Recent reviews by Inkwizyteusz

< 1  2  3 >
Nieirocznie dobrze spędzony czas przy visual novelce o morderstwie Sonica
Jak ktoś zna choć trochę lore Sonica to można łatwo domyślić kto za tym stał
Posted March 31, 2023.
Symulator detektywa i szkoły
Posted March 22, 2023.
Polecam każdemu kto lubi gry z ciekawą opowieścią i nietypowymi rozwiązaniami w gamepleju.
Posted November 12, 2022.
Polecam
Posted September 25, 2022.
Dla fanów Gothica pozycja obowiązkowa
Posted May 29, 2022.
Gra jest średnia.
W zasadzie fabuły tyle, co kot napłakał (gdzie mamy siostry, które żenadometr potrafią wywalić poza skalę), rozgrywka to jest leveluj bądź lepszy.
Zadania poboczne też super interesujące nie są, idź gdzieś, podnieś/zniszcz coś, wróć do bazy koniec. I to wszystko w tych samych powtarzających się lokacjach. Gra mi zajęła w zasadzie w co-opie 8 godzin. Nie polecam grać w sumie samemu, bo się wynudzicie na śmierć, wykonując te aktywności.
Gra działa dobrze, nie zauważyłem bugów, więc ostatecznie dla mnie jest to średniak, który od biedy można pograć. W moim wypadku przyjemność ta wyniosła koło 20 złotych i daję nadzieję na sequel, który mam nadzieję, że nie okaże się tak średni jak wyżej opisywana gra.
Posted December 4, 2021.
Obowiązkowa pozycja dla fanów Yakuzy
Posted November 13, 2021.
Ta gra prowadzi do szaleństwa, grasz na własną odpowiedzialność.
Gra swoją trudnością objawia się brakiem tzw. savestatu czyli jeżeli popełnisz jakąkolwiek pomyłkę jest ona już na stałe. W moim przypadku musiałem podejść parę razy do gry by jako tako ogarniać to co się dzieję. Jak na razie jej nie przeszedłem, ale na pewno kiedyś to w końcu zrobię. Z pewnością jest to dobra zabawa jeżeli lubisz gry, które są nieprzywidywanie i pamiętaj o poziomie stresu bohaterów bo to naprawdę WAŻNE.
Posted April 18, 2021.
Na początku myślałem że całe DLC to będzie dodane tylko rzeczy z Anitbirth czyli moda do Rebirtha, który swego czasu podbił popularność. Myliłem się
Gra dodaję do tego znacznie więcej nie wspominając o nowych synergiach. Po 100 godzinach z tym dodatkiem zdecydowanie mogę go polecić i będzie mi ciężko przesiąść się do starszych wersji gry.
Dla tych co grali w poprzednie wersje zalecam uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na początku gra może wydać wam się trudniejsza co jest prawdą a także został zmieniony balans gry pod względem przedmiotów przez co może doprowadzać do konfuzji kiedy stare nawyki mówią co innego niż znajduję się w grze.
Posted April 18, 2021.
Dobra gra od Rockstara
Posted November 24, 2019.
< 1  2  3 >