi neukápla slza. Grafika je neskutečná..
Myslím, že tu někdo psal, že je to umělecké dílo..
A ano je to opravdu pastva pro oči. Stejně jako hudba, která krásně doplňuje atmosféru, ale zase to není tak, že bych si některou skladbu vyloženě pamatoval.

Opravdu za mě 9/10.
Posted January 27, 2020. Last edited February 1, 2020.
Je to fakt něco jinýho a i hodně zábavnýho .. ěkoda ,že Cadence of Hyrule není i na PC, ale to dvá smysl ,že ? :D
Posted January 23, 2020.
Jako je to hodně zábavné. Není to nějak komplexní ani těžká hra, Ale zatím mě opravdu dost baví. Má to takové zvláštní kouzlo. Grafika je opravdu nádherná. No a přepínání trigger buttonem v kteroukoliv chvíli na "původní hru" je něco co jsem ještě nikdy neviděl a někdy mě jen tak baví to přepínat a zkoumat jak se to změnilo.
Posted January 19, 2020.
Zatím hráno jen pár hodin, ale už můžu s klidným srdcem říct ,že je to opravdu výborná hra a spolu s Dead Cells zatím to nejlepší co jsem za poslední dobu v tomto žánru hrál !

Pozn.: Hraji přes Steam Controller ,ale ovládání luku je trošku problém. Spíš doporučuji ovladač s druhým analog stickem. Případně doufám ,že se brzy objeví nějaký lepší profil.
Posted September 3, 2019. Last edited September 13, 2019.
7.4 hrs on record
Výborná hra. Za těch pár euro výborně strávené dva večery.
Posted September 1, 2019.
Konečně! Jedna z nejlepších her mého dětství se dá znovu hrát (původní verze už nefungovala) a je pořád stejně tak úžasná jako tenkrát! Už se na ni podepsal zub času, ale kdo potřebuje hyper mega 3D grafiku? Já evidentně ne! Hlavně, že to má pořádnou atmosféru. A na té se nic nezměnilo ani po letech.
Posted March 16, 2019.
Prostě páradá. U hraní mám úplně stejnej pocit, jako jsem měl u hraní Bladur's Gate, jenže to už je hodně let zpátky a tenkrát jsem se dokázal do her o dost víc zažrat. Takže tím je to ještě o dost lepší. Po dlouhé době vedle Torment: Tides of Numennara hra co mě opravdu chytla. Můžu jen doporučit.
Posted January 15, 2019. Last edited January 15, 2019.
Takové diablo na kola s velice pěknou "386kovou" grafikou! Opravdu velice zábavné a silně návykové.
Posted April 1, 2016.
Ultimatni mlaticka s RPG prvky... kazdopadne jedna z nejlepsich co jsem kdy hral.
Posted November 15, 2015.
Umělecké dílo... nádherná grafika, hudba,hlasy, příběh, vlastní styl hraní (arkáda-rpg+turn based strategie), který ovšem funguje perfektně .... výborné ovládání na gamepadu. Bastion byl ultimátní zážitek (schválně nepíšu hra, protože jak Bastion, tak i právě Transistor jsou něco víc ...) ,ale tohle je podle mě ještě o něco lepší!!
Posted September 29, 2015.
< 1  2 >