İncelenen
ürünler

 ĠŮ₣Ï  tarafından yazılan son incelemeler

9 sonuçtan 1 ile 9 arası gösteriliyor
1 kişi bu incelemeyi yararlı buldu
kayıtlarda 96.0 saat (İnceleme gönderildiğinde: 52.5 saat)
Polecam tę grę każdemu kto chce się choć trochę wysilić podczas rozgrywki, ponieważ po pierwsze: ta gra dla początkujących może być trudna z powodu braku informacji o tym co dany przedmiot robi albo jak walczyć z danym bossem, a po drugie gra posiada dość trudne poziomy, które czasami mogą uprzykrzyć życie. Gra ma piękną pixelową grafikę (zawsze można zmienić na wygładzoną), która dodaje klimatu.
PODSUMOWANIE: 9/10
Plusy: dużo bossów i itemów co daje dużo godzin różnych kombinacji i świetnej zabawy, pixelowa grafika, możliwość kupienia DLC, które wydłużają grę o jakieś 200h każde jeśliby ktoś miał chęci
Minusy: dla niektórych gra może być za trudna lub mało czytelna ,gdyż opisy niektórych przedmiotów trochę odbiegają od ich zastosowania, DLC kosztują tyle ile sama gra (choć dodają dużą ilość contentu) co dla niektórych może być za dużo więc najlepiej jest czekać na przeceny ale jeśli ma się dużo pieniędzy to jak najbardziej warto.
Yayınlanma 21 Ekim 2021. Son düzenlenme 21 Ekim 2021.
kayıtlarda 0.0 saat
Gówno ♥♥♥♥♥♥ <3
Yayınlanma 23 Aralık 2020.
2 kişi bu incelemeyi yararlı buldu
kayıtlarda 278.6 saat (İnceleme gönderildiğinde: 195.2 saat)
W tej grze niestety nie ma dobrego poradnika dla początkujących jeśli chcesz lepiej grać to musisz spędzić dziesiątki jeśli nie setki godzin co może odstraszyć nowych graczy. Sama gra posiada przyjemny gameplay jako ocalały oraz jako zabójca. Gra może nie chodzić płynnie na słabszych komputerach (ja na low mam średnio 30-50fps) co może być czasem uciążliwe podczas trafiania (skillcheck'ów)
ocena końcowa: 7/10
Edit: Gra jest nudna 4/10
Yayınlanma 25 Kasım 2020. Son düzenlenme 19 Ocak 2021.
1 kişi bu incelemeyi yararlı buldu
kayıtlarda 1.9 saat (İnceleme gönderildiğinde: 1.9 saat)
Gra do dupy ogólnie My summer car jest o wiele lepsze i to msc polecam zamiasta jalopy.
W grze częsci psują się zanim odpalisz silnik. Nie mozesz kupowac bezsensownych rzeczy bo nie będzie cię stać na nocleg,
olej silnikowy,paliwo a o częsciach zamiennych lub zestawie naprawczym nie wspominając.
Finalna ocena 2/10 ogólnie nie polecam
Yayınlanma 24 Temmuz 2020.
2 kişi bu incelemeyi yararlı buldu
kayıtlarda 188.1 saat (İnceleme gönderildiğinde: 71.9 saat)
Erken Erişim İncelemesi
spoko gra 7/10
+gra jest cały czas ulepszana mała fabuła sandbox realistycznie odwzorowanie wgniecenia i skomplikowana budowa satsumy
-gra ma dużo bugów (po części to plus bo jest większa beka ale czasem przeszkadza),szybko sie nudzi jeśli nie streamujesz lub nagrywasz
Yayınlanma 23 Nisan 2020.
1 kişi bu incelemeyi yararlı buldu
kayıtlarda 641.6 saat (İnceleme gönderildiğinde: 305.8 saat)
9/10
+ dobra grafika spoko gameplay znośna fabuła świetny online
-długo ładuje się online, cheaterzy
Yayınlanma 23 Nisan 2020.
1 kişi bu incelemeyi komik buldu
kayıtlarda 16.3 saat (İnceleme gönderildiğinde: 3.5 saat)
Spoko gra no i pozdro
Yayınlanma 17 Kasım 2019.
kayıtlarda 224.6 saat
tak
Yayınlanma 8 Şubat 2019. Son düzenlenme 4 Eylül.
3 kişi bu incelemeyi yararlı buldu
1 kişi bu incelemeyi komik buldu
kayıtlarda 498.4 saat (İnceleme gönderildiğinde: 92.3 saat)
Gra 8/10
+ gra się nie nudzi,jest rozbudowana ,dużo dlc
- toxic community,
Yayınlanma 29 Eylül 2018. Son düzenlenme 8 Haziran 2020.
9 sonuçtan 1 ile 9 arası gösteriliyor