Products

< 1  2 >
Showing 1-10 of 11 entries
8 people found this review helpful
53.5 hrs on record
Москальська залупа. Проходьте повз.
Posted March 31.
1 person found this review helpful
61.1 hrs on record (55.9 hrs at review time)
GOTY 2022
Posted November 26, 2022.
6 people found this review helpful
7 people found this review funny
923.8 hrs on record (547.1 hrs at review time)
Чудовий PvP-PvE шутер для всієї родини.
Тут Вас чекають:
- три мальовничі сонячні локації курортної частини американської Луізіани початку 20-го століття, наповнені привітними та доброзичливими мешканцями;
- унікальний тваринний світ, як от собаки без шкіри та поглинаючі плоть рідкісні річкові хробаки;
- інші гравці, які при нагоді з привеликим задоволенням розділять з Вами радість спільного перебування у цій казці та у разі виникнення непорозумінь будуть готові прийти Вам на допомогу;
- велика різноманітність зброї, гаджетів та перків для спільного дозвілля гравців та розпивання коктейлів у вишуканих приміщеннях місцевих пансіонатів, розташованих у пристосованих для цього закинутих шахтах, доках, фермах, заводах та маєтках рабовласників;
- кілька місцевих начальників курортних осередків, поспілкуватися з якими і є кінцевою метою кожного відвідування підпорядкованих їм частини зон відпочинку. Найприємнішим серед них, на мій погляд, є велетенський М'ясник, який, комплексуючи через відсутність голови, закріпив собі замість оної свинячий аналог.

Рекомендую.
Posted November 26, 2021. Last edited November 27, 2021.
14 people found this review helpful
436.6 hrs on record (322.1 hrs at review time)
Early Access Review
Почнемо з того, що я ніколи не був фанатом серії Quake, оскільки Unreal Tournament в свій час полонив моє серце.
Вперше запустивши безкоштовну QC, в жодному разі не очікував, що проведу в ній більше пари каток. Як же я помилявся.

Так, наразі гра пропонує на вибір 16 героїв, себто чемпіонів, кожен з яких наділений унікальною абілкою, має власні параметри здоров'я/армору та пасивні навички.
Для відточення вміння стрільби по ворожим пиздакам доступно близько двох десятків арен у понад десяти режимах, починаючи від класичного десматчу, де панує хаос та матюки, закінчуючи рейтинговими дуелями, у яких перевіряється на міцність весь скіл та витримка гравців.

Щодо зброї: так звана класична "нечестива трієця", - опанувавши яку так чи інакше домінування на ворогом гарантоване - рокет, лайтінг і рельса, так і допоміжні - шотган, "цвяхи", трайболт і машинган, які стануть в нагоді в окремих ситуаціях.
Катка триває адреналінових 10 хвилин, - і це ахєрєнні 10 хвилин з рокет джампами, вбивствами ракетою в повітрі, добиттям опонента з рейла підкидування його рокетом, або добиттям ворога шотганом, коли той підійшов надто близько. І це, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, грається набагато краще, ніж я тут накарлякав.

Монетизація: оскільки QC - f2p, очевидно, що розробники якимось чином повинні заробляти на грі. В чому полягає монетизація: усі герої не доступні відразу, - на старті можливо отримати двох чемпів з 16-ти. Однак, достатньо логінитись у гру та грати пару каток щодня і за кілька місяців "можна зібрати їх усіх"©. Ну і скінчики через сізон паси, на які теж можна легенько нафармити.

