Recent reviews by Maciej2801

< 1  2  3 ... 15 >
Klimat, klimat i jeszcze raz klimat wylewający się z ekranu jest rewelacyjny, co do samej gry naprawdę gameplay jest przyjemny, wymagający ale i satysfakcjonujący. Walka te daje radę jak i elementy platformowe.

Grafika 9/10 mi się tam podoba w swojej prostocie
Muzyka 5/10 odgłosy ok
Gameplay 9/10 za brak możliwości zapisania misji, bo te bywają długie, a jak musisz gdzieś iść to cały twój progres przepada.
Posted February 7, 2022. Last edited November 22, 2022.
Robert A. Heinlein byłby dumny. Żołnierze kosmosu pełną gębą.
Posted June 29, 2020.
Jak narazie najlepsza gra Pająków. Świetny klimat i świat wykreowali Francuzi, graficznie szału nie robi, świat korytarzowy jak to u tego dewelopera, ale motorem napędowym jest główny wątek, side questy to typowy fedex, całkiem ok są wątki naszych towarzyszy. Ciekawe co kiedyś wysmażą Pająki jak naprawdę dostaną duży budżet bo czuć w tej grze niestety jego braki.
Posted June 29, 2020.
Piękny hołd dla tej niesamowitej dwójki kina lat 70 i 80. Co do mechaniki to jest zwykły Beat 'em up, ale posiada świetną kreskę i humor filmów tej dwójki. Polecam gorąco.
Posted June 27, 2020.
Mimimi Games poraz kolejny udowodnili iż są mistrzami w robieniu RTS i wychodzi im to wręcz genialnie. Tytuł wręcz rewelacyjny dopieszczony w najmniejszym detalu wraz z ciekawą historią i powrotem Johnna Coopera i ferajny w chwale. Dla każdego fana Commandosów czy starszych odsłon Desperados. Tytuł obowiązkowy.
Posted June 18, 2020. Last edited June 20, 2020.
Blizzard, patrz i ucz się tak się robi remastery.
Posted June 7, 2020.
Duchowy hołd dla Walkera z 1993 roku, świetna gra w której wcielamy się w pilota walkera. Naszym zadaniem jest walka z tubylcami, za wykonane misje zarabiamy kasę za którą ulepszamy nasze sprzęt. Naszym walkerem poruszamy się do przodu D + W - lewa noga do przodu, D + S - prawa noga do przodu, do tyłu jest adekwatnie tylko wciskamy A + W i S, poza walką musimy również dbać o zasoby powietrza podczas walki, Możemy przyśpieszyć regenerację uzbrojenia kosztem zasobów powietrza w mechu, ale jak nam się ono skończy to i cała misja się kończy fiaskiem. O dziwo sama gra jest długa bo jej przejście zajmuje 10 godzin a jeszcze w IV rozdziale wybieramy po czyjej stronie konfliktu staniemy. Za te 33 zł naprawdę warto.

Grafika 9/10 piękna wręcz pomimo swej prostoty
Muzyka 8/10
Gameplay 8/10 wymagający i przyjemny

Ocena końcowa 8
Posted May 9, 2020.
Dla każdego fana 1 i 2 tytuł obowiązkowy. Masa smaczków nawiązujących do dwóch pierwszych filmów, świetna muzyka. przyjemny gameplay. Jeden minus to przeciętna grafika i to iż gra mogła by być dłuższa o jakieś 5 godzin.
Posted May 8, 2020. Last edited May 8, 2020.
Król Beat 'em up-ów powrócił w chwale. Piękna grafika, świetna muzyka i te combosy co wchodzą jak po maśle.
Gra ma 12 poziomów. Pierwsze przejście gdzieś starcza na 2 godziny. Dla mnie rewelacja. Kupować w ciemno jak sie jest fanem Beat 'em up-ów.

Grafika 10/10
Muzyka 9/10
Gameplay 10/10

Ocena końcowa 9.5/10
Posted April 30, 2020.
Bardzo przyjemny beat'em up osadzony w czasie starożytnego Rzymu. Wybieramy jedną z 3 nacji i zaczynamy iść ku chwale Gladiatora. Mechanika walki jest banalnie prost, a sam gameplay przyjemny. Graficznie gra wygląda spoko kreska jest specyficzna, muzyka też daje radę szkoda iż sama gra jest maks na 5 godzin, ale za 15 zł jakie za nią dałem warto.

Grafika 8/10
Muzyka 8/10