Recent reviews by MatteoMaxi

Pierwszy raz spędziłem tyle godzin jednego dnia przed grą. Tego nie da się opisać słowami!
Posted November 22, 2018.
10 i 1/3 na 10. Nic dodać, nic ująć. Gra wchłania jak Randy.
Posted November 23, 2017.
Zmarnowany potencjał...

Pierwsz część była wspaniałą grą z ogromną szansą na sukces następnych części. To coś? Tragedia, zapętlona fabuła, 3 razy trzeba przejść tą samą historię, za każdym razem skróconą z pseudo "trudniejszymi" przeciwnikami. Wybór broni jest tak szeroki, że nie zmieniłem swojego wyposażenia od początku gry. Przeciwnicy? Pająki, które zabijamy światłem? Masakra. Poziom trudności? Na najwyższym nie zginąłem ani razu... nie potrzebowałem nawet zmieniać baterii. Grafika? Ujdzie, przerwyniki to i tak nakręcone filmy. Jeśli liczycie na tak dobre OST jak w pierwszej odsłonie... nic z tego, kilka piosenek powtarzających się w kółko. Znalezienie stron maszynopisu? Wszystkie są pokazane na mapie, nigdzie nie trzeba zaglądać. Denne dialogi, denna fabuła.
Ocena:
Grafika: 7/10
Grywalność: 3/10
Fabuła: 2/10 (głównie przez wzgląd na pierwszą część)
Dialogi: 4/10 (strasznie płytkie)
Długość gry: 3 godziny (cieszę się, że tylko tyle, całą grę myślałem, jak szybko ją skończę)
Osobiście, nie polecam nikomu kto liczy na kontynuację pierwszej części.
Posted June 30, 2017.
Naprawdę wciągająca gierka z ciekawymi tekstami, (przede wszystkim cap trapa) rozśmieszającymi do bólu :) Możliwość exploringu oraz kupowania naprawdę zachęca do spędzania coraz to większej ilości spędzonych godzin w grze:D

Gorąco Polecem "Blue"
Posted February 8, 2014.
Gra naprawdę warta uwagi !!! Wciągająca sportówka z klimatycznym soundtrackiem.W grze zachęcające jest to że zawsze mamy szanse wygrać jakiś przedmiot kolekcjonerski taki jak "Żelazna Kurtyna"(TF2).Niby prosta gierka lecz naprawdę zachęcjąca do rzucenia okiem bynajmniej ze wzglądu na znane postacie takie jak Max czy Heavy.
Podsumowując: soundtrack 10/10, grywalność 9+/10, sterowanie: cóż czego oczekiwać sterujemy tylko myszką :),

Gorąco polecam "Blue"
Posted February 2, 2014.
Wciągająca strzelnka online w którą grają wszyscy !!! Valve prezentuje nam (jak zwykle) kolejny dodatek do half-life lecz ten jest wyjątkowy.W grze istnieje 9 klas które zadowolą każdego: można w niej grać zarówno po cichu(SPY) jak i głośno tworząc wokół chaos(HEAVY).Rozbawiająca grafika oraz ogromna różnorodność broni. Gdy znudzą nam się podstawowe "zabijacze" możemy dokupić nowe z nowmi outfitami i większym (lub mniejszym ale większą szybkostrzelnością) damagiem w optymalnej cenie.

Podsumowując: Originalna grafika 9/10, różnorodność broni 9+/10 (ponieważ nie które mają przesadzone ceny), co-op 9+/10,
grywalność 9/10 (ze względu na cheaterów oraz nOObów), muzyka 7/10 --- ogólnie dał bm 9/10 :D

Polecam : Blue
Posted February 2, 2014.
Grę naprawdę polecam wszystkim spragnionym nowych wrażeń !!! Gra oferuje co każde rozpoczęcie rozgrywki nową rozbudowe poziomu.Wymagające postacie oraz ciekawe przedmioty do zbierania. Przy grze napewno nie zabraknie emocji zarówno tych radosnych jak i tych złych :) Lecz co gdy przejdziemy całą grę i zaczyna się ona nudzić ? Twórcy oferują nowe postacie z nowymi efektami/zdolnościami do tego dodatek który pokazuje że istnieją trudniejsze niż dotąd znane postacie oraz nowe efekty które zyskujemy dzięki nowym przedmiotą. Według mnie gra zasługuje na 8+/10 (ocaniając tak ja miesięcznik cdaction) a co do muzyki i graywalności to tak samo jak powiedział mój przyjaciel "Broda" zdecydowanie 10/10.

Podsumowują zdecydowanie polecam wszystkim zpragnionym świeżości oraz wrażeń !!! Polecam :

"Blue" :D