Recent reviews by Chutney

Jedna z lepszych gier strategicznych ostatnich latach jaka wyszła, ciągle rozwijająca się, dostająca nowe dlc i mechaniki, posiadająca multiplayer który nie stoi w miejscu tylko ciągle ludzie w niego grają, oraz jak to przystało na gry paradoxu wiele ciekawej zawartości dzięki społeczności która ciągle tworzy świetne mody, jedynym mankamentem do jakiego można się przyczepić to to że gra w samej podstawce nie oferuje tak dużo ile wersja z wszystkimi dlc które specjalnie tanie nie są.
Posted June 28, 2019.
Polecam kupić tą gre wraz z kilogramem środków uspokajających :D
Posted November 22, 2018.
Najlepsza część całej serii sid meier civilization, praktycznie brak bugów, świetna grafika nawet teraz w 2017, wiele nacji i nie duża cena za gre, rozbudowane systemy polityczne, wiele dodaktów i jak to mówi powiedzenie cywilki "to ostatnia tura i kończe" po czym i tak grasz dalej
Posted November 25, 2017.
Najlepsza część cywilizacji w jaką grałem, może i podzielenie drzewka na idee i technologie nie jest najlpesze ale jest to odświerzenie gry, grafika jest piękna i cukierkowa co pasuje do tego typu strategii. Bardzo dobrze mi się przy niej spędza czas i leci bardzo szybko. Gra jest po prostu wysmienita
Posted May 5, 2017.