Recent reviews by Maali

< 1  2 >
Porn with ow characters has more sense than existing this anticonsumer game.
Posted August 11, 2023.
This game is the proof of adding the option "edit your review"
Posted October 8, 2022.
Powrót Evolve to dla mnie jedna z najbardziej zaskakujących rzeczy w tym roku. Gdy usłyszałem od znajomego, że moja kochana gra powróciła to odrazu wszedłem i jestem zaczarowany. Uwielbiam ten koncept gry i żałuje, że twórcy go właściwie porzucili na rzecz Back 4 Blooda. Oby chińskie pieniądze od Tencenta spowodowały, że gra wróci i dostanie łatki oraz content na który czekam z zapartym tchem.
Gra nadal wciąga, ale ma wiele błędów, które powinny być naprawione oraz dać poprawki na niektóre stwory, bo właściwie nie ma sensu grać pewnymi stworami jak Kraken czy Gorgoną.
Zdecydowanie polecam :)
Posted August 8, 2022.
Genialna gra o szaleństwie, podróży ku nieznanym i poznaniu kreatur o dziwnej logice, podejściu do świata przedstawionego oraz tego co ich czeka, a także wiele gagów w stronę wielu gier. A także przemyślany gameplay zaskakujący co chwila i świetny soundtrack. Problemem produkcji jest jej długość, a mianowicie jest to krótka gra (5-6h, wymaksowanie trwa niewiele dłużej)
Posted March 20, 2022.
"Przed tobą kłamca"
Nie kupujcie tej gry, ona jest zwyczajnie niedorobiona, a świat nudny i głupi, w ogóle mało broni, katakumb, słabi bossowie co tylko są duzi, a krajobrazy wyglądają jakby ktoś pędzlem rzucił o ścianę.
Posted March 8, 2022.
Jedna z zaskoczeń, które nabyłem podczas szaleństwa wyprzedaży na stronach. Gra jest nietypową planszówko-karcianką jednoosobową, gdzie wcielamy się w człowieka manewrującego pomiędzy światem rzeczywistym jak praca i rozmowy z ludźmi, a światem utopii, wizji i strasznych rytuałów okultystycznych. Twoją misją w tej grze jest sprawić, aby kult przetrwał i rozrósł się jak najbardziej. Nie wiem dokładnie jaki jest cel gry, gdyż.... właściwie zabijało mnie wszystko, co dla mnie było niewiadome.
Tak, to ten typ gry, w której dosłownie nie wiesz z czym masz do czynienia na początków, ale podczas prób i błędów rozpoznajesz pewne mechanizmy ciążące w tej grze. I to jest największy zarzut do tej gry, praktycznie nie ma w niej tutorialu, początek jest zbyt szybki i czytania jest bardzo sporo ( wymagany jest angielski), którego nie można uniknąć, gdyż tekst wyjaśnia na czym polegają twoje interakcje. Dodatkowo w grze trzeba zadbać o stan psychiczny i fizyczny swojego protagonisty, bo... bardzo łatwo wpada w panikę i kurczą się szybko pieniądze oraz zdrowie, niezbędnę do wielu interakcji w grze.
Dla kogo jest ta gra? Dla ryzykantów i poszukiwaczy przyjemnej fabuły z okultystycznym wydźwiękiem, a także dla fanów grozy oraz niepewności w działaniu, które podnosi bardzo często... świetne udźwiękowanie w grze!
Posted February 6, 2021.
♥♥♥ the sbbm in the ass but you couldn't find better battle royale than this, though.
Posted November 6, 2020.
Jeśli szukasz innego platformera niż produkcje podobne do metroida i castlevanii, oraz mario to ta gra idealnie wpadnie gusta. Niestandardowy platformer, w którym skaczesz, poruszasz się.... motorami. I w dodatku to działa !
Posted June 30, 2019.
