Recent reviews by Kamcia

< 1  2 >
Super gra dla 1 lub grupy przyjaciół. Przyjemna muzyka i grafika choć potrzebuje jeszcze trochę optymalizacji. Po paru godzina mogę powiedzieć że warta swej ceny i jak będzie rozwijana dalej to RUST się przy tym chowa moim zdaniem. Podoba mi się możliwość ustawiania własnego serwera i poziomów trudności. POLECAM !
Każdy coś znajdzie dla siebie; zwiedzanie , walka, budowanie; łowienie ryb i dużo fanu. :)
Posted September 9, 2023. Last edited November 25, 2023.
Gra zrobiona na stary styl, kolowopikselowa z fantastyczną muzyką.
Dla jednego gracza lub kilku. Śmieszne małpy do pomocy. Gadające totemy.
Budowanie, przetrwanie, jedzenie, farmy ,zwiedzanie , najazdy i potyczki, polowanie.
Pływanie lub teleporty miedzy wyspami.
PVP lub nie zależy jak kto lubi grać. Dużoooo skarbów, ruiny , świątynie i jaskinie.
Ogranicza tylko wyobraźnia.
Relaksacyjna muzyczka podczas rejsów między wyspami.
Wędrujący sklepik.
Jak się znudzi można dołączyć do innej wyspy o ile właściciel zaraz nie wyrzuci i da permisje.
Super skrzynia którą można zabierać na wyspy innych graczy wraz z zawartością i tylko my mamy do niej dostęp. Dzięki tej skrzyni można co nieco podkraść lub podzielić się. Otrzymuje się za wykonanie zadania u handlarza.
System z małpami mega fajny bo jak wyszkolisz zrobią za Ciebie wszystko ( poza pocieraniem tyłka ;) ).
Będą kraftować, budować, kopać, walczyć, wędrować, bronić, nosić skrzynki. Wystarczy dać im odpowiednie narzędzia i pokazać co z nimi robić. Bardzo pomocne w świątyniach. Idziesz sobie za hordą małp które wszystko tłuka i tylko wciągasz itemy :).
Bardzo polecam dla samotników i w grupie,
Posted June 29, 2021.
Bardzo przyjemna rozwijająca się gra farmerska. Mało zadań i trzeba czekać na aktualizację ale to nie przeszkadza w zbieraniu i karmieniu. Przyjemna grafika i muzyka. Gra dla tych którym nie zależy na szybkim zdobyciu wszystkiego tylko na zabawie. Możliwość dodania znajomych i odwiedzania ich farm jest super i pewnie w przyszłości będzie można pomagać.
Jedyny minus to system leveli i naklejek na odblokowanie ulepszeń ( to mnie strasznie irytuje).
Ze wszystkich Big Farm czyli na przeglądarce i telefonie i pc ta jest najprzyjemniejsza do zrelaksowania się. Polecam.

Gra sie cały czas rozwija i ulepsza polecam :).
Posted January 2, 2021. Last edited November 25, 2021.
Fantastyczna gra survivalowa dla jednego gracza w świecie postapokaliptycznym . Tajemnicza mgła pojawiająca się z potworami, opuszczone domy , bandyci, pomocnicy. Prosty system craftowania. Dosyć spora mapa możliwość budowania baz w różnych miejscach lub zajmowania gotowych. Uwaga na misie są mocne :).
Posted August 28, 2019.
Ciekawa gra ale nie łatwa dla singla. Fajnie że można pograć z innymi. Dużo do budowania ,odkrywania, kopania, zbierania i walka. Przyjemna grafika oraz dźwięki , rozbudowany crafting. Można sadzić ,hodować zwierzęta i upiększać swoją farmę odkrywając nowe rzeczy wraz ze wzrostem lv. Polecam zostawiać cenniejsze itemki przy ognisku lub w skrzynkach albo beczkach bo po zginięciu odradzamy się na plaży i tracimy cześć eq. Warto zacząć rozbudowę blisko miejsca w którym się pojawiamy na początku a portale stawiać dalej bo niestety hałasują i nie można ich przestawić.
Posted August 28, 2019.
Ciekawy świat inny od tego typu gier . Trochę dziwna postać i duży wybór kolorów oczu , postaci i fryzury o ile można to tak nazwać.
Grałam z godzinę i zaczynam się wciągać.
Największy minus to cena i brak polskiego menu.
Posted February 24, 2019.
Świetna zabawa na wiele godzin, wybór postaci i rozgrywek dostarcza wielu emocji.
Polecam dla lam i dla super graczy :) .
No i można przeskakiwać między światami . FANTASTYCZNE.
Posted November 22, 2018. Last edited November 28, 2019.
Fantastyczna prosta gra farmerska z przyjemną muzyką i śmiesznymi animacjami. Polecam wiele godzin zabawy i zapraszam do sąsiadów nazwa w grze KamcioweZacisze . :)
Posted April 19, 2018.
Bardzo przyjemna gra farmerska. Spokojna muzyka rozbudowany system budowania na wiele godzin zabawy. Gra dla mało wymagajacych i nie mających za dużo czasu "rolników" ;).
Posted April 8, 2018.
1,353.2 hrs on record (384.2 hrs at review time)
Fantastyczna gra taki MC dla dorosłych. Krew się leje kończyny latają i świat do zdobycia.
Dostć trudna na początku ale im wyższy lv postaci i bardziej rozwiniete umiejętności staje się przyjemna.
Rozbudowany system craftingu pozwala budować niesamowite budowle. Każdy znajdzie broń dla siebię,
od noża przez pałkę nabitąkolcami, maczete, do pistoletu ,karabinu czy wyrzutni rakiet. Hardkorowcom polecam
piłę spalinową. Jednak nie tak łatwo zdobyc broń a wiekszość receptur trzeba znaleźć.
Jedyny minus to że nie jest po polsku, ale do ucinania łbów nie potrzeba znać języka ;).
A z modami jeszcze lepsza XD.

POLECAM ;)
Posted July 29, 2017. Last edited November 28, 2017.
< 1  2 >