Recent reviews by kombajn2

Nie rozumiem tych zachwytów. To coś to najgorsza gra jaką ID software kiedykolwiek wypuściło. Z miodnego klasyka czy mrocznej 3 części nie zostało nic. Kompletna strata czasu, absurdalna rozgrywka, nudne jak flaki z olejem scenki zabijania potworów a trzeba je w kółko oglądać żeby zbierać życie. Broń licha i najlepiej używać klawisza f. Jednym słowem strata czasu i pieniądze wyrzucone w błoto. Dla dzieciaków może i fajne, dla kogoś jak ja czyli starego wiarusa który się wychował na Doom 95 zdecydowanie nie polecam
Posted January 24, 2020.
Wyjątkowo licha gra, kolejna durna strzelanka drużynowa bez tryb singleplayer.
Posted March 26, 2019.
Totalny gniot. Czy ktoś to w ogóle tetował? Nie da sie przejśc trzeciej bitwy, przeciwnik ma zmasowana przewagę a nie da sie ulepszyć własnych jednostek bo za poprzednie bitwy już nie dostaniemy drugi raz punktów.
Posted December 21, 2017.
Nie chce gry wyścigowej w której w pierwszej minucie od odpalenia gry po raz pierwszy mogę bezbłędnie przejechać przez całe miasto pod prąd. Gra ma się nijak do rzeczywistości, ba nie ma nawet prędkościomierza czy manualnej skrzyni biegów. Spodziewałem się czegoś na miarę Test Drive Unlimited 2 a dostałem nawet nie zręcznościówkę tylko coś do oglądania widoczków w czasie jazdy. Totalna porażka to nie są wyścigi samochodowe. Dlatego zarządałem zwrotu pieniedzy. NIEPOLECAM.
Posted August 25, 2016.