Warframe to gra, która ma całkowicie widoczne dwie strony medalu, które (i to nie jest żadną zaletą) pokrywają się ze sobą. Jest przedstawicielem gier koopertywnych MMO w świecie sci-fi. Walczymy jako warframe przeciwko innym frakcjom i wspomaga nas w tym nasz statek, cała frakcja, informatorka Lotus i zwariowany system Ordis. Gra opiera się na systemach skradania, parkour, strzelania trzecioosobowego itd.
Aby nie rozpisać zbyt dużo na temat gry i wspominania spoilerów fabularnych, wymienię zalety i wady Warframe'a.
Zalety:
+Ogromne, rozbudowane uniwersum i masa przedmiotów do odblokowania, klas zwanych waframe'ami, zwierząt, robotów itd(Samych broni jest ponad 300,a każda z nich jest inna i ma inne mechaniki, jest w czym wybierać i każda może się przydać do czego innego)
+Różnorodność systemów walki, poruszania oraz innym i ich działanie (skradanie jest przyjemne, choć wykonane prosto więc nie liczcie na fajewerki w stylu Sprintell Cella, parkour to cudo, lecz mogliby dodać więcej animacji skoków )
+Naprawdę wiele rodzajów rozgrywki różniące się od siebie
+Klimat Sci-fi i jego oryginalny wygląd, czym czaruje
+Świetna społeczność, której nie sposób nie lubić.
+Gra może być i dla tej preferującej samotny styl gry i dla osób, które lubią bawić się ze znajomymi i z randomami
+... I developerzy, którzy tylko dopełniają całość
+Absurdalna ilość itemów, które przydają się zawsze.
+ Rozsądny system płatności( Nie tylko nieliczni mający spore portfele mogą być posiadaczami waluty premium - platyny, a także gracze, którzy spędzają spora ilość godzin w grze mogą ja nabyć poprzez sprzedaż przedmiotów tym pierwszym)
+Wygląda poprostu ładnie, a efekty cząsteczkowe w tym pomagają.
+Jedna mapa otwarta jest piękna.
Neutralne(Czyli mogą być uznawane za plusy lub minusy, według mnie są to kwestie sporne)
* GRIND- Jeśli nie cierpisz grindu to odrazu możesz porzucić grę. Mimo że jest sporo do zrobienia w grze to i tak developerzy zmuszają nas do powrotu do tych samych lokacji, ale jeśli ci to nie przeszkadza i nie straszne są dla ciebie takir sposoby zarobku to możesz ten punkt całkowicie pominąć. Tylko po
*I żeby na wszystko zapracować, należy przeznaczyć spoooorą ilość czasu, co może cieszyć, ale po tylu godzinach może nużyć.
*Brakuje mi z dwóch sporych otwartych lokacji dla wszystkich graczy, gdzie masowo można by walczyć przeciwko bossom, lub sporym zwierzynom. Ale jest to tylko moja opinia.
Minusy
-Recykling wrogów, instancji i animacji walki wrogów. Lokacje to powtarzające się korytarzówki, w których powtarzają się często tekstury, a wrogowie 3 frakcji różnią się lekko wyglądem.
-Masa bugów, ragdolli oraz problemów z hostowaniem. Gra jest po prostu "mentalnie" beta, nawet po 4 latach od wydania.
- Mimo, że developer uwielbia wspierać społeczność to nie da się zrozumieć dlaczego starszy content gry nie jest naprawiany.
-RNG to katorga i caly sens w kilkugodzinnych sesjach gry polega na poszukiwaniu jednej części do broni, warframe'a
-Lore jest nudny i wykonamy szablonowo, a endgame (podobno, nie ukończyłem jeszcze wszystkich planet) jest jeszcze gorszy.
-Brakuje interakcji z NPCami.
I to tyle, według mnie warto sprawdzić te pozycje nawet jeśli MMO omijasz szerokim łukiem.
Posted March 18, 2018.
I'm you from the future and you must buy this game.
Posted December 25, 2015.
< 1  2 >