Recent reviews by rue

Gra bardzo fajna do pogrania ze znajomymi (do 4) jak i również samemu

==ROZPOCZĘCIE==
Budzimy się w nieznanym świecie pełnym drzew bloków i potworów. Gra nie ma żadnej fabuły, ale możemy wymyślić ją sami. Ja się bawiłem przy tej grze bardzo dobrze.

==ROZWINĘCIE==
A, więc: Kopiemy walczymy kupujemy budujemy i odkrywamy. W grze są bossowie których musimy pokonać żeby przywrócić temu światu spokój.

==DODATKOWE INFORMACJE NA TEMAT GRY==
W grze są NPC żeby ich wprowadzić budujemy domek lub pokój z drewna. UWAGA musi zawierać 1 stół pochodnie i krzesło żeby Guide (1 NPC) wprowadził się.
W grze istnieją też różne odmiany światów np. Crimson lub Corruption każdy ma specjalnego bossa.
==BOSSOWIE==
Golem
Lunatic Cultist
Celestial towers
Moon lord
==OCENA==Osobiście uwielbiam tą gre i uważam ją za najlepszy sandboks tego roku
UWAGA to nie jest Minecraft
Ogólna ocena= 90/100
I hope that I help
Posted August 27, 2016.
Zła i głupia NIEPOLECAM
Posted July 29, 2016.
Dobrze zrobili że dali 1 epizod ZA DARMO.

Plusy
+Historia
+Wybory
+Optymalizacja
+Świetny Gameplay
Minusy
-Trzeba zapłacić za dalszy ciąg historii
-Brak języka polskiego (Zainstalowałem spolszczenie link do niego tutaj: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic.php?t=3943
Ocena:
9.0=Świetna
Posted July 27, 2016.
Świetna gra dla fanów serii Sniper Elite

Plusy
+Dobra grafika
+Najlepszy gameplay Sniper Elite
+Można sie nauczyć anatomii człowieka xD
+Różnorakie poziomy

Minusy /:

-Gra zajeła mi około 4 godzin

Ogólna ocena 9.5/10
Posted May 24, 2016.
Dying Light to gra oparta na survivalu z 1 osoby i parkourem.Za dnia poszukujemy zapasów, a nocą śpimy bądz eksplorujemy dalej (Podwojone punkty).Umiejętności w tej grze są bardzo ważne żeby np. Wytrzymać więcej obrażen przyda nam się 8 poziom survivalu itd.Historia jest osadzona w opuszczonym mieście Harran gdzie panuje epidemia nieznanej choroby która powoduje że ludzie zamieniają się w zombie i chcą nas pożreć.Główny bohater gry to Crane.
Crane musi przetrwac i wykonywać misje od zleceniodawców w wieży(schronieniu).Niestety napotyka na swojej drodze wrogów chodzby Raisa, ale dalej odkryjcie sami.
Plusy:
+Dobra optymalizacja
+Dobrze dobrana fabuła
+Wciąga
+Możliwość grania we 2 online
+Duże miasto i realistyczna fizyka
Minusy
-Krótka fabuła (przeszedłem w 18 godz)
-Brak jakiejkolwiek kooperacji lokalnej nawet na playstation 4
-Cena jest absurdalna Według mnie powinna kosztować 19,99$
Podsumowanie:
Kolejna gra o zombie, ale polska i z klimatem
Ciekawe DLC Robią tą gre miłą
Ogólna Ocena:
7,5/10
Posted December 28, 2015.
Gra o budowaniu i śmiesznych sytuacjach. Jeśli lubicie sandboxowy medieval to polecam! Teraz spisze zalety i wady tej oto produkcji

Plusy
Świetny gameplay
Fajna fizyka
Możliwość budowania własnej maszyny zagłady

Minusy
Dużo bugów
Mała optymalizacja
Zbyt duża cena

Ogólna ocena: 7/10
Posted November 10, 2015.
Jasne że tak! Najlepsza jest fabuła, bo zawiera the bite of 87 albo the bite of 82 zależy jak kto patrzy na fabułę. Ok przejdżmy do rzeczy. Akcja rozgrywa się w 2023 gdzie Freddy Fazbear Entateiment jak żle to sory bo zapomniałem jak się pisze, decyduje się na ponowne otwarcie ale nie pizzeri, a domu strachów. Tak więc pracujemy w domu strachów gdzie nawiedza nas SpringTrap. Są inne postacie, ale to tylko halucynacje, ok 1 iluzja to Phantom BB, BB totalnie się zmienił
Jest najbardziej agresywny ze wszystkich postaci w 3. Na drugi ogień idzie Phantom Freddy, Jeśli graliście w pierwsze 2 części to wiecie kto to, ale dla nowych powiem że to miś nadzwyczajny, w pierwszych 2 częściach on jest głównym antagonistą w grze, ale w trójce się zmienił. Żeby się przed nim bronić wystarczy nie obserwować czasami chodzącej postaci za oknem naszego biura. 3 Phantom Chicka, jest podobna do Freddy'iego ale działa inaczej, arbuz bo tak jest Chicka nazywana w trójce. Można spotkać czasami jej twarz na kamerze 07 jeśli zdążymy przełączyć kamerę nie pojawi się jeśli jednak nie to jej jumpscare wyskakuje wtedy kiedy odwrócimy np. naprawić audio. 4 Phantom Puppet czyli marionetka, Ci co znają 2 cześć wiedzą kto to, ale dla nowych Marionetka inaczej Puppet zdrobnień jest wiele ale tak czy siak puppet w 3 pojawia się dopiero od 4 nocy. W 4,5 nocy można ją czasami zobaczyć na kamerze 08 kiedy zbyt długo będziemy na nią patrzeć to zostaniemy unieruchomnieni na conajmniej 10 sek. wtedy bardzo to przeszkadza.
Zalety:
Wspaniała grafika
Trudność
Różni się od 1,2 części
Wady:
Springtrap czasami natychmiastowo nas zabije w downolnej nocy oprócz 1 gdzie go niema
Ogólna ocena 9+/10
Posted July 30, 2015.
świetnia kooperacja i wciągający survival
Posted September 4, 2014.
świetna gierka Polecam
szczególnie dla fanów gier cooperacji i akcji
Posted August 24, 2014.
THIS IS STUPID GAME