Adamelon
Lew Abałkin   Poland
 
 
Schizofreniczny profil pielęgnowany pospołu przez braterski kolektyw. Przegrane życie - żaden niczego nie żałuje!
Currently Offline
Screenshot Showcase
No Man's Sky
2
Review Showcase
13.8 Hours played
Ostatecznie umiarkowanie polecam POMIMO jej licznych wad, które niniejszym wymieniam:

-- Po każdym załadowaniu (nawet pośmiertne wczytanie) resetuje się godzina w świecie gry do 00:00, więc przyzwyczajcie się do błąkania w ciemnościach przez 2/3 rozgrywki.
-- System zapisu, a raczej jego kulawa atrapa doprowadza do szału. Jedne rzeczy się zapisują, inne nie. Czasem cofa nas do bazy w środku mapy, czasem nie - zero konsekwencji.

Po ulepieniu z pikseli tak wspaniałej Gruzji z jej urokami i problemami, najgorszym co dało się zrobić - to wpuścić tam kowboja z kwadratową szczęką i jego typowymi kłopotami kina klasy B - zmarnowany potencjał na opowiedzenie czegoś ciekawego.

-- Wizerunek kobiet w tej grze to nieśmieszny żart wąsatego wuja z imienin szwagra w latach '90.

Świat gry jest piękny, a misje mają odpowiedniego kopa, dlatego czasem dziwimy się, gdy zza jakiegoś krzaka wyskakuje Budżetowość i - owszem - kopie, gracza z buta w ryj.

W kilku Fabularnych miejscach są pojazdy nieprzyjaciela, ale zasadniczo wszystkie maszyny są w Gruzji uziemione, karnąć można się tylko jednym jeepem i dwa razy ciężarówką.

Dlaczego jednak warto? Bo w lepszych momentach czujemy jakby odnalazł się zagubiony sequel Stalkera albo nieco dojrzalszego kuzyna serii Far Cry. W gorszych momentach rwałem włosy z głowy i wyłem wniebogłosy, ale... no, warto było.
Achievement Showcase
2,500
Achievements
3
Perfect Games
26%
Avg. Game Completion Rate

Recent Activity

23 hrs on record
last played on Dec 4
20 hrs on record
last played on Dec 3
7.2 hrs on record
last played on Dec 3
< >
Comments
InCopy Jul 8, 2019 @ 6:28pm 
Twoja recenzja na temat gry Out Drive ,,Na polu zręcznościówek, w klimacie retrowave i waprovawe," waprovawe ?? słucham ??? wapervawe nie posiada samochodów i nie jest tym gatunkiem ;v
NoPasarán! Dec 16, 2017 @ 1:53am 
Furda, chryja i zgrzytanie zębów - kiedy ten chwat przestanie młóćić w średniowieczne machanie mieczami sie pytam. Choć wiem, że nie usłyszę odpowiedzi.
NoPasarán! Dec 1, 2016 @ 9:59am 
Publiczny kult głównych bóstw naturalnie już upadł; kapłanów już nie ma, wprawdzie składają jeszcze ofiary bogom, lecz najuroczyściej obchodzi rolniczy lud święto dożynków: zebrawszy plon doroczny, urabiają (z ostatnich snopków) bałwana, Kurkiem zwanego, i czczą go jako boga, dziękując za zbiór świeży, a prosząc na rok przyszły o jeszcze obfitszy.