Products
in account

Recent reviews by m0haVagyokWazze

Showing 1-8 of 8 entries
2 people found this review helpful
378.6 hrs on record (163.7 hrs at review time)
F2P!!! Szóval minden IS van benne amivel pénzt tudnak belőled kihúzni. DE ha szereted a powerUP-os kart játékokat és rá tudsz függeni napi fél-egy órára akkor rendben leszel, ám érezni fogod a különbséget közted és a régebben játszó játékosok között. Disney témába nem lehet belekötni. A progress, versenyzők fejlesztése, fejlődése "időigényes". Próbáld ki nyugodtan, élvezni fogod...aztán 10-20 óra elteltével vagy letörlöd, vagy ráfüggsz :)
Posted November 22, 2023. Last edited November 23, 2023.
9 people found this review helpful
920.5 hrs on record (898.8 hrs at review time)
Most érzem úgy, hogy kimaxoltam a játékot. Igen! 898 óra kellett hozzá, de a promótálások még nincsenek is meg.
Ha egy igazán "szavatos" cooperative játékot keresel, akkor ez a te játékod lesz <3
+ Véletlenszerűen generált pályák (a Mélymerülések kivételével)
+ Véletlenszerűen generált eventek (sosem tudhatod, melyik küldetésen lesz kincsesláda, elveszett felszerelés, vagy egy mátrixmagtöltő)
+ antiToxic közösség (huhh ez a mai világban nagy szó xd)
+ offline is működik (ha elmegy a neted, akkor is teljesértékű játékként tudsz vele játszani)
+ Solo módban egy kis AI bot lesz "mindenben" a segítségedre
+ kiegyensúlyozott nehézségi szintek
+ "DETONATOR"
+ gyárilag "Magyar" nyelvű
+ ingyenes BattlePass, játékfrissítő eventek, Season-ok
+ sörfüggő Törpök
- dedikált szerverek hiánya. Jobban jársz ha indítasz egy küldetést (úgyis hamar jönni fognak xd), mert ha csatlakozol valakihez és "eltűnik a Host"/megszakadsz/kirúgnak buktad a küldit
- kicsi stúdió: kicsit ritkábban jönnek friss tartalmak a megszokottnál, de ügyesen frissen tartják a játékot
Rakat dolgot meg sem említettem; de ha a fentiek alapján kedvet kapsz a játékhoz, nyugodt szívvel vágd bele magad. Ígérem, nem fogsz csalódni...

---ROCK & STONE---
Posted August 5, 2023.
1 person found this review helpful
17.0 hrs on record (16.7 hrs at review time)
Posted November 29, 2022.
1 person found this review helpful
1 person found this review funny
348.1 hrs on record (27.0 hrs at review time)
Bocs, de nekem bejön. Lesz ez idővel jobb is. Peace <3

2022.02.18
Update: Tévedtem... :|

2023.04.19
má jó
Posted November 25, 2021. Last edited April 19, 2023.
1 person found this review funny
1,778.8 hrs on record (74.9 hrs at review time)
Posted May 25, 2019. Last edited June 29, 2019.
3 people found this review helpful
2 people found this review funny
566.7 hrs on record (502.4 hrs at review time)
A Balck Pior-ral totál megölték a játékot. Unbalanced hős, s kb. minden meccsben minimum kettő van, de átlagosan három a másik oldalon, s ez esetben nem tudsz velük mit csinálni. Talán a "pick limit" menthetné meg a for Honor-t, hogy ne lehessen egy hősből egynél többet hozni egy oldalon. Ez így lenne fair...
Ha vettem volna a játékot, most roppant bosszús lennék...
Remélem észhez kapnak a fejlesztők, s előhúznak meetingen valamilyen megoldást xd
Posted February 19, 2019.
2 people found this review helpful
1,682.5 hrs on record (1,545.6 hrs at review time)
This game in Stealth is dead for terrible desync...(2021 nov. 25: még mindig)
Posted March 10, 2017. Last edited November 25, 2021.
3 people found this review helpful
495.1 hrs on record (320.6 hrs at review time)
Dying Light, avagy mit kezdjünk egy eleve vesztes állásból induló helyzettel...

....igen, merthogy hősünket az első 5 percben megfertőzik. S mivel ellenanyag még nincs a vírussal szemben, csak egy az átalakulást megakadályozó formula áll rendelkezésünkre. S a helyi túlélők ennek segítségével meg is mentik életünket a történet elején. Majd talpra állva, akarva akaratlanul beleártjuk magunkat a "helyi gondokba", miközben a megbízónk által ránk szabott feladatot próbáljuk teljesíteni.

