Recent reviews by SL0h

how to train your dragon and Game of throne vibe, awsome
Posted November 23, 2022.
zawsze chętnie wracam to tego zwariowanego świata ;)
Posted November 26, 2019.
Mimo tylu lat na karku nadal da się w nią grać, wystarczy przyzwyczaić się do sterowania i nieco dziwnych animacji.Jeżeli ktoś jakimś cudem jeszcze w nie grał to polecam spróbować bo fabuła jest naprawdę dobra.
Posted June 29, 2019.
Świetna. :D
Posted November 23, 2018.
jest klimacik :D
Posted November 22, 2017.
SE jest zdecydowanie lepsza pod wzgledem graficznym od podstawki. Prócz ulepszenia efektów, oświetlenia itp, już na poczatku rozgrywki kilka rzeczy rzuciło mi sie w oczy. Przykładowo podczas odczytywania list skazańców w tej drugiej "kolejce" legionista trzymający liste nie patrzy sie juz na nas zamiast na gromowładnych z jego "rzędu", a także jak już mają nas już stracić, Alduin ląduje na wieży, cesarski kapitan wypowiada kwestię "wartownicy, co widzicie" i jest ona wypowiedziana zanim smok wyląduje, a nie jak poprzednio, gdy jest juz na niej. Gra jest zdecydowanie warta polecenia, a szczególnie, gdy ktoś dopiero zaczyna przygodę ze Skyrimem.
Posted November 23, 2016.
Fabuła gry nie odstaje od 1 części Żywych Trupów, lecz nie poruszyła mnie na tyle by doprowadzić mnie do uronienia łzy jak było to pod koniec 1 sezonu. Grafika komiksowa tak jak w poprzedniej części, świetny soundtrack i ciekawe postacie.
Posted March 5, 2014. Last edited January 17, 2017.
Zdecydowanie gra dla kogoś kto lubi klimat zombie, ale The Walking Dead jest inne niż pozostałe gry o tematyce zombie. Zawarte zostało tu poczucie odpowiedzialności za grupę przebywającą z Lee i Clementine oraz doświadczenie konsekwencji swoich wyborów, które nie zawsze są dobre. Polecam
Posted December 21, 2013. Last edited March 23, 2017.
Mega co-op survival horror. Masa zombie, masa zabawy z rozwalania łbów nieumarłym przeróżnymi rodzajami broni palnej i białej. Dobra gra na dłuższą partyjkę grania z przyjaciółmi. Killing Floor jest to gra dla tych co maja mocne nerwy, gdyż nie zawsze uda ci się trafić zombiaka zanim cię dopadnie, a po kilku porażkach mogą ci się zszarpać nerwy. Serdecznie polecam ;]
Posted September 12, 2013. Last edited June 28, 2014.