Тепер жоден мультиплеєрний арена шутер не здатен приносити мені таке ж задоволення, що й QC, і, особисто для мене, це еталонний, без перебільшення, арена-шутан старої школи, доступний усім бажаючим безкоштовно, тому, принаймні, спробуйте.
Posted November 29, 2020. Last edited November 26, 2021.
11 people found this review helpful
2 people found this review funny
60.4 hrs on record (60.1 hrs at review time)
Rip and Tear, пані та панове.
Неперевершений ребут легендарної серії від не менш легендарних розробників - ID Software.
Сінглплеєрна кампанія - ода олдскульним шутерам з доречними вкрапленнями сучасних геймплейних механік на кшталт прокачки характеристик Думслеєра, апгрейда стволів та перків, які тут називаються "рунами".
Думслеєр, в порівнянні з минулими частинами серії, не просто піхотинець, який опинився не в тому місці не в той час, ні, - це великий воїн, сповнений ненависті, нестримна машина для переробки демонів на фарш, здатна голіруч відривати кінцівки, роги та ратиці мешканцям пекла, запускаючи їхні підсмажені пукани прямо у верхні шари марсіанської стратосфери.
З'явилися добивання: при низькому рівні hp демони миготінням ласкаво запрошують Думслеєра здійснити кілька анатомічних маніпуляцій з їхніми тілами в бік зменшення живої маси. Виглядає ще краще, ніж звучить.
Гра поросла лором, з'явився сюжет, який зовсім не відволікає від процесу та створює додаткову мотивацію дістатися фіналу.
Секрети, пасхалки, какадемони та іконічний BFG-9000 - все на місці.
Мультиплеєр є, але там залишилися задроти з 50-ми престижами, а тому мій досвід там звівся до "...я сасал, мєня їпалі".
А ще саундтрек. Мік Гордон видав на-гора вибухове поєднання ембіенту, металу та електронщини, - не можливо залишитися байдужим,- трек BFG Devision до цих пір посідає почесне місце в плейлісті.
Однозначний маст хев М_(×_×)_М
Posted November 27, 2019. Last edited November 27, 2019.
14 people found this review helpful
9 people found this review funny
20.5 hrs on record
Значит так: собрались как-то Рипли, Коммандо, Брюс Ли, Лорд Рейден, Хищник, Индиана Джонс, дневной бродяга Блейд, Джон Рэмбо, Би.Эй. Баракус, Джон Макклейн, Уокер техасский рейнджер, Судья Дредд, агент Джей, Робокоп, Эш Уильямс, Терминатор, Нео, Мачете, святые из Бундока, Безумный Макс, универсальный солдат, Джеймс Бонд, Леон, Дункан Маклауд из клана Маклаудов, Конан Варвар и ещё несколько не менее интересных личностей с избытком тестостерона освободить мир от вездесущей угрозы терроризма...
... и процесс освобождения, скажу я Вам, определенно стоит внимания.
Posted June 29, 2019. Last edited July 5, 2019.
41 people found this review helpful
2 people found this review funny
1,177.8 hrs on record (442.8 hrs at review time)
Хвалебную рецензию, детально описывающую отличную расчлененку, улучшенную в сравнении с первой частью систему классов и перков, подтянутую графику, регулярно выходящие апдейты и сезонные ивенты, кучу стволов, косметики и карт, отличный инструментальный саундтрек, о поддержке воркшопа, хорошем сочетании гротеска, треша, грайндхауса и фантастики в стилистике игры - ищите ниже на странице игры в стиме.
Я лишь могу порекомендовать Killing Floor 2 к покупке.
И да, в игре никогда не будет DLC, кроме вышедшего на старте Deluxe Edition.
Posted November 25, 2017. Last edited November 26, 2017.
11 people found this review helpful
16.6 hrs on record (16.1 hrs at review time)
Отличный фантастический триллер в обертке пошагового поинт-&-клик выживастика.
Большие пиксели, хороший саундтрек, множество вариантов развития событий в каждом из уровней и неожиданное "ни][уя ж себе!" после титров не оставляют мне выбора, кроме как добавить +1 в копилку положительных отзывов.
Всячески рекомендую.
Posted November 24, 2016. Last edited November 24, 2016.
7 people found this review helpful
330.1 hrs on record (243.3 hrs at review time)
Примитив, трэш, хардкор с отрыванием конечностей и отстреливанием голов порождениям больной фантазии разработчиков под грязные звуки металла и EBM.
Рекомендую.
Осторожно: вызывает зависимость!
Posted January 28, 2014.
10 people found this review helpful
1 person found this review funny
2.4 hrs on record
Кроме отличного и одновременно забавного арт-дизайна, игра может предложить лишь унылый геймплей, неудобную боёвку и забагованный кооператив.
Проходите мимо.
Posted December 28, 2013.
< 1  2 >
Showing 1-10 of 11 entries