Harran világa lenyűgöző. Ahogy a naplemente fényében fürdőző városban gyönyörködünk egy magasabb épület tetejéről, az valami kegyetlenül szép képet fest...főleg a zombiktól hemzsegő utcák zajával megfűszerezve.
A történet olykor tele van klisékkel, máskor épp annyira csavaros. Nem mondhatnám kiemelkedően jónak, de a mai felhozatalhoz képest bőven a középmezőny felső felében helyezném el. Lesz árulás, átverés, cselszövés, bosszúállás, sírás-rívás, csalódás, stb...egyszóval minden van a levesben, ami csak szórakoztathat egy mezei játékost.
A játékmenet viszonylag pörgős. Nincs az a vánszorgás, mint a Dead Island-ben. Bármit javíthatunk, kraftolhatunk instant, amikor eszünkbe jut, nem kell munkapadokhoz rohangálnunk. A Fejlődési rendszer kellően átgondolt. Három képességünk (akrobatika, harc és túlélés) három különböző ágat kapott, melyek külön fejlődnek a játékstílusunkhoz leginkább illően. Térképet illetően személy szerint már az külváros résszel is elégedett lettem volna, de emellett kapunk egy kb. ugyanakkora óvárosi részt, s egy kisebb -de annál izgalmasabb- külterületi pályát. (A kötelező gyűjthető trófeákat, recepteket, easter eggeket és egyéb nylánkságokat nem is említem.)
A zombik felhozatala is elég kivánatos. A 20-50 fős hordákkal sűrűn lehet találkozni, s ritkán láttam klónokat köztük. Arról nem is beszélve, hogy minden neszre rámozdulnak, s a játékosra könnyen rácuppannak, ha nem figyel a kocsik átkutatása közben. Több nagyobb mutálódott zombiba is beletörhet a bicskánk, ha nem vagyunk kellően körültekintőek.
S ha ez még nem lenne elég, napszakok vannak a játékban. S mikor ránksötétedik, előbújnak az éjszaka vadászai, a "Volatile"-ek. Ajánlatos őket kikerülni, mert ha észrevesznek, csapatban cserkésznek be minket. Ráadásul a zajra a környék összes rémsége is felfigyel, s végünk, ha nem tudunk "időben" kereket oldani. Jóval izgalmasabb és nehezebb, de cserébe dupla xp-t kapunk, s mikor elérkezik a reggel, a játék külön értékeli, milyen stílusban éltük túl az éjszakát, s ennek megfelelően jutalmaz minket.
Ezek mellett még lesz szerencsénk banditákhoz és fosztogatókhoz is. S a városban barangolva időnként segítségre szoruló túlélőkbe is botlunk majd, akiknek -némi jutalomért cserébe- segíthetünk.
S ha a fentiek egyvelege még nem vett meg minket, akkor hadd említsem meg -az önmagában is zseniális- parkour elemet. Bármire felmászhatunk (félelmetes magasságokba), lecsúszhatunk, szaltózhatunk, bukfencet vethetünk, átcsúszhatunk... Rengeteg mozdulatsor áll rendelkezésünkre. A speciális harci mozdulatokat nem is említettem, melyeket kombinálva kész csapás lehetünk az életünkre törőkre.
A játékban lehetőség van barátainkkal, és/vagy ismeretlenekkel összeállva(max 4) végigküzdeni magunkat a viszontagságokon, de semmi extra. A játék nem balance-ol. Inkább könnyebb lesz ha többen vagytok, de a közös játszás tudatán/élményén kívül semmi kihívás nincs benne. S normál szinten csak egy extrák nélküli tanulmányi kirándulásnak tűnik az egész. A játék a foga fehérjét "Nightmare" nehézségi szinten mutatja ki, amikor százszor is meg kell gondolni belecsapunk-e a lecsóba bizonyos szitukban, mert bizony könnyen megpurdélhatunk egy medve-...akarom mondani zombipuszitól. (Hamar rájövünk majd, hogy ez nem egy "legyakom az összes zombit aki az utamba kerül" játék.) S a halál pillanatában a megszerzett szinten felüli xp-t is buktuk. Viszont csak ezen a nehézségi fokozaton fejlődik a negyedik "Legend skill tree", ahol különböző extra sebzésre és miegymásra tehetünk szert egészen a 250-es szintig.

Mindent összevetve remekül összerakott egyveleget kapunk, mely igazi unikumként magaslik ki társai mellett...Kötelező vétel mindenkinek, akinek a fantáziáját egy kicsit is megmozgatja a zombi világvége.
Posted January 1, 2017. Last edited November 22, 2017.
Showing 1-8 of 8 entries