Recent reviews by Olllo

< 1  2  3  4  5  6 >
Przemęczyłem się do końca tylko dlatego że od szóstej godziny gry grałem bez dźwięku. Warstwa audio w tej grze to 2/110 (to nie błąd)
Graficznie jakieś 4/10
Gameplay 5/10
Nie mogę polecić takiego twora mimo że daje jakąś tam radość.
Dla kogoś wygłodniałego kto nie grał w NFS od 2013 roku myślę ze będzie ok.
Posted November 14, 2023.
+ Krótka
+ Konkretna
+ Krwawa
+ Bardzo ładna
Xboxiarze mają na swojej konsoli namiastkę God of Wara :D
Posted March 5, 2021.
Nie spodziewałem się tak dobrej rozwałki. Gra krótka oraz intensywna, taka wizytówka dla produkcji z lat 2006-2012.
Posted October 22, 2020.
Jeśli masz szczurofobię to żałuj bo ominie Cię bardzo dobra gra, z mega grafiką, dopracowanym globalnym oświetleniem i fajnymi mechanikami.
Podczas 15-tu godzin gry cały czas działo się coś ciekawego, wycieczki po świecie to nie były zwykłe zapchajdziury żeby dość od scenki do scenki tylko maraton umiarkowanie trudnego kombinowania jak tu przetrwać i zaliczyć cel. To nie gierka którą włączasz sobie dla odprężenia tylko po to żeby chłonąć miodny ciężki klimat.
Optymalizacja bardzo dobra, mimo pięknych widoczków (wnętrza budynków są blisko fotorealizmu) na ultra w 1080p karta raz na jakiś czas włącza wiatraki.
Można śmiało kupować, A Plague Tale zasługuje na wszystkie nagrody jakie dostała.
Posted October 18, 2020.
Kupiona za 14 centów, przeleżała w bibliotece 4 lata, dała mi dwie godziny zabawy w starym stylu, idealna gierka żeby ostygnąć po ukończeniu Ghost of Tsushima :D
Posted September 7, 2020.
Fajna, konkretna giera.
Grafika i cała reszta solidnie poprawiona względem oryginału z 2010.
Posted July 1, 2020.
O ja pierdalayu, jak to dobrze wyglądaju xD

Ta gra to cholerne mistrzostwo ale jednocześnie nie do końca rasowe Metro. Mamy tu bowiem dużo większe możliwości w kwestii eksploracji świata. Jak dobrze wiadomo każdy kij ma 2 końce, a tutaj objawia się to tym że Metro Exodus niebezpiecznie blisko romansuje ze S.T.A.L.K.E.R.-em i Falloutem, ale kurde, jest to naturalne rozwinięcie fabuły i wg mnie wychodzi to tylko na plus.
Grafika miodzio, detale ultra że ultra robią robotę i cisną grafikę na 75 stopni :P te widoczki, mgłę z leśnej lokacji czuć przez monitor. Warto rozglądać się tu i ówdzie bo gra jest napakowana smaczkami.

Tak, daję jej 11/10, wciągnęła mnie i oczarowała tak samo jak Wiesiek 3, Uncharted 2, Bioshock, czy wspomniany wcześniej S.T.A.L.K.E.R.
No i w końcu jest na Steam bo przecież na epicu bym jej nie kupił xD

PS. 78 GB z obydwoma dodatkami ;)

Obydwa dodatki zaliczone, mordka nadal zadowolona :P
Posted March 18, 2020. Last edited May 1, 2020.
Krótka i treściwa, nie mogłem się oderwać, graficznie średnio dobrze, tak na 7.5, widać że to jednak gra z Xboxa bo tekstury i oświetlenie zalatywały czasem 2014 rokiem a czas wczytywania mimo dysku ssd potrafił się przedłużyć ale to znika w świetle naprawdę świetnego gameplayu. Gra jest fajnie wyważona, starcia z wrogiem są mega intensywne, zajmują jakieś 1/3 gry, reszta to trochę platformowa eksploracja świata i kombinowanie jak pchnąć fabułę dalej. Spokojnie, całość jest dosyć łatwa a zbieranie znajdziek daje radochę i jest wskazane.

8.9/10
Posted January 26, 2020.
Kiedy w FPS-ach jest taka posucha że grasz w CoDa z 2013 roku. Z botami. I Ci się podoba :P
Posted December 20, 2019.
39-51 fps na max detalach. Ale wydaje mi się że wygląda to trochę gorzej od tego co pokazywali na screenach ;)
Polecam jeśli ktoś chce sprawdzić kulturę pracy swojej grafiki :P przy 70 stopniach i wentylatorach na 51-61% nie była bardziej głośna niż jest zazwyczaj ;) a, no i wpieprza 151 watów :P
Posted June 9, 2019. Last edited June 22, 2019.
< 1  2  3  4  5  6 >