Recent reviews by 444

< 1  >
Zwalone gówno nie opłaca się pobierać. Idealny przykład jak zepsuć idealny pomysł na zajebistą grę. Nie masz kasy to jesteś nikim i nie umiesz grać. Twórcy gry powinni się za to powiesić że zepsuli tak świetny pomysł na grę która mogła by konkurować z gta 5 online.
Posted August 20, 2015.
Jeśli ktoś szuka dobrej gry rpg z świetną grafiką i fabułą to źle trafił po 50 minutach gra poprostu mi się znudziła.O wiele lepsza była część trzecia sam ją polecam ale nie z steam bo bez polskiej wersji językowej to nie to samo.
Posted July 19, 2015.
Moim zdaniem gra jest świetna i jest lepsza od trójki i czwórki. Jednak jeżeli miałbym wybierać pomiędzy dwójką a czwórką to wybrałbym czwórkę gdyż Battlefield 2 po zamknięciu serwerów jest bardziej na single player (można też grac na multi ale trzeba pobierać specjalne launchery) i nadaje się do takich bardziej ćwiczeń w strzelaniu.
Posted July 18, 2015.
Super gra. Polecam tylko dla osób, które nie są biedakami bo aby grać trzeba płacić.
Posted December 15, 2014.
Gó wno , gó wno i jeszcze raz gó wno zapłaciłem za to 120 zł a ta pojebana gra jest tak zlagowana że nie da się grać NIE WYDAWAJCIE KASY NA TO GÓWNO TYLKO CZEKAJCIE DO NOWSZEJ WERSJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted May 18, 2014. Last edited May 18, 2014.
< 1  >