製品を
製品

 ĠŮ₣Ï  の最近のレビュー

9件中 1-9 を表示
総プレイ時間:96.0時間 (レビュー投稿時点:52.5時間)
Polecam tę grę każdemu kto chce się choć trochę wysilić podczas rozgrywki, ponieważ po pierwsze: ta gra dla początkujących może być trudna z powodu braku informacji o tym co dany przedmiot robi albo jak walczyć z danym bossem, a po drugie gra posiada dość trudne poziomy, które czasami mogą uprzykrzyć życie. Gra ma piękną pixelową grafikę (zawsze można zmienić na wygładzoną), która dodaje klimatu.
PODSUMOWANIE: 9/10
Plusy: dużo bossów i itemów co daje dużo godzin różnych kombinacji i świetnej zabawy, pixelowa grafika, możliwość kupienia DLC, które wydłużają grę o jakieś 200h każde jeśliby ktoś miał chęci
Minusy: dla niektórych gra może być za trudna lub mało czytelna ,gdyż opisy niektórych przedmiotów trochę odbiegają od ich zastosowania, DLC kosztują tyle ile sama gra (choć dodają dużą ilość contentu) co dla niektórych może być za dużo więc najlepiej jest czekać na przeceny ale jeśli ma się dużo pieniędzy to jak najbardziej warto.
投稿日 2021年10月21日. 最終更新日 2021年10月21日
総プレイ時間:0.0時間
Gówno ♥♥♥♥♥♥ <3
投稿日 2020年12月23日.
総プレイ時間:278.6時間 (レビュー投稿時点:195.2時間)
W tej grze niestety nie ma dobrego poradnika dla początkujących jeśli chcesz lepiej grać to musisz spędzić dziesiątki jeśli nie setki godzin co może odstraszyć nowych graczy. Sama gra posiada przyjemny gameplay jako ocalały oraz jako zabójca. Gra może nie chodzić płynnie na słabszych komputerach (ja na low mam średnio 30-50fps) co może być czasem uciążliwe podczas trafiania (skillcheck'ów)
ocena końcowa: 7/10
Edit: Gra jest nudna 4/10
投稿日 2020年11月25日. 最終更新日 2021年1月19日
総プレイ時間:1.9時間 (レビュー投稿時点:1.9時間)
Gra do dupy ogólnie My summer car jest o wiele lepsze i to msc polecam zamiasta jalopy.
W grze częsci psują się zanim odpalisz silnik. Nie mozesz kupowac bezsensownych rzeczy bo nie będzie cię stać na nocleg,
olej silnikowy,paliwo a o częsciach zamiennych lub zestawie naprawczym nie wspominając.
Finalna ocena 2/10 ogólnie nie polecam
投稿日 2020年7月24日.
総プレイ時間:188.1時間 (レビュー投稿時点:71.9時間)
早期アクセスレビュー
spoko gra 7/10
+gra jest cały czas ulepszana mała fabuła sandbox realistycznie odwzorowanie wgniecenia i skomplikowana budowa satsumy
-gra ma dużo bugów (po części to plus bo jest większa beka ale czasem przeszkadza),szybko sie nudzi jeśli nie streamujesz lub nagrywasz
投稿日 2020年4月23日.
総プレイ時間:641.6時間 (レビュー投稿時点:305.8時間)
9/10
+ dobra grafika spoko gameplay znośna fabuła świetny online
-długo ładuje się online, cheaterzy
投稿日 2020年4月23日.
3 人がこのレビューが参考になったと投票しました
1人がこのレビューが面白いと投票しました
総プレイ時間:498.4時間 (レビュー投稿時点:92.3時間)
Gra 8/10
+ gra się nie nudzi,jest rozbudowana ,dużo dlc
- toxic community,
投稿日 2018年9月29日. 最終更新日 2020年6月8日