0.0 hrs last two weeks / 14.4 hrs on record
Posted: Jan 5 @ 10:25am
Updated: Jan 5 @ 10:25am

SŁODKI KOTEK ♥
Gra jest świetna, jednak krótka, do przejścia w ok. 2 dni. To taki typowy parkour, gdzie przewija się trochę zagadek logicznych, taki koci Assassin's Creed ale w postapokaliptycznym świecie. Miasto jest ciekawie stworzone i mimo tego, że jest małe to jest pełne detali i jest dużo interakcji, także takich niewnoszących nic do gry, ale uroczych, np. drapanie pazurkami czy spanie lub miauczenie ♥ uwu ♥ miau miau
Bardzo fajne jest tłumaczenie sobie napisów na znakach czy muralach. Fabuła jest dosyć interesująca i przypomina mi coś na kształt WALL-E, ludzie nie żyją już na ziemi, mają sztuczne rośliny itp, zostali robotami i szukają drogi powrotnej na ziemię lecz oprogramowanie nie chce żeby tam wrócili
Przesłodka gra, tylko dla mnie ma jeden minus — po zakończeniu gry fajnie byłoby wrócić do miast i wiosek, żeby wyeksplorować je do końca, tym bardziej, że nie ma już żadnej przeszkody żeby przemieszczać się pomiędzy nimi, a jednak nie da się tam wrócić. Ale i tak świetna gierka idealna dla kociarzy
♥ MIAU MIAU ♥