Recent reviews by pedrointeligente

Great game, Rick Trager approves it.
Posted July 16, 2023.
Przyjemna gra, stawiająca lekkie wyzwanie graczom. Według mnie lepsza od CIV6, i ma gigantyczny potencjał. Dodajcie więcej badań, może rozwińcie epoki, dodajcie więcej państw i biomów, a w szczególności dzielnic.
Posted July 4, 2023.
Po pierwszych 111 minutach, bardzo zachęciła mnie gra. Poziom trudności normalnym jest wciąż sporym wyzwaniem dla początkującego gracza, co jest na +, bo gra nie jest przez to monotonna. Minusem jest moim zdaniem to że Kelvin nie potrafi walczyć, bądź o tym nie wiem. Jak na razie i tak gra prezentuje się świetnie, pozdrawiam.
Posted February 23, 2023.
4,333.8 hrs on record (4,285.9 hrs at review time)
Garry's Mod to wspaniała gra, która została zaprojektowana z myślą o twórcach treści. Grafika jest znośna, modele są zaś szczegółowe i nadrabiają grafikę swoim wyglądem, a dźwięki są wyraźne i realistyczne. Grafika i dźwięki są dobrze zsynchronizowane, a narzędzia tworzenia treści są bardzo przyjazne dla użytkownika. Fizyka jest wiarygodna i wygląda naturalnie. Co więcej, istnieje żywa społeczność modderów, która tworzy wspaniałe mody i skórki, które można pobrać. Ogólnie rzecz biorąc, Garry's Mod to świetna gra, która oferuje wiele zabawy i umożliwia tworzenie własnych treści.
Posted December 8, 2022.
Outlast to gra przygodowa z elementami survival horroru, w której gracz wciela się w dziennikarza, który przybywa do opuszczonego szpitala psychiatrycznego w Mount Massive. Grafika w Outlast jest naprawdę imponująca – wszystkie modele są wyjątkowo szczegółowe i zadziwiająco realistyczne. Fabuła jest również bardzo interesująca – jest pełna zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wciągających wątków. Niestety, Outlast ma swoje wady, w tym błędy i problemy techniczne, które czasami mogą być irytujące. Mimo to, Outlast to naprawdę dobra gra, która zasługuje na uwagę fanów gatunku survival horror.
Posted December 8, 2022.
Polecam fajna gra, cały czas rozbudowywana, spaniała cholerq jasna
Posted November 27, 2022.
Beznadziejna gra, nie polecam - kupiłem sobie i znajomemu, i byłem zmuszony ją zwrócić.
Posted April 24, 2022.
Gra fajna tylko widmo do wywalenia.
Posted December 22, 2021.