Recent reviews by ✪✠ | IVAN | ✠✪ the CAT

SŁODKI KOTEK ♥
Gra jest świetna, jednak krótka, do przejścia w ok. 2 dni. To taki typowy parkour, gdzie przewija się trochę zagadek logicznych, taki koci Assassin's Creed ale w postapokaliptycznym świecie. Miasto jest ciekawie stworzone i mimo tego, że jest małe to jest pełne detali i jest dużo interakcji, także takich niewnoszących nic do gry, ale uroczych, np. drapanie pazurkami czy spanie lub miauczenie ♥ uwu ♥ miau miau
Bardzo fajne jest tłumaczenie sobie napisów na znakach czy muralach. Fabuła jest dosyć interesująca i przypomina mi coś na kształt WALL-E, ludzie nie żyją już na ziemi, mają sztuczne rośliny itp, zostali robotami i szukają drogi powrotnej na ziemię lecz oprogramowanie nie chce żeby tam wrócili
Przesłodka gra, tylko dla mnie ma jeden minus — po zakończeniu gry fajnie byłoby wrócić do miast i wiosek, żeby wyeksplorować je do końca, tym bardziej, że nie ma już żadnej przeszkody żeby przemieszczać się pomiędzy nimi, a jednak nie da się tam wrócić. Ale i tak świetna gierka idealna dla kociarzy
♥ MIAU MIAU ♥
Posted January 5. Last edited January 5.
Świetna gra bardzo wiele plusów gra idealna do gry z znajomymi oprawa graficzna przyjemna dla oka i rozgrywka dająca wiele frajdy.
Posted November 26, 2020.
Bardzo dobra gra jest sporo terenów do zwiedzenia, gra jest ciągle rozwija dodawane są do niej nowe ciężarówki oraz DLC mapowe które bardzo urozmaicają grę, do tego dochodzi bardzo bogata w zawartość scena moderska oraz multiplayer co zapewnia nam zabawę na wiele godzin.
Polecam
Posted November 27, 2019.
Gra w którą grałem jak byłem mały, tyle dobrych wspomnień po prostu cud miód. Najlepszy prezent jaki mogli dać na dzień dziecka. Gra po prostu świetna.
Posted July 1, 2019.
Zajefajna gierka o wiele lepsza od puga a nawet lepiej zoptymalizowana strzelanie to czysta przyjemność. Najlepszy BR jaki grałem
Posted November 23, 2018.
Świetna gra w której możesz śię doskonale bawić tworząc własne imperium i podbijając inne kraje. Minus tej produkcji to ilość dlc które znacznie urozmajcają i ułatwiają grę.
Posted November 22, 2018.